Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Conradxc zrób coś dla La Rambli wyjdź i nie wracaj
0
@Grizaldo canal+, eleven i polsat sport premium
2
@michal26 też rezygnuje całkowicie z telewizji i pakietów
15
@BoRoWieC ogólnie, żeby oglądać mecze Barcelony trzeba mieć wykupione 3 pakiety xD patologia telewizyjna
8
@Wilczeq ze starym na plecach
1
Ludwiczku zmień Pedriego na Moribe
0
@_komar ile ten dzieciak rozegrał w tym sezonie? A Ty w jego wieku pewnie w minecrafta grałeś
0
Grizi co wsadził
3
Pique mógł chociaż spróbować na wślizgu
0
@clyde Twoja wina oglądasz w pracy
0
No i tak to leci...
1
@Krokiet to sprawdź xD
3
@VamosRakieta VeB!
6
VAMOS BARCELONA, MUSIMY MIEĆ TEGO MISTRZA!!!
Failure Is Not an Option
2
czekam tylko na tą cisze tej komentatorki specjalnej troski jak to Barcelona zgarnie mistrza
1
@Yiamuiaijahaima żeś się obudził xD
1
@tomek8756 kiedy jakiś gest zrobi dla Barcelony i zacznie grać?
0
@tadzik447 Śmigam w dresie, palę skuna, niepotrzebna mi była matura
Na komforcie się bujam, się bujam
4
Już mi się to nie podoba
1
@Gaucho @viscajasiek heheh xD
0
@gumaz mam umowę z play do października i żegnam ich
50
Pjanić to ma piękne życie w Barcelonie
2
@amanter może konsultował się z lekarzem wcześniej w tej sprawie
0
@puyol_presidend5 się popieści to się zmieści, dacie radę i powodzenia życzę :D
0
Rozkład jazdy na dziś, Liverpool dostaje na łeb od Newcastle, Metz gasi PSG w 89 minucie, Betis spacerkiem ogoli Real
1
@Yosemite strach pomyśleć co by było gdyby razem dalej grali
6
@matirix20 mój ulubiony aktor to Neymar
1
no jak to w końcu jest xD raz piszą, że przedłużenie umowy z nim to priorytet, a drugi raz, że chcą sprzedać
2
@Pewex z moim pierwszym kinem domowym bodajże w 2005-2006 roku
3
@GeneralXavi na początku chyba wygrana była na samym dole patyczka, wtedy się rozrywało opakowania, żeby sprawdzić :P