Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mołdawskie Sheriff wychodzi goli Real i Szachtar, niech rudy się nie tłumaczy i nie kompromituje, bo jak się chce to się da się
1
@VamosRakieta wygnany z klubu bez godnego pożegnania, Rakieta to był gość i zawsze ma u mnie dożywotni szacunek, nie bał się niczego, miał okazje walić pocisk zza pola karnego to robił to
0
Pytanie czy opłaca się wychodzić z grupy (jeśli na farcie wyjdą) i trafić na PSG czy City i dostać 8 bramek
0
Pierwszy raz w historii Barcelona nie wyjdzie z grupy? Czy Tuman to pierwszy przypadek
4
I jak ten klub ma nie być jednym wielkim memem…
2
@analitykTaktyki gra na alibi tak samo jak Pedri
4
@FC1899Barca ludzie kiedyś kiedyś o wiele bardziej byli mądrzejsi niż teraz, ale to tylko moje zdanie :)
0
@Dankhog dlatego nie powinno być czegoś takiego jak nietykalni
2
@kuz klasycznie i Puig w 89 minucie i pretensje, że nie zmienił przebiegu gry xD
8
Nico i Gavi rozegrali ostatnio dobry mecz, wiec dlatego Tuman usadził ich na ławie żeby nie poczuli się za pewnie i wrócił do Roberto
0
@Sulimo No jak to nie, ma swoją ekipę na discordzie co wyjaśnia takie osoby, a kartomania to niebyłe jaki kanał
0
@Kettger wardega go dojedzie hehe
0
@Ronmes co nie zmienia faktu, że wyjdzie na lepsza drużynę i chłopa ni ma
0
@Ronmes rozumiem jakby zagrał kozackie spotkanie z Bayernem albo Benfika, ale to było tylko Levante
1
@Grzbiet i co aż taki jest słaby? Wygrywa co może w porównaniu do innych trenerów, jest kasa to się wydaje
3
@LeoMessiah tak
7
@Wojcio ale głupoty gadasz, zobacz ile Barcelona, Chelsea czy United wydali kasy
6
@VeB 1899 maja najlepszego piłkarza w dziejach ludzkości co w tym dziwnego?
6
@blazeq mówiąc jasno, wina Bartomeu
3
Grizi i Suarez ratują wynik kto by to pomyślał takie coś
3
bo wiedzą, że są na przegranej pozycji STOP dla tej mafii
0
@patrykzmc2000 ile?! 1.500 mln euro?!
0
@barteggg08 w ustawieniach safari możesz zmienić wszystko i wyglada jak stara
4
@LeoMessiah jak czekolada to tylko Lindt
2
@Comfortable_ Guardiola zje taktycznie poczetino
2
@Ronmes Gavi przynajmniej nie boi się podać piłki do przodu
0
@Muszynianka ja na szczęście już w tamtym tygodniu umowa mi się skończyła na szczęście, internetu domowego nie polecam
5
@DaPidejpi jeszcze loża szyderców Xayoo i Paris :P
0
@LeoMessiah dziwne masz zdanie o policjantach
0
@Kwiatek67 jeszcze nie wiadomo, ale kontrakt na kilka walk