Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pod uwagę polecam popatrzeć też na wylewy obrońców, przez których często piłka trafiała do siatki
0
@pele1282 o akurat światowy dzień pieczenia, dziś upiekę murzynka
0
@RobiS BDSM
0
@bialagora na 90% reprezentacja Niemiec
0
Hahahaha ten sezon to jedna wielka porażka
0
Real mistrz haha, wykorzystują szanse
3
Auuuu jak za starych dobrych lat
5
Zasłużone! Brawo
1
@Janas11224 wow geniuszu, ale od tego czara z teamu się cieszyły
4
Te tępaki z jego teamu chyba nie ogarnęły, że on przegrał xD
4
Wiewiór to jest gość xD
3
Otruli tańcule hahaha
1
Ten stary ładnie odpalony xD ale tancula to chyba ostro naćpany
1
@COU_11 pająk wygrał
40
Dziadek mi zmarł zapraszam na moj serwer metin xD
0
hahah się dzieje, jak panowie oceniacie faul czy nie? :D
0
Szczęsny pomiędzy słupkami to gwarancja trudności xD nieźle mu prąd odcięło
12
@barcelonaLM PiS=PO
4
@marcin000019 przed opcją kupną jest jeszcze opcja kradzież, a wtedy to już dopiero dobrze smakuje, jak czereśnie zrywane po cichaczu u sąsiada
6
@marcin000019 za darmo to i ocet słodki
0
@Messibestplayerintheworld Jak podają hiszpańskie media, właśnie trwa spotkanie Ronalda Koemana z Joanem Laportą. Dzienniki Sport i Marca uważają jednak, że nie zapadnie na nim decyzja dotycząca przyszłości holenderskiego szkoleniowca.
0
@Popitek12 ale to już jest patologia
0
@kuz nie śledziłem jego poczynań poza ringiem, ale dziś się natknąłem na te f2f i to jest parodia jakaś
0
Mam nadzieje, że to ostatnia walka tego całego don kasjo w fame mma, gościu nie potrafi się wysłowić ani odpowiedzieć na jakikolwiek temat
2
@Coutinho007 muszą się oszczędzać przed nimi wakacje xd
9
@NaFazieHitman halo influencerki gdzie teraz jesteście? gdzie teraz zrzutki?
Oby konflikt szybko minął i oby już bez ofiar.
17
Pewnie Suarezowi Barcelona wypłaci jakiś bonus za wygranie LL xD
2
@BoRoWieC Dechamps jak Koeman ktoś mu się nie podoba to nie gra
1
@MRE i wzajemnie, pozdrawiam i życzę miłego dzionka
6
@DejMian111 pytanie co za baran wymyślił, że to sezon przejściowy i skąd się to wzięło, jakieś głupie usprawiedliwienie