Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Pique niezły troll z tymi swoimi fotami na insta
4
@Vebrol no to słuchaj masz zadanie bojowe na dziś, o 20 możesz nam napisać ile co gdzie i jak zarabia stary Neymara
3
@DaPidejpi po idealnym meczu z Liverpoolem wierzyłem, że Barcelona wygra LM, ale rewanż pokazał prawdę...
0
@Criss18Barca kup kartę przedpłaconą i zrealizuj kod
9
@Sulimo to się odbije na każdym, nawet na tych co nie mają pojazdów
7
@Kwasiak98 a w tej bajce były smoki?
4
@Deviler ty
1
@Vebrol iga później inna rakietą będzie machała
1
dlatego na gry od rockstara warto czekać...
2
Komentarz usunięty
12
@paweldunajecfcb żadna siara, lepiej iść do kosmetyczki niż chodzić z brwiami na całe czoło, albo z pazurami jak u lwa
0
Jak dla mnie Moriba może odejść z klubu, nadzieje chyba wiązał z nim każdy, ale chłopak odstawia szopkę… nic wielkiego nie pokazał żeby stawiać swoje warunki i zwiększyć płace, słyszeliście żeby kiedyś Xavi, Iniesta czy nawet młody Pedri (który w Barcelonie pokazał więcej niż Moriba) narzekali na płace? Czasy Bartomeu już się skończyły bo ten by osrał zbroje i dał mu pewnie kontrakt z kosmosu
11
W ankiecie Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?
1.Antoine Griezmann 40.68% (589 głosów)
2.Frenkie de Jong 24.03% (348 głosów)
3.Leo Messi 21.13% (306 głosów)
Jak widać Leosia nigdy nie można skreślać :)
link do ankiety
https://www.fcbarca.com/ankiety/ktory-pilkarz-barcelony-pokaze-sie-z-najlepszej-strony-podczas-euro-i-copa-america-756.html
3
Na ławce w maseczkach, a teraz każdy puchar całuje xD
27
Zobaczymy za 9 miesięcy ile urodzeń będzie we Włoszech
0
Dawać tego Manciniego do Barcelony
2
Dlatego te Pogby te tańczenia te rozbiegi te kroczki są właśnie tyle warte :)
6
Kane dalej bez trofeum
1
Manchester United w pigułce xD
3
Anglicy daleko do domu nie maja
0
Dollar dzisiaj na kozaku
2
Pickford wyglada jak typowy angielski bachor ze szkoły
1
@Encore mogliśmy obstawić jutro Malediwy by były
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10335503#comment-10335516
3
@Encore hahahahahha
0
W gazecie wczoraj pisali gdzie strzeli
3
@BarcaInfo jebany geniusz
0
Rashford nie trafi
11
Brawo Chiellini w finale nie ma co ryzykować, dobrze zrobił
1
Chciałbym żeby była dogrywka fajny meczyk
0
Karny jak nic Anglia oszukana