Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co to się stanęło i do czego to doszło
1
Ale ten Sobel to rak xD co chłop na tych koncertach odstawia za szopkę
1
@gmdfk a to nie przez tą aferę? co kibice wbiegli na murawę? chyba 4 mecze bez kibiców, ale mogę się mylić
2
@amanter mój ziomo w pracy jest diabetykiem, co pare godzin bada sobie cukier i ma jakąś pompkę wstawioną, którą musi wymieniać co jakiś czas, i jak ma jakiś problem to czasami musi zjeść batonika albo napić się kolki, ciężka sprawa ogólnie...
0
@RR Messi czasami tyrał za 10, a niektórzy żałowali mu :)
55
a który piłkarz jest gotowy na 90 minut? xD jak grali z Bayernem to 95% składu miało siłę na jedną połowę... Rudemu odcięło prąd
3
@kubaa1 Brazylijczyk dał dużo Barcelonie w porównaniu do Arthura czy Pjanicia
0
Są wyniki jest wynagrodzenie, nie ma wyników wynagrodzenie będzie obniżone o połowę. Jak uważacie miałoby to sens? tyczyło by się to trenera i piłkarzy danego klubu.
1
@Deviler zmysł taktyczny Koemana
0
@Gaz nie powinny być, ale są
1
@tadzik447 na niektórych stacjach są przyjemniejsze kible xD
3
@Pawlak1992 bo każdy klub wie, że Barcelone można zdoić z mega kasy
0
@tadzik447 wolałbym się w gacie zesrać niż tam oddać stolca
2
@Momals11 gwałt zbiorowy zrobimy
0
@Toretto dlatego czekam aż będzie za free w ea play xD
2
@Adek02 obojętne i tak będą wspólne serwery z ps4 i ps5
1
@sila101
3
Umtiti ma dwubiegunowość jak nic
4
@sergio5 Koeman jest pod wrażeniem... czemu mnie to bawi xD
0
@Emhyr kiedyś mówili, że Barcelonie i Realowi się nie odmawia... szkoda, że teraz mamy inne czasy
0
@kkbarca kiedyś mówili, że Barcelonie i Realowi się nie odmawia... szkoda, że teraz mamy inne czasy
3
@Chada mam xboxa serii X no i co tu dużo mówić, jak dla mnie petarda, chociaż mimo wszystko i tak trzeba czekać na gry co wykorzystają w pełni potencjał obu konsol i wtedy można będzie oceniać
2
@SamuraJack Conte tylko i wyłącznie ta opcja
0
Capellas? no nie oszukujmy się jak dla mnie drugi Setien czy Martino...
Jak Setien został trenerem to też wiele użytkowników jarało się nim, że postawi drużynę na nogi itp, a wyszło jak każdy wie.
0
Hahahahah co za mecz!!!
1
Ładnie Kubiak!!!
0
@ranger3120 WIADOMO POLSKA
2
jak wygrają to wale dzisiaj 0.7 na łeb
3
@Przemek2323 ciesz się, że meczu nie przerwali na szybkie fakty xD
0
@FCB24 oho zaczyna się, Antek po odejściu Messiego też miał odpalić xD