0

@Isso89 nie odbieram nawet od razu blokuje, ale po chwili dzwoni inny numer

0

Od paru dni dzwonią do mnie jakieś dziwne numery telefonów z Kuby, Kongo, Niemcy blokuje numer, który dzwonił to zaraz dzwoni z innego numeru a kierunkowe te same, miał ktoś podobnie?

2

@Djzordon chyba jaka kwota została przedstawiona :D

1

ta scena to powinna być nominowana do jakiegoś oscara


2

@Encore ah te latynoski

6

jak neymar wróci do Barcelony, dziaram herb realu madryt i inicjały pewnego użytkownika

10

Nie dla Brazylijczyków! Nie dla francuzów!

5

@mm_ jak przegrają finał PK to Ludwiczek poleci

1

@AlicjaFCB Bojan też świetnie się zapowiadał

3

@BarcaInfo najpiękniejszy powrót (serduszko)

1

@Kgorecki2500 oj tak byczq, i to już dawno temu powinien być zmieniony

9

@Gonzo349 Umtiti dał namiary na francuskiego szamana

0

@FC1899Barca właśnie też chyba tak zrobie i aż aktualizacja będzie na nowa generacje konsoli

0

@FC1899Barca grał ktoś już w Cyberpunka po tej drugiej aktualizacji 40gb? (Aktualizacja wyszła niedawno) Dalej od premiery nie odpaliłem tej gry mimo, że mam zainstalowana xD

3

@shinthps styl życia

0

@Pytanie awans Borussi kusi, a City lubi robić wpadki

37

Ciężka i długa droga przed nim

2

@lucca87 przerwy na reprezentacje są bezsensu, jeszcze w kluczowym momencie sezonu dla niektórych klubów

1

@pax jeżeli chce czerpać zyski to niech otworzy gospodarkę, to dalej nie zmienia faktu, że osoba zaszczepiona też może być nosicielem, tak samo jak osoba niezaszczepiona

1

@pax to, że jak ktoś się nie zaszczepi to będzie tym gorszym i będzie ograniczony na każdy możliwy sposób, bo czym się różni osoba zaszczepiona, która też może być nosicielem wirusa od osoby nie zaszczepionej? Szczepionka nie daje 100% gwarancji, a mimo to pokazujesz papierek i jesteś wolny

1

@Borneo przecież zaszczepieni też mogą być nosicielami wirusa, bezsens

0

@A_Gomesinho_21 czasami wszystko jest robione na siłę, to samo pod polem karnym przeciwnika, zamiast oddać strzał to jest klepka i na siłę wejście do bramki z piłką

2

@Rust_Cohle Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe, jeszcze trochę meczy zostało, a wyścig o mistrza możliwe, że będzie się toczył do ostatniej kolejki

24

Ogarnijcie łby Real jeszcze nic nie wygrał tak samo jak Barcelona czy Atletico, ryczycie jakby świat się wam zawalił

212

@BarcaInfo co chłopa wziął pod uja z ta grafika to nie mam pytań xD

1

@paweldunajecfcb siedem i uśpieni na netflixie, stare dobre kino

0

@pax widziałeś tych ludzi pod respiratorami czy tylko to co w TV pokazują? Ciężko się do tego wszystkiego odnieść po tym co fundują rządzący państwem

3

@Chakalaka Marek Belka afera taśmowa
W rozmowie Bartłomiej Sienkiewicz proponował Markowi Belce, by ten pomógł sfinansować deficyt budżetowy z kasy NBP. Tłumaczył, że jeśli sytuacja finansów się nie zmieni, do władzy dojdzie PiS, co spowoduje „ucieczkę inwestorów”. Warunkiem, jaki stawiał Marek Belka, było odwołanie ówczesnego ministra finansów Jacka Rostowskiego.

Rzeczywiście wzorowy polityk

0

@pax trzeba nauczyć się z tym żyć i dać ludziom ŻYĆ normalnie

1

@pax żadne teorie spiskowe, warto może zdać sobie sprawę z poważnych problemów świata, a nie wirusem z Wuhan, skoro z powodu palenia umiera tyle osób to czemu nie wycofają papierosów i innych wyrobów z alkoholem to samo, a zamykają cały świat na wirusa, a z ludzi co byli zakażeni to 97% wyzdrowiało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?