0

@pax przy populacji 7,6 miliarda? i ile z nich było na prawdę chorych na COVID

1

@pax o liczbach i jak to wygląda na prawdę 97% osób wyzdrowiało a ile na prawdę zmarło na koronawiursa? :) choroby współistniejące

0

@nwchades może warto skupić się na prawdziwych problemach i na co ludzie chorują i umierają

11

Koronawiurs na całym świecie
Zarażeni Koronawiursem: 136,525,863
Wyzdrowiało: 109,750,274 (97%)
Zgony: 2,946,229 (3%)

Aborcje w tym roku: 11,778,237
Zgony przez palenie papierosów w tym roku: 1,381,876
Zarażeni HIV/AIDS: 42,626,670
Zgony spowodowane przez HIV / AIDS w tym roku: 464.700
Samobójstw w tym roku: 296.432

Czy tak naprawdę dalej wierzycie w tego wirusa? Przejrzyjcie na oczy.

źródło: https://www.worldometers.info/pl/

0

@Kamiloza91 z całym Madrytem*

3

Betis już raz nas wydupcył, teraz niech jedzie z Madrytem

0

@barcowy1899 800-1000 zł powinieneś się zmieścić

0

@barcowy1899 z tego co słyszałem to uszczelniacze zaworowe w 320i są częstym powodem, na fb masz grupę BMW E9x opisz tam problem może ktoś Ci pomoże i od razu poleci sprawdzony warsztat w twojej okolicy

0

@barcowy1899 wróżenie z fusów, najlepiej dobry mechanik i diagnoza problemu, pytanie czy auto kopci czy nie, ale jak mówię dobry mechanik ogarnie sprawę

0

@Quavosk po prostu się wyloguj i tyle xD

0

@Chakalaka @Dankhog dzięki, no to zaczynam oglądanie

1

Witam wszystkich ekspertów, polecacie serial FARGO na HBO? Do jakiego serialu możecie go porównać?

2

@macio_944 o kurde xD głosować Pany

1

@DonMatteo901 koszulka na licytacji za 3...2...1

1

@Lub567 wciąż mamy matematyczne szanse

0

@kamiVeB nie będę wymieniał po nazwisku xD

0

@Dankhog prawda

1

@cchesterr43 brakowało wam nurka to będziecie mieli nowego

1

Koreańczyk Son idealnie by pasował do Barcelony

0

@DonAndrzejos anżej po polsku pisz

6

@FC1899Barca hahahahha coś w tym jest xD

0

@kamiVeB Moriba tez do sędziego się burał, dopiero Ludwiczek coś tam krzyknął a ten ich zaczął odsuwać

1

@masq może gdyby był jakiś solidny napastnik w Barcelonie to szybciej by zdobywał doświadczenie, ale Benzyna to stary wyjadacz

0

@FkubaC a czym się różni trenowanie rezerw Barcelony i Realu od trenowania zespołu w lidze katarskiej? Wytłumacz

0

@FkubaC hahahah wstawaj zesrałeś się, taki zespół z ligi katarskiej prowadzony przez Xaviego rozniósłby ta śmieszna ekstraklape

0

@Vebrol a Xavi nie ma doświadczenia taktycznego? Co wy gadacie xD

0

@Avatarr pewnie bo liga katarska

16

@Vebrol a Zidane z jakim stażem wygrał 3x LM? A Guardiola? A Enrique? No proszę was :)

4

I czym się różnił wczorajszy faul Mendiego na Duńczyku?



0

@xVENUMx a dobrze dobrze, raz się przegrywa raz się przegrywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?