Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@eckov sukcesy są? są, dużo polaków chętnie ogląda skoki narciarskie
0
@IronSanHybrid twitterowy działacz pzpnu
0
nie wiem jak są rozdzielane pieniądze na poszczególne sekcje sportowe, na pewno najwięcej dostaję sekcja piłki nożnej, ale może warto się zastanowić żeby to zmienić, piłka ręczna, siatkówka, skoki narciarskie i zacząć im płacić dobre pieniądze na rozwój i premie, niż piłkarzom bo tutaj polska nie odnosi żadnych sukcesów
2
@Coutinho007 w bajernie ma ludzi od ciasteczek, a tutaj może liczyć tylko na karniaczka
2
I ktoś tu chce Lautaro w Barcelonie… xD
1
Jechać z tymi Holendrami xD
1
Busi by nie trafił :P
1
@AmigoBlancos zawsze są, a wychodzi jak zawsze
2
Ciężka decyzja, grać czy przełożyć mecz, na pewno łatwo nie będzie teraz żadnej drużynie na tym turnieju… z tylu głowy pewnie będzie ciagle ta sytuacja
30
Jeśli to prawda to brawa dla lekarzy, oby Eriksen wyszedł z tego cało, bez żadnego paraliżu czy innych powikłań
4
Mam nadzieje, że UEFA jak kluby i reprezentacje w końcu zaczną normalnie współpracować i też bazować na opinii piłkarzy i sztabu medycznego, nie oszukujmy się tysiące lotów na mecze, ciągły wysiłek fizyczny, stres…
9
Człowiek niestety nie zna dnia ani godziny… 29 lat, całe życie przed nim
0
@Transu96 masakra, strasznie to wyglada… ERIKSEN JESTEŚMY Z TOBĄ!
1
Stano w punkt!
5
hahahahaha co to ma być xD
1
Yalla yalla Turcja!
7
Rzuć szkole, weź kredyt, wybuduj bliźniaka, chcesz więcej informacji? Kup szkolenie online za 10 tysięcy złotych
3
a gdzie ten kolega co rowerem jeździł po piłkarzy? wiadomo coś?
0
@Rust_Cohle ostry na cienkim
10
@Criss18Barca i dalej bez ligi mistrzów xD
1
@Darkfin wszystko zależy od tatuatora, albo wykona albo nie
7
@Yosemite Turcja to czarny koń turnieju i kibicuje im mocno
0
@Quavosk o to ten od zielonej wyspy xd
4
młody g zaskoczył
9
@szkutnik91 na czapce P, czyli raczej PSG
1
@Rust_Cohle Miałeś na myśli LM’y fajki chyba
0
Dobra uj z tym Depayem, 27 lat nie potrafi się określić czy będzie grał czy nie, wymagania Koeman ma zostać, albo chce grać albo nie, chyba że czeka na inna ofertę z innych klubów, a Barcelonę wykorzystuje tylko do podbicia zarobków
0
@R10marquez wiec niech też nie narzeka
1
@Odcinkowy przypominam, że w Turoszowie wygrał trzaskowski
3
@DonMatteo901 dziwne, a jak był strajk kobiet to co nie było korków? A też głosowali na PiS :)
I niech im podziękuje, że ma na czym zupkę podgrzać