0

Mołdawskie Sheriff wychodzi goli Real i Szachtar, niech rudy się nie tłumaczy i nie kompromituje, bo jak się chce to się da się

1

@VamosRakieta wygnany z klubu bez godnego pożegnania, Rakieta to był gość i zawsze ma u mnie dożywotni szacunek, nie bał się niczego, miał okazje walić pocisk zza pola karnego to robił to

0

Pytanie czy opłaca się wychodzić z grupy (jeśli na farcie wyjdą) i trafić na PSG czy City i dostać 8 bramek

0

Pierwszy raz w historii Barcelona nie wyjdzie z grupy? Czy Tuman to pierwszy przypadek

4

I jak ten klub ma nie być jednym wielkim memem…

2

@analitykTaktyki gra na alibi tak samo jak Pedri

4

@FC1899Barca ludzie kiedyś kiedyś o wiele bardziej byli mądrzejsi niż teraz, ale to tylko moje zdanie :)

0

@Dankhog dlatego nie powinno być czegoś takiego jak nietykalni

2

@kuz klasycznie i Puig w 89 minucie i pretensje, że nie zmienił przebiegu gry xD

8

Nico i Gavi rozegrali ostatnio dobry mecz, wiec dlatego Tuman usadził ich na ławie żeby nie poczuli się za pewnie i wrócił do Roberto

0

@Sulimo No jak to nie, ma swoją ekipę na discordzie co wyjaśnia takie osoby, a kartomania to niebyłe jaki kanał

0

@Kettger wardega go dojedzie hehe

0

@Ronmes co nie zmienia faktu, że wyjdzie na lepsza drużynę i chłopa ni ma

0

@Ronmes rozumiem jakby zagrał kozackie spotkanie z Bayernem albo Benfika, ale to było tylko Levante

1

@Grzbiet i co aż taki jest słaby? Wygrywa co może w porównaniu do innych trenerów, jest kasa to się wydaje

3

7

@Wojcio ale głupoty gadasz, zobacz ile Barcelona, Chelsea czy United wydali kasy

6

@VeB 1899 maja najlepszego piłkarza w dziejach ludzkości co w tym dziwnego?

6

@blazeq mówiąc jasno, wina Bartomeu

3

Grizi i Suarez ratują wynik kto by to pomyślał takie coś

3

bo wiedzą, że są na przegranej pozycji STOP dla tej mafii

0

@patrykzmc2000 ile?! 1.500 mln euro?!

0

@barteggg08 w ustawieniach safari możesz zmienić wszystko i wyglada jak stara

4

@LeoMessiah jak czekolada to tylko Lindt

2

@Comfortable_ Guardiola zje taktycznie poczetino

2

@Ronmes Gavi przynajmniej nie boi się podać piłki do przodu

0

@Muszynianka ja na szczęście już w tamtym tygodniu umowa mi się skończyła na szczęście, internetu domowego nie polecam

5

@DaPidejpi jeszcze loża szyderców Xayoo i Paris :P

0

@LeoMessiah dziwne masz zdanie o policjantach

0

@Kwiatek67 jeszcze nie wiadomo, ale kontrakt na kilka walk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?