3

@DanielVeB z playerem jakiś deal mają na pewno

8

@FC1899Barca geniusz, wariat, wielki talent, mistrz i ta bezradność Realu Madryt w tamtych czasach - coś pięknego

0

@Herato jedno jest pewne, czy na pewno Neymar chciał zostać w Barcelonie, jestem ciekawy ile tam kasy pod stołem wpłynęło dla jego ojca, coś go musiało przekonać, do takiej decyzji

0

@BarcaInfo hejterzy i tak napiszą, że to tylko liga katarska

0

@DonMatteo901 „Rośnie nowe pokolenie zjebów, nauczanie zdalne
Elektorat partii nam serwuje tu złą karmę”

0

@_catalan kurde, Liverpool jak i Roma też nie powinny awansować :/ szkoda trochę tych rewanżów, ale taka jest piłka

13

@DonMatteo901 chyba większość osób w wieku 14 lat już coś chciała mieć kieszonkowego, ja za darmo tego nie dostałem, albo sprzątałem samochód dziadkowi jakieś pomaganie noszenia drzewa albo układanie, a każde 10, 20 czy 50 zł cieszyło mega i miło wspominam te czasy bo już czegoś człowieka uczyły

1

@Jakchcesz *poci się*

8

pizza, coca-cola i przygody Logana Kapuczino, idealny wieczorek

13

Komentarz usunięty

5

@Bykunn jeb*o to jeb*lo po co drążyć temat xD

1

@Bykunn a ja nie mówię, że on grzeje, po prostu już się rzygać tym chce i tą cała polityką, ci gorsi ci lepsi

0

@MESSIah16 11 lat minęło, a oni dalej o tym samym xD ludzie ileż można, te po, pisy, sld, lsd, biedronie to oni wszyscy są z jednego wora byle się dopchać do koryta

0

@PanZagadka 13 godzin temu filmik wrzucony, teraz TMZ I Billboard na fb ogłosili

2

Smutna wiadomość... RiP DMX... (*)

1

@MESSIah16 kiedy ktoś mi mówi, że Ronaldo, Mbappe czy Lewy jest najlepszy na świecie wtedy odpalam youtube i wpisuje best season Messi 91 goals i delektuje się tym geniuszem

1

@AllBundy Łukasz Piszczek oraz Michał Chałbiński przegrali proces ze swoim byłym klubem Zagłębiem Lubin i mają zapłacić ok. 450 tys. zł za ustawienie meczu z Cracovią w 2006 r.

0

@AllBundy o piszczek legenda korupcji

18

@batoosz sędzia pomoże już raz wychodził po meczu ze zrywka Realu

0

@NiemoralnyAdam wujek Adolf tez miał podbite 1/2 Europy

0

@Oskar00 nie mów hop :)

28

@MESSIah16 szanujcie swoich rodziców

1

Eleven sports na fb
„Barcelona uzyskała niewielką przewagę nad Realem Madryt, ale to Królewscy znów podbijają Europę.” xDDDDddd

1

@Zoker ten mecz jest wyjątkowy, coś jak święta bez kevina na Polsacie

2

Nie oszukujmy się, ale El Clasico bez kibiców to nie to samo :/

7

@FC1899Barca kasa kasa kasa, LGBT BLM i inne duperele, byle się wybielić i założyć ludziom klapki na oczy

1

@kubix05 detektyw :P

5

@donleo12 powtórzę PSG nigdy nie wygra LM

0

@vangoor szkoda auta :(

32

@MESSIah16 PO czy PiS jeden grzyb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?