5

Pique niezły troll z tymi swoimi fotami na insta

4

@Vebrol no to słuchaj masz zadanie bojowe na dziś, o 20 możesz nam napisać ile co gdzie i jak zarabia stary Neymara

3

@DaPidejpi po idealnym meczu z Liverpoolem wierzyłem, że Barcelona wygra LM, ale rewanż pokazał prawdę...

0

@Criss18Barca kup kartę przedpłaconą i zrealizuj kod

9

@Sulimo to się odbije na każdym, nawet na tych co nie mają pojazdów

7

@Kwasiak98 a w tej bajce były smoki?

4

1

@Vebrol iga później inna rakietą będzie machała

1

dlatego na gry od rockstara warto czekać...


2

Komentarz usunięty

12

@paweldunajecfcb żadna siara, lepiej iść do kosmetyczki niż chodzić z brwiami na całe czoło, albo z pazurami jak u lwa

0

Jak dla mnie Moriba może odejść z klubu, nadzieje chyba wiązał z nim każdy, ale chłopak odstawia szopkę… nic wielkiego nie pokazał żeby stawiać swoje warunki i zwiększyć płace, słyszeliście żeby kiedyś Xavi, Iniesta czy nawet młody Pedri (który w Barcelonie pokazał więcej niż Moriba) narzekali na płace? Czasy Bartomeu już się skończyły bo ten by osrał zbroje i dał mu pewnie kontrakt z kosmosu

11

W ankiecie Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?
1.Antoine Griezmann 40.68% (589 głosów)
2.Frenkie de Jong 24.03% (348 głosów)
3.Leo Messi 21.13% (306 głosów)

Jak widać Leosia nigdy nie można skreślać :)

link do ankiety
https://www.fcbarca.com/ankiety/ktory-pilkarz-barcelony-pokaze-sie-z-najlepszej-strony-podczas-euro-i-copa-america-756.html

3

Na ławce w maseczkach, a teraz każdy puchar całuje xD

27

Zobaczymy za 9 miesięcy ile urodzeń będzie we Włoszech

0

Dawać tego Manciniego do Barcelony

2

Dlatego te Pogby te tańczenia te rozbiegi te kroczki są właśnie tyle warte :)

6

Kane dalej bez trofeum

1

Manchester United w pigułce xD

3

Anglicy daleko do domu nie maja

0

Dollar dzisiaj na kozaku

2

Pickford wyglada jak typowy angielski bachor ze szkoły

1

3

@Encore hahahahahha

0

W gazecie wczoraj pisali gdzie strzeli

3

@BarcaInfo jebany geniusz

0

Rashford nie trafi

11

Brawo Chiellini w finale nie ma co ryzykować, dobrze zrobił

1

Chciałbym żeby była dogrywka fajny meczyk

0

Karny jak nic Anglia oszukana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?