Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
2 dni temu:
Przed dzisiejszym treningiem Ronald Koeman rozmawiał z piłkarzami, by podnieść ich morale.
Koeman dziś:
Spójrzcie na listę powołanych. Co można z nimi zrobić? Grać tiki-takę?
1
a co jeśli Pjanić miał racje? a my tutaj bekę z niego mieliśmy
5
albo to jest prawda albo mu prąd odcieło
Koeman:
Mam prostą odpowiedź. Spójrzcie na listę powołanych. Co można z nimi zrobić? Grać tiki-takę? Ja uważam, że robiliśmy to, co musieliśmy. W tym meczu mieliśmy bardzo mało przestrzeni. Nie mamy piłkarzy umiejących grać jeden na jednego, z odpowiednią szybkością. Nie będę już więcej o tym mówił. Trzeba docenić zaangażowanie zawodników, bez względu na to. Fani zawsze będą niezadowoleni, jeśli wynik nie będzie dobry.
6
@Pawel13sz porównywać Benzeme do Depaya iks DE
0
1:1 z wielka Granada to dobry wynik
0
Ciekawe o której Laporta opuści dziś Camp Nou
0
To ta sama Granada co nas pozbawiła majstra essa
2
@deyna2018 jadłem, pyszny jest zamawiałem z pasiek sadowskich
0
działa wam apka Santander? (ios)
0
@amanter wiem, chodzi mi o
Pismaków, że będą mieli o czym pisać
6
Messi problemem PSG, ale te nagłówki będą mocne xD
0
Uratował stołek poczetino klekaj
1
Tak się zwalnia trenerów
0
Ale media będą miały pożywkę na najbliższe tygodnie
5
Zdjąć chłopa co w jedna sekundę może przesadzić o wyniku xD
16
Ale poczetino to ten sam poziom co Koeman
2
Hahahahah kłócą się xD Messi wraca
0
LA BAGIETAAAA hahaha
1
Ajć szkoda szkoda, coś szczęście nie dopisuje…
1
Aż się Barcelona z 2015 przypomniała
0
Tuchel to by tam dopiero sobie to ustawił, na szczęście te PSG trenuje marny trener
0
Gusto do Barcelony
0
>Neymar dalej w cieniu messiego gościa kompletnie nie widać na boisku
>karate
1
Hahah Mbappe chyba postrzelili żółta jak nic
5
Ale Leo ciasteczko dostał
3
@Breakdrowser a nie sorry to Neymar
0
Ale żenada ch#ja widać
3
@Homeopata8989 laporta działaj
1
narazie Haalandek nasz wygląda lepiej niż Lewy
Haaland 7 bramek 4 asysty
Lewy 7 bramek 0 asyst
3
Noble chyba NOOBle