Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Barca1992 czyli ten PiS wcale nie jest taki zły
1
@AmigoBlancos no 1 zdobyty punkt z mocnymi rywalami mówi chyba sam za siebie...
1
Rennes na 1-1 z PSG!!!
25
VAMOS RAKIETA
1
co kurwa teraz brawo Ivan? a 80% osób niedawno go tutaj jechało!!!!
1
@mat32 xD
1
@mat32
1
@lucas/catalan Alexis Tae & Tori Black
0
@Encore Foden albo Mount w Barcelonie byłoby pięknie ;) może Pedri z czasem osiągnie podobny poziom
0
@lucas/catalan anusowe duo
0
polityka transferowa Barcelony to jest jedno wielkie IKS DE
15
@tigerekxd taa, a jedyny minus to ten na akumulatorze
1
@Mr8lack ale to jest jego wina, że tyle za niego Barcelona zapłaciła? kwota nie jest tutaj żadnym wyznacznikiem
0
@szkutnik91 idealnie pasuje do tego cyrku
1
@kakusus narazie to Depay, Garcia, Aguero i Fati to jedne wielkie niewiadome i sobie można gdybać co by było
2
@GeneralXavi Vidal był jaki był, ale zapierdalał na boisku
0
@Gaz starzy ludzie tak mają niestety
0
Puig czeka na zdjęcia po meczu
3
Ten mecz to jeden wielki mem
0
15 minut żeby się nie zmęczyli
0
Araujo to urodzona 9
1
Araujo na 1:0 przewrotka będzie
0
@El Plutoninho niech więcej kopci Amsterdamu
0
Ale ten sędzia się ustawia
1
Xavi welcome to Barcelona | Viva La Fiesta Ekwador Manieczki remix
0
Ale granie na stojąco masakra xD
1
O jezu, co mu zabrał
0
@MarcelNJ11 to jak w robocie, pracujesz do otrzymania nowej umowy, później już wyje*** xD
1
@MesQueUnClub96 po części dalej on zarządza drużyna, ma stały kontakt ze swoim personelem
2
I jaki był sens oddać Suareza za darmo i dodatkowo płacić polowe pensji