Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo skrrt xD rozpierdala mnie ten klub od środka czasami… 22.43
3
W tym roku znowu ATM mistrz pewnie, Carlo i Koeman dziady zacofane
0
@BorzyKrzys i jeszcze miał za to zapłacone xd
1
@highway gościu w tamtym tygodniu też się pytałeś czy biedra czynna xDDD
3
@patry295 zmiana na gorsze, a nie na lepsze, a reszta trolli dalej w wyjściowej 11
0
@masq z mordercą mbappe i maryją
3
kapitanowie tonącego statku
39
boki zrywać panie angel xd
6
@AntekGriezmann a w klubie dalej bez zmian
1
@A_Gomesinho_21 solidny trener zabrakło szczęścia czasami
3
Znowu fax nie dojdzie i nie zarejestrują hahahah
1
Ciekawe kiedy w Barcelonie zacznie się wielkie czyszczenie magazynów…
12
Dzisiaj startuje La Liga, a Barcelona dalej nie ma zarejestrowanych piłkarzy xD
0
Dlaczego PSG ma upaść po mundialu w Katarze?
0
@QuiqueSetien1958 @Encore @JohnnyBarca @Ghotti ok
3
PSG na Instagramie 20 milionów obserwujących przed przyjściem Messiego
PSG po ogłoszeniu Messiego 45 milionów obserwujących
ale Leo im wykręcił liczby na samym starcie...
ciekawe ile zyskało Juve po ogłoszeniu Ronaldo
0
@Majkel12 suarez messi ramos ale ekipa mocnego pierdolniecia :)
2
@Comentateiro coś fenomenalnego, powinien powstać o tym jakiś dokument
2
@Comentateiro galileusz niezłą rozkminke miał w bani w szesnastym wieku
3
@Ghotti cracka ma tylko szejk, nie chce udostępnić
0
@doc ale składy będą w nowej fife xD
12
Z Depayem w Barcelonie to jak z gra na komputer…
Kupiłem grę, ale nie mogę w nią zagrać bo komputer nie spełnia wymagań
0
@ranger3120 nie interesuj się tym tematem (jestem tobą z przyszłości)
0
@ranger3120 żadnych skutków nie ma, a kukiz jest spoko gość coś Ci się śniło bratku
9
Maradona przy piłce, a nie przepraszam to Messi
0
Ymbappe do hionela messhi
1
Ronaldo zazdrosny, że Messi w PSG i sam wyciąga rękę do szejka
8
Kukiz: "Jak zostanę politykiem, to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato" xD
2
A Stonoga mówił, Kanie, Kukizy i inne
7
@michaleu Barcelona w pigułce xd