0

@JohnnyBarca ABC xD

0

@LeoMessi1994 żadnych francuzów już w Barcelonie

0

@Volcano zmień na zwykła szczoteczkę z miękkim ''włosem'' i zobacz czy będzie poprawa, jak nie to dentysta wita

1

@BarcaInfo Guardiola jakby wziął go pod skrzydła to byłaby topka

5

@Avatarr Gdyby Iniesta został na pewno dawałby więcej niż Pjanić

0

@pax GROM, nasza polska duma można powiedzieć i jak dla mnie wojsko amerykańskie, które u nas stacjonuje i wydajemy na nich grube miliony, mogłyby pomóc jednostce GROMU, które mogłoby latać po świecie i szkolić się u innych jednostek i zdobywać doświadczenie.

0

@DonMatteo901 Polska nie kwalifikuje się na Mistrzostwa Świata szkoda bo to porządna drużyna reszta się nie liczy

5

ale to by nic nie dało i tak on miał to by nic nie dało nawet jakbym wygrał nie dałoby nic, nie to jest mała różnica to by nic nie dało bo on był drugi w kulach nawet jakbym był pierwszy nie dałoby nic bo ja bym musiał być pierwszy on musiałby być czwarty a to by nic nie dało. I tak by nic nie dało i tak, yyyy nie ale to by nic nie dało i tak. nie nie dałoby bo on był drugi w kulach ja bym był pierwszy nawet, to i tak by wygrał, nic by nie dało

3

Lekarze i nauczyciele zaszczepieni (nadal teleporady i zdalne nauczanie), a kasjerki niezaszczepione i pracują.

1

@MaxiLopez_84 no i już Icardi jedzie do twojej żonki

1

@BarcaInfo to hołd dla śp. Bartusia z Katalonii xD

1

@barcanawieki myślałem, że to wina Tuska cenzura Internetu :(

0

Działa wam Messenger i Insta?

0

@paweldunajecfcb Polecam Paris Platynov ma sprawdzony sposób na zakola


1

@Mathew16 nawet jeśli jest wadliwa to pieniądze zrobią wszystko, że będzie ona dopuszczona do obiegu

2

@Borneo dobra, bezczelne to jest też uważanie, że rządy PO były znakomite i każdy był zadowolony bo gdyby tak było, to dziś PiS nie byłby przy władzy, PO jak i PiS to ci sami ludzie

0

@Bobo25 no to jakie to zasady? pogratulować właścicielowi siłowni, że tańczy jak mu PiS zagra

0

@Felipe_PL to siłownia wprowadza Cię w błąd, obostrzenia są nielegalne więc każdy może korzystać z siłowni jak i innych obiektów bez licencji

17

@Chakalaka niech się zajmie oczyszczalnią ścieków, a potem metrem

0

@Felipe_PL nie potrzeba żadnej licencji xD

4

@fart i robi błąd niech odsłoni szyby i pokaże, że jednak można ćwiczyć i nie ponosić żadnych konsekwencji, bo wszystkie obostrzenia są niezgodne z prawem, jazda z kurłami

36

Tylko debile zamkną interesy, normalni ludzie dalej będą mieli otwarte i trzeba walczyć z tym systemem, pamiętajcie nie przyjmujcie żadnych mandatów od policji czy sanepidu

1

@Rust_Cohle tosty

1

Ahh ten Guardiola... bez napastnika nie da rady he he

1

@domin682 pewnie tam już dobrze posmarowali, żeby ja dopuścić

20

Kurde, ale bym sobie zjadł takiego murzy... yy afroamerykaninka...

5

@xDoMinO26x PKN Orlen głównym sponsorem

1

@FC1899Barca szkoda, że wręczy to długopis, a nie poważny prezydent, ale i tak gratulacje dla Lewego

1

@Mathoue jak dla mnie system nauczania w Polsce jest do całkowitej zmiany od języka polskiego aż po wf

4

Przykro mi Juve, Bartomeu już poleciał koniec dymania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?