Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@DanielVeB z playerem jakiś deal mają na pewno
8
@FC1899Barca geniusz, wariat, wielki talent, mistrz i ta bezradność Realu Madryt w tamtych czasach - coś pięknego
0
@Herato jedno jest pewne, czy na pewno Neymar chciał zostać w Barcelonie, jestem ciekawy ile tam kasy pod stołem wpłynęło dla jego ojca, coś go musiało przekonać, do takiej decyzji
0
@BarcaInfo hejterzy i tak napiszą, że to tylko liga katarska
0
@DonMatteo901 „Rośnie nowe pokolenie zjebów, nauczanie zdalne
Elektorat partii nam serwuje tu złą karmę”
0
@_catalan kurde, Liverpool jak i Roma też nie powinny awansować :/ szkoda trochę tych rewanżów, ale taka jest piłka
13
@DonMatteo901 chyba większość osób w wieku 14 lat już coś chciała mieć kieszonkowego, ja za darmo tego nie dostałem, albo sprzątałem samochód dziadkowi jakieś pomaganie noszenia drzewa albo układanie, a każde 10, 20 czy 50 zł cieszyło mega i miło wspominam te czasy bo już czegoś człowieka uczyły
1
@Jakchcesz *poci się*
8
pizza, coca-cola i przygody Logana Kapuczino, idealny wieczorek
13
Komentarz usunięty
5
@Bykunn jeb*o to jeb*lo po co drążyć temat xD
1
@Bykunn a ja nie mówię, że on grzeje, po prostu już się rzygać tym chce i tą cała polityką, ci gorsi ci lepsi
0
@MESSIah16 11 lat minęło, a oni dalej o tym samym xD ludzie ileż można, te po, pisy, sld, lsd, biedronie to oni wszyscy są z jednego wora byle się dopchać do koryta
0
@PanZagadka 13 godzin temu filmik wrzucony, teraz TMZ I Billboard na fb ogłosili
2
Smutna wiadomość... RiP DMX... (*)
1
@MESSIah16 kiedy ktoś mi mówi, że Ronaldo, Mbappe czy Lewy jest najlepszy na świecie wtedy odpalam youtube i wpisuje best season Messi 91 goals i delektuje się tym geniuszem
1
@AllBundy Łukasz Piszczek oraz Michał Chałbiński przegrali proces ze swoim byłym klubem Zagłębiem Lubin i mają zapłacić ok. 450 tys. zł za ustawienie meczu z Cracovią w 2006 r.
0
@AllBundy o piszczek legenda korupcji
18
@batoosz sędzia pomoże już raz wychodził po meczu ze zrywka Realu
0
@NiemoralnyAdam wujek Adolf tez miał podbite 1/2 Europy
0
@Oskar00 nie mów hop :)
28
@MESSIah16 szanujcie swoich rodziców
1
Eleven sports na fb
„Barcelona uzyskała niewielką przewagę nad Realem Madryt, ale to Królewscy znów podbijają Europę.” xDDDDddd
1
@Zoker ten mecz jest wyjątkowy, coś jak święta bez kevina na Polsacie
2
Nie oszukujmy się, ale El Clasico bez kibiców to nie to samo :/
7
@FC1899Barca kasa kasa kasa, LGBT BLM i inne duperele, byle się wybielić i założyć ludziom klapki na oczy
1
@kubix05 detektyw :P
5
@donleo12 powtórzę PSG nigdy nie wygra LM
0
@vangoor szkoda auta :(
32
@MESSIah16 PO czy PiS jeden grzyb