2

@Barca1992 czyli ten PiS wcale nie jest taki zły

1

@AmigoBlancos no 1 zdobyty punkt z mocnymi rywalami mówi chyba sam za siebie...

1

Rennes na 1-1 z PSG!!!

25

VAMOS RAKIETA


1

co kurwa teraz brawo Ivan? a 80% osób niedawno go tutaj jechało!!!!

1

@mat32 xD

1

1

@lucas/catalan Alexis Tae & Tori Black

0

@Encore Foden albo Mount w Barcelonie byłoby pięknie ;) może Pedri z czasem osiągnie podobny poziom

0

@lucas/catalan anusowe duo

0

polityka transferowa Barcelony to jest jedno wielkie IKS DE

15

@tigerekxd taa, a jedyny minus to ten na akumulatorze

1

@Mr8lack ale to jest jego wina, że tyle za niego Barcelona zapłaciła? kwota nie jest tutaj żadnym wyznacznikiem

0

@szkutnik91 idealnie pasuje do tego cyrku

1

@kakusus narazie to Depay, Garcia, Aguero i Fati to jedne wielkie niewiadome i sobie można gdybać co by było

2

@GeneralXavi Vidal był jaki był, ale zapierdalał na boisku

0

@Gaz starzy ludzie tak mają niestety

0

Puig czeka na zdjęcia po meczu

3

Ten mecz to jeden wielki mem

0

15 minut żeby się nie zmęczyli

0

Araujo to urodzona 9

1

Araujo na 1:0 przewrotka będzie

0

@El Plutoninho niech więcej kopci Amsterdamu

0

Ale ten sędzia się ustawia

1

Xavi welcome to Barcelona | Viva La Fiesta Ekwador Manieczki remix

0

Ale granie na stojąco masakra xD

1

O jezu, co mu zabrał

0

@MarcelNJ11 to jak w robocie, pracujesz do otrzymania nowej umowy, później już wyje*** xD

1

@MesQueUnClub96 po części dalej on zarządza drużyna, ma stały kontakt ze swoim personelem

2

I jaki był sens oddać Suareza za darmo i dodatkowo płacić polowe pensji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?