Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kolejny Holender sprowadzony na życzenie Koemana xD
7
@escarabajo DE jong Z Aliexpress
3
Wstaje i patrze, że Antek w Atleti co tu się odwaliło
0
Moriba pakuj mandżur i …
2
pozdrawiam fanów Realu, wiemy co czujecie bo też PSG nas robiło w ciula
2
-Nie, nie, nie. Dla mnie nie rób. Skończyłem z tym gównem... Dobry towar?
- Bardzo dobry
- Ale się porobiło, co?
piękna scena jak i cały film!
1
@Ronmes ludzie kurwa opanujcie się on grał wczoraj mecz, odpocznie to przyleci
0
@Ronmes 2 angry men Joe i Ronmes
0
Kane do PSG
Mbappe do Realu
1
@korolocik za dużo? on generował taki przychód dla klubu, że bania mała!!!
1
@adam444 zależy na to ma wpływ wiele czynników, rodzina, dom, znajomi, jaką pracę masz obecnie i zarobki czy czujesz się spełniony itp itd sam musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie, a najlepiej weź kalkulator i sobie wszystko oblicz i do WSZYSTKICH czasami praca za granicą nie jest fajna i przyjemna, nie zawsze jak się jedzie to się zarobi
6
@amanter Messi za dużo zarabia bla bla bla patrzcie na gościa jakie liczby wykręca = $$$ Powodzenia LEO!
7
@Pawel13sz tylko odbiory się liczą
6
@don'T.R.I.P.e a jak sprzedamy albo kupimy to usuwasz konto!!!!
0
@Image bo jak ktoś słyszy Barcelona to wie, że można ich zdoić bo i tak zapłacą
1
@amanter to te nowe gta?
0
@barcamember wyrażaj się gnoju
4
W lidlu markowe słodycze 2+2 gratis z aplikacja lidl plus
1
Dawać tego Jugola xD
2
3:55 i nie maja cieplej parówki do hot doga na Orlenie…
1
Neymar promile jeszcze ma
2
@AmigoBlancos co nie zmienia faktu, że to ogromne pieniądze
2
@AmigoBlancos od transferu Neymara rynek piłkarski ostro się popsuł
0
@Emhyr sarkazm byczku
0
@Emhyr a już nikt nie wspomni o odbiorach xDDDD
0
Powiem krótko jeśli w pierwszym meczu z Bayernem dostaniemy 3 gole wzwyż to Koeman jest do zwolnienia
1
Dlaczego nie było kartki ?
1
Dawać tego steryda Onane z Ajaxu, potrzeba bramkarza co broni, a nie liczy się tylko gra nogami, która tez nie wychodzi :)
0
Sandro hehe nasza krew
2
Jak tu być optymista przed spotkaniem z Bayernem