Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Włochy: Od zeszłego piątku osoby niezaszczepione nie maja wstępu do restauracji, teatru i kina, do udziału w różnych imprezach sportowych, wstępu na basen, do siłowni, na targi, zjazdy, do parków rozrywki, term i salonów gry.
0
Posiada ktoś może tabele jak wyglądają zarobki piłkarzy PSG?
0
@jeyx77x Na tvpuls po 1 w nocy, gwałty na zlecenie
0
@BarcaInfo 13 sierpnia to ostateczna data na rejestracje?
0
@LeoMessiah zapomnij
3
Pamiętajcie to tylko SPARING XD
1
@Ciule123 lewego nie ma w PSG…
1
@FC1899Barca kiedyś ta 3 wyląduje na mojej łydce prędzej czy później
0
Neymar każdym zdjęciem z Messim będzie dobra szpileczkę wbijał w prasę i niektórych kibiców
0
Lille dostaje na łeb od Metz...
0
Posiada ktoś apple watch? jaką opaskę polecacie? gumowa z zapięciem czy bez? a może materiałowa?
3
@MesQueUnClub96 na pewno niejedna ma większe jaja niż alba xd
0
piłkarki Barcelony to nie jeden zespół z męskiej LL by pozamiatały
0
@tommyVERceti niektóre nie lubią kwiatów, sam z nią piszesz to wiesz co lubi najbardziej jedna lubi kwiaty a druga czekolade milke
0
@chudinhomc Dest to już lepiej niech się nie wypowiada po dzisiejszej szopce
2
Pogba zostaje w United
61
SKRRT!
45
Familia
6
Messi dodał post na insta
https://www.instagram.com/p/CSUY2lisL5K/
3
@FC1899Barca drogi ten szpital...
1
@Janiama to była zasłona dymna
2
jeszcze ten kun
oj chyba dzisiaj będzie magik... psycha siada
0
[La Gazzetta dello Sport] Nie myślałeś o szaleństwie i pozostaniu za wszelką cenę?
Messi : Tak jak mówiłem. Zrobiłem wszystko, co było możliwe, żeby zostać. Nie mogę nic więcej powiedzieć
Nie mogę nic więcej powiedzieć... (coś tu śmierdzi)
2
Ciekawe z jaką mentalnością wyjdą piłkarze na spotkanie z Juve...
4
@BarcaInfo kawał dobrej roboty za relacje, szybko zwięźle i na temat
1
@fart widziałem chyba 7800, ale mogę się mylić :P
7
Dest chciał nawiązać do last dance
1
@Ewelinax ja i Ty, kanapa, koszulka Messiego na Tobie, pizza, gofry i wszystkie bramki Leosia, idealnie imię dla naszego synka :P
3
@Ewelinax Ewelinka mam to samo, możemy się poprzytulać jak chcesz...
3
Messi o obniżeniu wynagrodzenia