Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nieprzysiadalnosc ciii :) jeszcze Ty się zesrutasz po awansie :P
0
Dwie remontady is coming
7
Mam nadzieje, że Bośniak dostał już wypowiedzenie
3
Messi to król :)
1
Nawet w fifie są ostrzeżenia jak piłkarz wraca po kontuzji
0
Ojojoj, ale lipa...
0
Alba dzisiaj profesor oby do końca
0
Komentatorka poziom żenady xD większe prawdopodobieństwo jest ze Pjanic dostanie wylew niż strata piłki Puiga
1
A może Dembele na 9 by się sprawdził
3
Jedno podanie geniusza, trochę sprintu komara i jakoś leci w tej Barcelonie
0
@clyde pizza to warzywo
7
@Janiama jak wyciekają zarobki i kontrakty Messiego, to co dopiero informacje o treningach, jeden wielki syf
1
@Krzychu1010 syrop z cebuli
1
@Witekk10 są na instagramie, ebay osoby, które sprzedają stare modele
2
@BarcaInfo miałem te ostatnie meczówki adizero, piękna sprawa to była... człowiek dostawał +50 do skilla :)
te złote z tego co pamiętam to za złotą piłkę wypuścili
0
@pauletaa żabka
5
@Pogba przereklamowany to jest Pogba!!! A od monsterka wara
0
Nowy Monsterek Ultra Fiesta jest przepyszny
0
@CZaras czekam aż będzie za free w eaplay
1
@busquets5 polecam perfumy do auta, albo zapachy z adbl :)
0
@Krzychu83924 nikogo bo za co?
1
Reklama żabki rozwaliła xD
Mamy jeszcze TĘ COLKĘ
1
@Rewolucja123 w 2016 już go powinno nie być w klubie, mógł brać przykład z Xaviego i Iniesty
11
Komentarz usunięty
8
Komentarz usunięty
3
Co musi zrobić Konrad de la Fuente żeby dostać szansę? dziwne jest te podejście rudego...
0
@jeyx77x Bo jest rudy...
29
Od momentu transferu Edena Hazarda do Realu Madryt, Olivier Giroud strzelił więcej bramek przeciwko hiszpańskim ekipom... niż sam Eden Hazard.
Olivier Giroud - 5
Eden Hazard - 3
FB: Premier League Polska
0
@Herato tych dwóch gości raczej i tak długo długo nikt nie przegoni, starzy wyjadacze
1
@Bykunn kto Ci takich bzdur nagadał chłopie XD zapisz się do tego greenpeacu i siedź na kominie jak Ci tak bardzo to przeszkadza wielki obrońca natury się znalazł xD a zobacz 60 km od polskiej granicy Czesi tez maja taka kopalnie i elektrownie i żaden Polak im nie mówi, że maja to zamknąć