2

@LeoMessi1994 napisałeś, że Pani detektyw w 5 sezonie, czyli to już jest spoiler

0

@tristan87 niech dadzą te drony co nad Dubajem

2

@Barca1992 też tak słyszałem :D

1

@Barca1992 nawet zaszczepieni mogą się zarazić :P

2

@-barca4ever- ***** telewizje i ich pakiety, koniec umowy we wrześniu i powrót do szukania streamów, pozdrawiam

0

@Cochise wiadome, że szlugas, Jose już się nie nadaje na trenera

67

@Messibestplayerintheworld Pique to chyba kryzys wieku średniego przechodzi xD

3

@busquets5 jest stu innych na jego miejsce
https://vm.tiktok.com/ZMdv5BXkG/

2

@kuz no właśnie przed pedofilami, ja osobiście nie wrzuciłbym swojego dziecka które biega na golasa, a zostawił jedynie to dla siebie i rodziny

2

@kuz moim zdaniem dzieci trzeba chronić, dobrze wiemy jaki jest teraz świat i takie portale jak FB, insta to raj dla pedofili

0

@kuz a eleven to frajerstwo bo odsprzedali parę meczów do C+ także dolicz też pakiet cANAL+

1

@Barca1992 gdybym miał klime w domu to byłoby mi to obojętne, ale raczej wole chłodne deszczowe dni

0

@KapiFCB rdr2

1

HIGH League - I Konferencja


2

@Bernard777 słuchaj może i da się kupić to w sklepie, ale większość osób patrzy chyba na cenę, dlatego kupują na intrenecie

9

@norbercikvisca2007 Messi, a jak wygra ktoś inny to ta cała piłka nożna jest chuja warta

1

@sonek to raczej sprzedający zamula :P

0

Dziewczyny lubią w brąz

1

@pyku91 windy apka i polecam stronke antistorm.eu

1

@VamosRakieta natural mojo

30

Obczajcie instastory Messiego nie pożałujecie :P

3

Mam nadzieję, że Laporta jeszcze zakończy sprawę z Setienem i były trener otrzyma swoje wynagrodzenie, takie wiadomości jak ta z Neymarem wyjdą na dobre Barcelonie, najwyższa pora odbudować wizerunek wielkiego klubu

2

Pedri ostry zapierdol, a nie wakacje w ostatnich 300 dniach zagrał w 63 spotkaniach + treningi

1

@barcelonaLM ten od monte

1

Dr. Dre będzie musiał płacić swojej byłej żonie 293 306 $ miesięcznie (3 519 672 $ rocznie) do momentu ponownego ożenienia się z nią, lub do śmierci!

via Traperzy

7

Ole Gunnar Solskjaer przedłużył umowę do 2024 roku, jak dla mnie to krok w tył dla United

2

@AmigoBlancos będzie śmieszne jak szejk się wkurzy i go da do rezerw i będzie kisił ogórka cały sezon, a tak poza tym Neymar tez miał już odejść, a dziwnym trafem dalej tam siedzi i zbija kokosy

0

Ciekawe jak tam Koeman pracuję i czym nas zaskoczy w nowym sezonie :P

1



Festyn szczepień i dodatkowe pieniądze dla kgw jako organizatorów xD

6

@barcelonaLM polityka to straszny syf... trzeba uważać co się mówi i piszę, Lepper jest tego dobrym przykładem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?