0

@Barca1992 ruch im się zmniejszy to szybko zrezygnują xD

0

@iniesta44 może wystarczy zmienić trenera, a może trza będzie czekać 5 lat

0

@Katalonbar z rudym na ławce wszystko możliwe

1

@michal2007 niestety... czasami takie wyjście jest lepsze niż miałby się męczyć... trzymaj się chłopie

1

fifa 22 nie miała nawet premiery, a chłop Ronaldo legendę i RL9 ma xD

5

@Firestone jeszcze nie xD

23

A jutro Barcelona z Cadiz na łeb dostanie i takie będą nasze żarty z Juventusu xD

0

Co tam Szczęsny znowu dał dupy? Marina podobno teraz z Kabe wąsa smaży

1

@socha Dlaczego?

0

@Messibestplayerintheworld hejterzy i tak będą pruć się

0

@bartekvisca a Xavi nie? jako zawodnik grał z najlepszymi i przeciwko najlepszym

0

@bartekvisca Hansi Flick 56 lat xDDD ale nie za późno było na objęcie Bayernu

3

@abram3k jak Pol mówi, że ZP dla Żorżinio to jak tu brać gościa na poważnie xd

9



z butami do łóżka jeszcze koszulka PiS

3

@kempnou przez takich jak Ty dobre chłopaki są za murami

0

@Odcinkowy tylko, że przeprowadzone badania nie wskazują, że to przez turow zostały osuszone wody gruntowe, mieszkańcy okolic Turowa też nic nie zauważyli

0

@Odcinkowy dlatego Polska powinna wyjść z Unii, dlaczego Czesi nie płaca nic? A maja większa kopalnie niż Turow 100
Km od granicy z Polska…

0

@draxidox
Oświadczenie PGE ws. decyzji TSUE ws. Kopalni Turów

W odniesieniu do postanowienia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, wydanego 20 września 2021 roku przez wiceprezes TSUE Rosario Silva de Lapuerta, PGE Polska Grupa Energetyczna, właściciel PGE GIEK, do której należy kopalnia i elektrownia Turów, informuje, że Kopalnia Węgla Brunatnego Turów posiada niezbędne pozwolenia środowiskowe i ważną, legalnie wydaną koncesję, na podstawie której prowadzi wydobycie.
Podobnie jak cztery miesiące temu, gdy otrzymaliśmy informację o nałożeniu środka tymczasowego na Polskę, chcę zapewnić Pracowników PGE o tym, że Kompleks Turów będzie nadal pracować – informuje Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polska Grupa Energetyczna.

I nic nie będą płacić, Niemcy, Francja, Czesi też mają kopalnie odkrywkowe

1

@Klaudix Barcelona to nie Ajax, tutaj się zdobywa trofea

1

@Herato to, że Messi jest wybitnym piłkarzem, nie znaczy, że jego dzieci też będą

0

@barcelonaLM o 16 jest, ale biegowy... idziemy Mati?

0

Wejdźcie na Instagram Koemana i poczytajcie komentarze xD

4

@Lionel_Messi10 wzór!!! opaska kapitana czeka!

4

@Paradoks później podrapałby się po jajkach i dał powąchać swoją rękę Umtitiemu, który nagle by ozdrowiał i zaczął grać jak prawdziwy TANK

3

1

@zenoowity bez przesady, niestety Alison miał swój dzień wtedy

0

A wszystko przez Dembele...


0

@Haxen z vidalem i rakiticiem

0

I jak nowy iOS 15? Pobraliście już?

0

Koeman ładnie wywęszył, że w Barcelonie łatwo może się nachapać i co dostanie 14 mln euro, przecież on złapał Pana Boga za nogi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?