Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnnyBarca carabao cup, ea sports cup, wszystko da się kupić
8
@ShinobiQWE najlepszy piłkarz na świecie obniża loty, żeby Lewy dostał ZP, większej głupoty nie widziałem, Niemcy mogli dać wygrać Argentynie, żeby Messi miał MŚ xD
3
@ShinobiQWE ale odklejka... xD
3
@TheNekro94 matko bosko co to sie staneło
2
@Emhyr współczesna piłka to jest całkiem inny level niż 15-30 lat temu
9
@kuz frajerami są Ci co na niego głosowali, Hołownia następny wysłannik
3
@Encore czas pokaże
5
@Encore żeby nie skończył jak Dembele, ten dortmund to podróbki sprzedaje
1
@halfnolife capslock
6
@macio_944 sanah
0
@patryk355 o kurde... szybko, ciekawe jak potoczyły się losy reszty bohaterów z tego serialu, który jest przekozacki
1
@Cule1234 Salvano było blisko
3
Pani się pyta o punkty, nie zbieram punktów ze stacji (jo)
Proszę przekazać je Reprezentacji
1
Proszę skończcie już o tym pie****** xD
0
Co ta Grecja poszła
2
@M4G1K w 89 ma wejść na pod męczonych zaraz po prysznicu
4
@PatrychoO Jak to w czym w pirotechnice hahaha
2
@kamilo0066 a skąd to same kobiety z kotami i dziećmi xD
3
I pomyśleć, że mógł to być każdy z nas, strzelając bramkę Polsce
1
@DonMatteo901 klasyczny system Guardioli
0
@Ratamahatta życie nie kończy się na jednej dziewczynie, ale załamywać się i płakać to najgorsze co może być, lepiej że się rozstaliście teraz niż za 10 lat z dwójka dzieci i kredytem na dom. Od jutra zacznij żyć, spotykać się ze znajomymi, inwestycja w Siebie, a druga dupeczka sama się znajdzie, masz 31 lat i cale życie przed sobą :) powodzenia i z fartem byczku!
1
@Kgorecki2500 oj rudy rudy
8
Mbappe? Nie znam, DEPAY TOP
1
Bartomeu ty kurło banana
1
@Mocher91 w jakim świecie wy żyjecie xD chłop od 3 lat odwiedza szpitale
5
@PRINSU co tu robi dembele
4
@FC1899Barca a Bartomeu to taki Arturito...
0
czy marihuana powinna być legalna?
3
@Yosemite nie dobijaj kurła...
2
@forest $$$