Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
@draxidox tylko iPhone
0
@LuisSalvano dlatego jaki jest sens rozgrywania finałów przed sezonem
3
Ake pokazał jak to jest zesrać się metr przed kiblem
4
gościu mówi do sędziego fuck off i tylko żółta xD
tak nie dostał czerwonej bo jest czarny
39
Koń sam się walił, a przeciwnicy byli osrani po pachy
0
@Gaz Co nie zmienia faktu, że to jest w uj
14
Jeff Bezos majątek 194,9 miliarda USD
Odpaliłby tą końcówkę z konta na rzecz Barcelony :P
0
Mmm, ale czekoladka
1
@WiernyKatalonii stówka w plecy przypał
0
Kto będzie bił rzuty wolne w Barcelonie? Macie swojego kandydata? nie ma co, ale Messi był totalnym kotem pod tym względem
0
@Tomo1989 tylko City może sobie na niego pozwolić
1
@Joe_Barbaro facet, ale żadnej żałoby narodowej nie było
1
@Bocheno1 no dziwne bo nawet nie trafi do Angli
5
PSG po transferze Messiego
1
EuroSport 2 transmisja meczu, po zapasach…
1
@ObiektywnyKibic121 ma być po zapasach puszczony mecz na EuroSport 2
0
@highway na EuroSport 2 jest opis, że grają tu jakieś zapasy do uja pana
3
Coś czuje, że jak Messi trafi do PSG to się chłop odpali na nowo, nowe miejsce, nowi ludzie, klub prowadzony bez afer, spokój, cisza i nowi rywale do ogrania, a także mniejsza presja będzie ciążyć na zawodniku jak będzie miał koło siebie takie gwiazdy jak Neymar, Mbappe
0
@VeB 1899 na pewno daje więcej niż filipek i Dembele
1
@FC1899Barca co za liczby… i ten pjanic z Roberto
1
@Leooo zaraz ANAL+ wykupi połowę meczy i znów dwa pakiety
0
a wystarczyło zostawić Suareza
0
@Encore w jeden dzień zwróci się 40 mln za sezon... chore rzeczy
0
@TheNekro94 jako księgowy możesz nam rozliczyć wydatki i zyski barcelony
2
@PatriBarca odejście LEO też miało być plotką
1
@krissu8 raz w aparacie skrócili mi nawet
2
Przecież Messi tą francuska lige zaora
2
śmialiśmy się z Ronaldo i Ikera, że wychodzą tylnymi drzwiami bez godnego pożegnania... a Messi został nimi wyje****
2
@Encore za hajs z ropy baluj