0

@eckov sukcesy są? są, dużo polaków chętnie ogląda skoki narciarskie

0

@IronSanHybrid twitterowy działacz pzpnu

0

nie wiem jak są rozdzielane pieniądze na poszczególne sekcje sportowe, na pewno najwięcej dostaję sekcja piłki nożnej, ale może warto się zastanowić żeby to zmienić, piłka ręczna, siatkówka, skoki narciarskie i zacząć im płacić dobre pieniądze na rozwój i premie, niż piłkarzom bo tutaj polska nie odnosi żadnych sukcesów

2

@Coutinho007 w bajernie ma ludzi od ciasteczek, a tutaj może liczyć tylko na karniaczka

2

I ktoś tu chce Lautaro w Barcelonie… xD

1

Jechać z tymi Holendrami xD

1

Busi by nie trafił :P

1

@AmigoBlancos zawsze są, a wychodzi jak zawsze

2

Ciężka decyzja, grać czy przełożyć mecz, na pewno łatwo nie będzie teraz żadnej drużynie na tym turnieju… z tylu głowy pewnie będzie ciagle ta sytuacja

30

Jeśli to prawda to brawa dla lekarzy, oby Eriksen wyszedł z tego cało, bez żadnego paraliżu czy innych powikłań

4

Mam nadzieje, że UEFA jak kluby i reprezentacje w końcu zaczną normalnie współpracować i też bazować na opinii piłkarzy i sztabu medycznego, nie oszukujmy się tysiące lotów na mecze, ciągły wysiłek fizyczny, stres…

9

Człowiek niestety nie zna dnia ani godziny… 29 lat, całe życie przed nim

0

@Transu96 masakra, strasznie to wyglada… ERIKSEN JESTEŚMY Z TOBĄ!

1

Stano w punkt!


5

hahahahaha co to ma być xD

1

Yalla yalla Turcja!

7

Rzuć szkole, weź kredyt, wybuduj bliźniaka, chcesz więcej informacji? Kup szkolenie online za 10 tysięcy złotych

3

a gdzie ten kolega co rowerem jeździł po piłkarzy? wiadomo coś?

0

@Rust_Cohle ostry na cienkim

10

@Criss18Barca i dalej bez ligi mistrzów xD

1

@Darkfin wszystko zależy od tatuatora, albo wykona albo nie

7

@Yosemite Turcja to czarny koń turnieju i kibicuje im mocno

0

@Quavosk o to ten od zielonej wyspy xd

4

młody g zaskoczył


9

@szkutnik91 na czapce P, czyli raczej PSG

1

@Rust_Cohle Miałeś na myśli LM’y fajki chyba

0

Dobra uj z tym Depayem, 27 lat nie potrafi się określić czy będzie grał czy nie, wymagania Koeman ma zostać, albo chce grać albo nie, chyba że czeka na inna ofertę z innych klubów, a Barcelonę wykorzystuje tylko do podbicia zarobków

0

@R10marquez wiec niech też nie narzeka

1

@Odcinkowy przypominam, że w Turoszowie wygrał trzaskowski

3

@DonMatteo901 dziwne, a jak był strajk kobiet to co nie było korków? A też głosowali na PiS :)
I niech im podziękuje, że ma na czym zupkę podgrzać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?