4

Co to się stanęło i do czego to doszło

1

Ale ten Sobel to rak xD co chłop na tych koncertach odstawia za szopkę

1

@gmdfk a to nie przez tą aferę? co kibice wbiegli na murawę? chyba 4 mecze bez kibiców, ale mogę się mylić

2

@amanter mój ziomo w pracy jest diabetykiem, co pare godzin bada sobie cukier i ma jakąś pompkę wstawioną, którą musi wymieniać co jakiś czas, i jak ma jakiś problem to czasami musi zjeść batonika albo napić się kolki, ciężka sprawa ogólnie...

0

@RR Messi czasami tyrał za 10, a niektórzy żałowali mu :)

55

a który piłkarz jest gotowy na 90 minut? xD jak grali z Bayernem to 95% składu miało siłę na jedną połowę... Rudemu odcięło prąd

3

@kubaa1 Brazylijczyk dał dużo Barcelonie w porównaniu do Arthura czy Pjanicia

0

Są wyniki jest wynagrodzenie, nie ma wyników wynagrodzenie będzie obniżone o połowę. Jak uważacie miałoby to sens? tyczyło by się to trenera i piłkarzy danego klubu.

1

@Deviler zmysł taktyczny Koemana

0

@Gaz nie powinny być, ale są

1

@tadzik447 na niektórych stacjach są przyjemniejsze kible xD

3

@Pawlak1992 bo każdy klub wie, że Barcelone można zdoić z mega kasy

0

@tadzik447 wolałbym się w gacie zesrać niż tam oddać stolca

2

@Momals11 gwałt zbiorowy zrobimy

0

@Toretto dlatego czekam aż będzie za free w ea play xD

2

@Adek02 obojętne i tak będą wspólne serwery z ps4 i ps5

1

@sila101

3

Umtiti ma dwubiegunowość jak nic

4

@sergio5 Koeman jest pod wrażeniem... czemu mnie to bawi xD

0

@Emhyr kiedyś mówili, że Barcelonie i Realowi się nie odmawia... szkoda, że teraz mamy inne czasy

0

@kkbarca kiedyś mówili, że Barcelonie i Realowi się nie odmawia... szkoda, że teraz mamy inne czasy

3

@Chada mam xboxa serii X no i co tu dużo mówić, jak dla mnie petarda, chociaż mimo wszystko i tak trzeba czekać na gry co wykorzystają w pełni potencjał obu konsol i wtedy można będzie oceniać

2

@SamuraJack Conte tylko i wyłącznie ta opcja

0

Capellas? no nie oszukujmy się jak dla mnie drugi Setien czy Martino...
Jak Setien został trenerem to też wiele użytkowników jarało się nim, że postawi drużynę na nogi itp, a wyszło jak każdy wie.

0

Hahahahah co za mecz!!!

1

Ładnie Kubiak!!!

0

@ranger3120 WIADOMO POLSKA

2

jak wygrają to wale dzisiaj 0.7 na łeb

3

@Przemek2323 ciesz się, że meczu nie przerwali na szybkie fakty xD

0

@FCB24 oho zaczyna się, Antek po odejściu Messiego też miał odpalić xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?