0

Borek na finał !!!

1

@Coutinho007 Foden w formie, ale nie gościu na ławce

0

Ymbappe karma wróciła

0

@Hellrider no i widać zdobywcę złotej piłki xd

1

@DonMatteo901 ciekawe za co ten pseudo afrykańskofrancuski gangster miałby dostać złota piłkę

0

Po ostatnich niespodziankach dziś awansuje Chorwacja i Szwajcaria? Jakie typy?

4

Komentarz usunięty

3

@Gaucho dobrze czy nie dobrze dzisiaj my tu śmieszkujemy, a się nie zdziwię jak w LM walnie nam trójkę i odpadniemy xD

20

Jednak reprezantacja polski to kasztany, Czechy, Dania, Węgry, Austria pokazali, że da się walczyć i grać do końca, a nawet wygrywać z najlepszymi, nie oszukujmy się Polska z takim składem ćwierćfinał chociaż powinna zaliczyć

1

Leon Zawodowiec!

0

Jak on wytrzymuje w tej masce to ja nie wiem xD

4

@marcin62 a mnie nie zdziwi jak to powiesił jakiś działacz lgbt

2

@DaPidejpi i uśmiech Czelsi

1

@svensonFCB dobre ta lemoniada hardmade tez niczego sobie

20

@IbrahimAfellay takie było zajebiste trio... cały świat drżał

1

już za 4 lata już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata

5

ostatnie 5 minut i odpuścili mecz xD

0

wystrzelał u Niemca wszystkie naboje, a na reprezentacje zostawił ślepaki

0

Isak wyglada jak Dembele z biedronki

0

Klich, Puchacz, Jóźwiak, Zieliński szpaku skończ bo to jest kino xD

1

Coś się zesralo xD

1

@deyna2018 współczuje… ale jeśli masz okazje to zmienić to może warto się zobaczyć

22

Pamiętajcie dzisiaj dzień ojca! Życzenia złóżcie i dbajcie o rodziców nie tylko w święta, a także pamiętajcie o tych, których nie ma wśród nas.
Miłego dzionka i smacznej Kawusi!

0

11

Jeden transfer zimowy już jest pewny: Dembele!
No nieźle to sobie wymyślił z Laporta

2

karetką przez warszawę na maksa wczuta


3

@clyde @AlicjaFCB @Bykunn @JimMorrisonFCB @VeB 1899 dzięki wszystkim za odpowiedź :D

0

@Bykunn też będę musiał popatrzeć, a nie wiesz jak z prądem? dużo takie coś ciągnie? @VeB 1899

0

cała noc nie przespana, duchota w chacie, burze jak na złość przechodzą obok, mam nadzieję, że za rok wjedzie już klima

0

No jestem ciekawy ile drużyn wyszło z grupy bez straty gola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?