Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak to jest piłka albo golf
0
@deyna2018 media expert chyba od samego początku ma zryte reklamy xD
0
@PawkoFCB i oby szczęście sprzyjało
0
teraz ludzie będą żyli i wspominali przez całą dekadę remis z Hiszpanią, szkoda że nasi zawsze budzą się jak już są po pasie w gównie
3
Brawo Alba psycha nie siada 1v1
0
Szkoda, że borek nie komentuje
2
Przecież oni tym śpiewaniem już zadyszkę maja
5
@macio_944 albo na podlasiu tak jak na poziom reprezentacji przystało
1
jutro w Las Vegas 46 stopni xD ale tam musi być sieczka gdzie u nas przy 30 jest ciężko
4
Mam nadzieje, że to nie koniec transferów i wylotów z Barcelony, ale widać szef działa i się nie pierdoli w tańcu VAMOS LAPORTA
6
@Jacu327 klękają i biorą z połykiem
4
Nawet jeśli Węgry, Ukraina czy Słowacja nie awansują to chociaż po bardzo dobrej grze i jako kibic nie miał bym pretensji, zobaczymy jak Polska dziś zagra, mam nadzieje, że będą dziś zasuwali na boisku.
Narazie Włosi grają najpewniej i myśle, że wygrają ten turniej
1
@Jacu327 No ja akurat popołudniówka, ale co zrobić takie jest życie :P
0
@jeyx77x dobra dobra to, że obejrzałeś jeden odcinek na dobre i na złe nie czyni Cię lekarzem
18
Gorące fotki Wieniawy:
No na pewno, a skoro już przykułem twoja uwagę, to chciałem Ci przypomnieć, żebyś w takie dni jak dzisiaj nie zapomniał o nawadnianiu organizmu, powinieneś pic co najmniej 1.5 litra wody dziennie, zwłaszcza w lecie
1
@amanter Pique powinien zakończyć karierę i dołączyć do Laporty i starać się odbudować klub
0
@doc bardziej by się przydał Söyüncü
1
@Chaoss mam iphone XS max i nie narzekam, ale pewnie brałbym 12
3
@Chaoss tylko apple, cały czas jest wsparcie
2
@Songo91 zależy na kogo postawisz xD
4
jedno jest pewne w następnym klasyku możemy być spokojni o najdroższe nogi świata, ale z drugiej strony kogo Leo będzie teraz gasił?
2
Oj liczyłem na tych Turków, szkoda
2
@AmigoBlancos zależy od banku, jak dostaje wypłatę z DE, to mam po 12 godzinie na koncie walutowym
5
@Cvzx tak już jest zaparkowany
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_ERlGPInrqCsJ5GuQlQLp4cqJpGATFr8A.jpg
2
@LionelM95 lek to lek, a nie jogurcik
6
@NaFazieHitman ciekawe, chorwacki piłkarz Dejan Lovren został ukarany grzywną w wysokości 70 tys. franków szwajcarskich (ok. 262 tys. zł) za to, że napił się redbulla, a tutaj proszę coca cola główny sponsor euro 2020 i takie straty i zero konsekwencji
1
@LS https://www.sport.pl/pilka/1,65037,12026352,Leo_Beenhakker_dla_Sport_pl__Polska__wciaz_spiacy.html
19
LEO BEENHAKKER w 2012 roku:
Macie mnóstwo talentów, ale nie umiecie ich wykorzystać, odpowiednio wykształcić. I nadal śpicie. Takie są konsekwencje kierowania PZPN przez ludzi, którzy wciąż napawają się sukcesami z 1974 i 1982 roku.
2
@Pilka_jest_okragla i jadł Top czipsy zamiast lejsow
0
@Janas11224 fejk, lewy nie mówi po polsku