Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnnyBarca ABC xD
0
@LeoMessi1994 żadnych francuzów już w Barcelonie
0
@Volcano zmień na zwykła szczoteczkę z miękkim ''włosem'' i zobacz czy będzie poprawa, jak nie to dentysta wita
1
@BarcaInfo Guardiola jakby wziął go pod skrzydła to byłaby topka
5
@Avatarr Gdyby Iniesta został na pewno dawałby więcej niż Pjanić
0
@pax GROM, nasza polska duma można powiedzieć i jak dla mnie wojsko amerykańskie, które u nas stacjonuje i wydajemy na nich grube miliony, mogłyby pomóc jednostce GROMU, które mogłoby latać po świecie i szkolić się u innych jednostek i zdobywać doświadczenie.
0
@DonMatteo901 Polska nie kwalifikuje się na Mistrzostwa Świata szkoda bo to porządna drużyna reszta się nie liczy
5
ale to by nic nie dało i tak on miał to by nic nie dało nawet jakbym wygrał nie dałoby nic, nie to jest mała różnica to by nic nie dało bo on był drugi w kulach nawet jakbym był pierwszy nie dałoby nic bo ja bym musiał być pierwszy on musiałby być czwarty a to by nic nie dało. I tak by nic nie dało i tak, yyyy nie ale to by nic nie dało i tak. nie nie dałoby bo on był drugi w kulach ja bym był pierwszy nawet, to i tak by wygrał, nic by nie dało
3
Lekarze i nauczyciele zaszczepieni (nadal teleporady i zdalne nauczanie), a kasjerki niezaszczepione i pracują.
1
@MaxiLopez_84 no i już Icardi jedzie do twojej żonki
1
@BarcaInfo to hołd dla śp. Bartusia z Katalonii xD
1
@barcanawieki myślałem, że to wina Tuska cenzura Internetu :(
0
Działa wam Messenger i Insta?
0
@paweldunajecfcb Polecam Paris Platynov ma sprawdzony sposób na zakola
1
@Mathew16 nawet jeśli jest wadliwa to pieniądze zrobią wszystko, że będzie ona dopuszczona do obiegu
2
@Borneo dobra, bezczelne to jest też uważanie, że rządy PO były znakomite i każdy był zadowolony bo gdyby tak było, to dziś PiS nie byłby przy władzy, PO jak i PiS to ci sami ludzie
0
@Bobo25 no to jakie to zasady? pogratulować właścicielowi siłowni, że tańczy jak mu PiS zagra
0
@Felipe_PL to siłownia wprowadza Cię w błąd, obostrzenia są nielegalne więc każdy może korzystać z siłowni jak i innych obiektów bez licencji
17
@Chakalaka niech się zajmie oczyszczalnią ścieków, a potem metrem
0
@Felipe_PL nie potrzeba żadnej licencji xD
4
@fart i robi błąd niech odsłoni szyby i pokaże, że jednak można ćwiczyć i nie ponosić żadnych konsekwencji, bo wszystkie obostrzenia są niezgodne z prawem, jazda z kurłami
36
Tylko debile zamkną interesy, normalni ludzie dalej będą mieli otwarte i trzeba walczyć z tym systemem, pamiętajcie nie przyjmujcie żadnych mandatów od policji czy sanepidu
1
@Rust_Cohle tosty
1
Ahh ten Guardiola... bez napastnika nie da rady he he
1
@domin682 pewnie tam już dobrze posmarowali, żeby ja dopuścić
20
Kurde, ale bym sobie zjadł takiego murzy... yy afroamerykaninka...
5
@xDoMinO26x PKN Orlen głównym sponsorem
1
@FC1899Barca szkoda, że wręczy to długopis, a nie poważny prezydent, ale i tak gratulacje dla Lewego
1
@Mathoue jak dla mnie system nauczania w Polsce jest do całkowitej zmiany od języka polskiego aż po wf
4
Przykro mi Juve, Bartomeu już poleciał koniec dymania