Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Borek na finał !!!
1
@Coutinho007 Foden w formie, ale nie gościu na ławce
0
Ymbappe karma wróciła
0
@Hellrider no i widać zdobywcę złotej piłki xd
1
@DonMatteo901 ciekawe za co ten pseudo afrykańskofrancuski gangster miałby dostać złota piłkę
0
Po ostatnich niespodziankach dziś awansuje Chorwacja i Szwajcaria? Jakie typy?
4
Komentarz usunięty
3
@Gaucho dobrze czy nie dobrze dzisiaj my tu śmieszkujemy, a się nie zdziwię jak w LM walnie nam trójkę i odpadniemy xD
20
Jednak reprezantacja polski to kasztany, Czechy, Dania, Węgry, Austria pokazali, że da się walczyć i grać do końca, a nawet wygrywać z najlepszymi, nie oszukujmy się Polska z takim składem ćwierćfinał chociaż powinna zaliczyć
1
Leon Zawodowiec!
0
Jak on wytrzymuje w tej masce to ja nie wiem xD
4
@marcin62 a mnie nie zdziwi jak to powiesił jakiś działacz lgbt
2
@DaPidejpi i uśmiech Czelsi
1
@svensonFCB dobre ta lemoniada hardmade tez niczego sobie
20
@IbrahimAfellay takie było zajebiste trio... cały świat drżał
1
już za 4 lata już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata
5
ostatnie 5 minut i odpuścili mecz xD
0
wystrzelał u Niemca wszystkie naboje, a na reprezentacje zostawił ślepaki
0
Isak wyglada jak Dembele z biedronki
0
Klich, Puchacz, Jóźwiak, Zieliński szpaku skończ bo to jest kino xD
1
Coś się zesralo xD
1
@deyna2018 współczuje… ale jeśli masz okazje to zmienić to może warto się zobaczyć
22
Pamiętajcie dzisiaj dzień ojca! Życzenia złóżcie i dbajcie o rodziców nie tylko w święta, a także pamiętajcie o tych, których nie ma wśród nas.
Miłego dzionka i smacznej Kawusi!
0
@mat32 @Bykunn @AlicjaFCB @clyde
11
Jeden transfer zimowy już jest pewny: Dembele!
No nieźle to sobie wymyślił z Laporta
2
karetką przez warszawę na maksa wczuta
3
@clyde @AlicjaFCB @Bykunn @JimMorrisonFCB @VeB 1899 dzięki wszystkim za odpowiedź :D
0
@Bykunn też będę musiał popatrzeć, a nie wiesz jak z prądem? dużo takie coś ciągnie? @VeB 1899
0
cała noc nie przespana, duchota w chacie, burze jak na złość przechodzą obok, mam nadzieję, że za rok wjedzie już klima
0
No jestem ciekawy ile drużyn wyszło z grupy bez straty gola