Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiecie gdzie są teraz jakieś fajnie promki na alkohole? Whisky, Jagerek mnie interesują
0
@Katalończyk 99 No to VIPIE te papiery
0
Jak wyglądają koszty rozwiązania umowy z piłkarzem takim jak Pjanić?!
0
@draxidox macie tam Instrybutory?
0
@Rastafarnianin 95% polityków to bezmózgi
4
@AllBundy smacznej kawusi ***** kapusi, smacznej herbatki ***** podatki
8
@Bykunn szkoda, że żaden polityk nie dąży chociaż do recyklingu takiego jak w Niemczech, butelki, puszki, szkło i nałożyć na to tzw. kaucje i później zwrot do automatów, które oddają pieniądze
0
Komentarz usunięty
1
@mkord nie spiskowa paranoja, a odczucia, ciekawe jakbyś gadał gdyby Polska straciła gola ze spalonego na wagę awansu :) VAR to jest podstawa przy takich rozgrywkach
2
@mkord ale to nie jest Puchar Sołtysa tylko kwalifikacje do Mistrzostw Świata, więc chyba wypada zadbać o takie rzeczy
5
@Janas11224 brakuję rewanżowego finału jeszcze
1
@mkord dałem przykład, ale taka Francja jakoś bramkę ze spalonego już zdobyła z Ukrainą :)
1
@Yosemite straszny ręcznik na bramce Holendrów
1
@Rewolucja123 i właśnie tu jest haczyk :) patrz ile by stracili kasy gdyby taka Francja albo Hiszpania nie awansowały tym bardziej, że będą liczyły się wyniki z przed telewizorów
8
Brak VARu w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata to taki trochę niezły wałek i łatwiej będzie przepchnąć, niektóre państwa, bez których organizatorzy utracą na oglądalności
1
Polska mistrzem Polski
4
@Pioter jeden gościu tez mówił, że koronawirus jest w odwrocie xD
0
@Piotrek83 do żadnych obostrzeń nie trzeba się stosować, przypominam
1
@msmsms i co z tej maseczki? Idziesz do sklepu łapiesz za koszyk, idziesz do sklepu łapiesz za klamkę, dostajesz pieniądze i tez je dotykasz
1
@msmsms karetka nie przyjedzie do ciężko chorej osoby, dlaczego? COVID nie mamy karetek, ktoś dostał wypowiedzenie z pracy, dlaczego? COVID, ktoś musiał zamknąć swój biznes, dlaczego? COVID, ten wirus zebrał większe żniwo od normlanych ludzi niż od tych którzy na niego zachorowali, co chwila coś, a świat zapomniał co to rak, HIV itp
76
@msmsms a co to tylko COVID jest? a jak czują się rodzice gdy ich dzieci umierają na onkologii? jakoś o tym nikt nie wspomni, ogarnijcie się trochę z tym wirusem, bo ludzie zapomnieli co to są poważne choroby
0
Przekształcanie stadionów w punkty szczepień... gdzie ten świat zmierza
1
@macio_944 a najgorsze, że już nic nie można z tym zrobić...
21
Szkoda, że jak Ronaldo strzelił hat-tricka to wszystkie media huczały, a o Messim po pięknym pogromie cisza, ale jak już się coś dzieje złego to Messi jak zawsze pierwszy na okładce...
8
@amanter wraca po kontuzji nie ma co ryzykować, ten mecz będzie ciężki
1
gdzie ten wielki portugalczyk bruno
0
jakieś legit strony z butami? typu worldbox itp
0
@AduŚ07 Hochland jest bardziej ułożony niż Mbappe moim zdaniem
0
@Ratamahatta najgorsza jest grypa żołądkowa tzw jelitówka, ale to jest masakra 1 i 2 jednocześnie, ogień jest
1
Trochę karny z dupy...