1

Wiecie gdzie są teraz jakieś fajnie promki na alkohole? Whisky, Jagerek mnie interesują

0

@Katalończyk 99 No to VIPIE te papiery

0

Jak wyglądają koszty rozwiązania umowy z piłkarzem takim jak Pjanić?!

0

@draxidox macie tam Instrybutory?

0

@Rastafarnianin 95% polityków to bezmózgi

4

@AllBundy smacznej kawusi ***** kapusi, smacznej herbatki ***** podatki

8

@Bykunn szkoda, że żaden polityk nie dąży chociaż do recyklingu takiego jak w Niemczech, butelki, puszki, szkło i nałożyć na to tzw. kaucje i później zwrot do automatów, które oddają pieniądze

0

Komentarz usunięty

1

@mkord nie spiskowa paranoja, a odczucia, ciekawe jakbyś gadał gdyby Polska straciła gola ze spalonego na wagę awansu :) VAR to jest podstawa przy takich rozgrywkach

2

@mkord ale to nie jest Puchar Sołtysa tylko kwalifikacje do Mistrzostw Świata, więc chyba wypada zadbać o takie rzeczy

5

@Janas11224 brakuję rewanżowego finału jeszcze

1

@mkord dałem przykład, ale taka Francja jakoś bramkę ze spalonego już zdobyła z Ukrainą :)

1

@Yosemite straszny ręcznik na bramce Holendrów

1

@Rewolucja123 i właśnie tu jest haczyk :) patrz ile by stracili kasy gdyby taka Francja albo Hiszpania nie awansowały tym bardziej, że będą liczyły się wyniki z przed telewizorów

8

Brak VARu w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata to taki trochę niezły wałek i łatwiej będzie przepchnąć, niektóre państwa, bez których organizatorzy utracą na oglądalności

1

Polska mistrzem Polski

4

@Pioter jeden gościu tez mówił, że koronawirus jest w odwrocie xD

0

@Piotrek83 do żadnych obostrzeń nie trzeba się stosować, przypominam

1

@msmsms i co z tej maseczki? Idziesz do sklepu łapiesz za koszyk, idziesz do sklepu łapiesz za klamkę, dostajesz pieniądze i tez je dotykasz

1

@msmsms karetka nie przyjedzie do ciężko chorej osoby, dlaczego? COVID nie mamy karetek, ktoś dostał wypowiedzenie z pracy, dlaczego? COVID, ktoś musiał zamknąć swój biznes, dlaczego? COVID, ten wirus zebrał większe żniwo od normlanych ludzi niż od tych którzy na niego zachorowali, co chwila coś, a świat zapomniał co to rak, HIV itp

76

@msmsms a co to tylko COVID jest? a jak czują się rodzice gdy ich dzieci umierają na onkologii? jakoś o tym nikt nie wspomni, ogarnijcie się trochę z tym wirusem, bo ludzie zapomnieli co to są poważne choroby

0

Przekształcanie stadionów w punkty szczepień... gdzie ten świat zmierza

1

@macio_944 a najgorsze, że już nic nie można z tym zrobić...

21

Szkoda, że jak Ronaldo strzelił hat-tricka to wszystkie media huczały, a o Messim po pięknym pogromie cisza, ale jak już się coś dzieje złego to Messi jak zawsze pierwszy na okładce...

8

@amanter wraca po kontuzji nie ma co ryzykować, ten mecz będzie ciężki

1

gdzie ten wielki portugalczyk bruno

0

jakieś legit strony z butami? typu worldbox itp

0

@AduŚ07 Hochland jest bardziej ułożony niż Mbappe moim zdaniem

0

@Ratamahatta najgorsza jest grypa żołądkowa tzw jelitówka, ale to jest masakra 1 i 2 jednocześnie, ogień jest

1

Trochę karny z dupy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?