1

@marcin62 wy nie oddaliście i wy nie sprzedacie, ani nie zostawicie

0

@FafitFCB tam powinien być Bartomeu i cała ekipa…

7

@MesQueUnClub96 oddaj za darmo Messiego i Suareza, nie sprzedawaj Pedriego za 250 jurków, gdzie Ci ludzie żyją xD

1

@qbuteq pozdro i z fartem byczku!

0

@LeoMessiah Alenia, Moriba, Puig już też to słyszałem, że to będą pomocnicy na lata

2

@Fenelon pogchampy na czacie

3

@LeoMessiah może się będę cieszył może i nie, ale 100 mln drogą nie chodzi, ale lepiej oddawać piłkarzy do rywala za darmo i to nie byle jakich piłkarzy, genialnie rozgrywa i ma pierwiastek magii? chyba przebłyski...

2

@LeoMessiah ostatnie mecze to gra na Alibi, niczego szczególnego nie pokazał, a to, że dużo biega i rozgrywa duża ilość meczów też mnie nie przekonuje, Koeman nie potrafi wykorzystać jego potencjału, który posiada, tak tak wiem ma 18 lat i zaraz będzie gadka, że jest młody ma czas itp, ale nie pod skrzydłami Ludwiczka

2

@LeoMessiah ale daj jakieś argumenty, a nie wylatujesz z kiszki stolcowej z Fatim itp kolega się zapytał to odpowiedziałem co myślę

0

@skubi99 nie troll, a czysta prawda

5

@Survier tak z pocałowaniem rączki, chyba że znajdzie się trener co go ogarnie i wykorzysta jego potencjał

1

@kosiarz92 jest tu paru użytkowników co makowca z moderacją jedzą

3

@MesQueUnClub96 Sąsiedzi w prime > ronaldo i messi w prime

5

@zadafcb problemy XXI wieku xD Świat stanął na ***** i tańczy sobie breka

2

@Whudi a żonka fajna chociaż?

7

Może i tak miało być odejście Messiego, Antka, Pjanic, Laporta ratuje tonący statek, od czegoś trzeba było zacząć rewolucje, a jak tak dalej pójdzie to zobaczymy co będzie za 2-3 lata, mam nadzieje, że to będzie powrót na szczyt, ale małymi kroczkami

0

0

@kulek22 Barcelona coś na tym zarobiła? za współprace z Lego?

0

starczy taki pakiet światełka 250Mb/s i wysyłanie 50Mb/s do podstawowych rzeczy jak pobieranie gier z konsoli, granie online itp?

0

@Przemek2323 a czy za PO było 500+ no nie, dziękuje dobranoc

1

to niech powie prawdę, a nie gada 3 po 3

1

@Emhyr Raiola=problem, mam nadzieję, że żadnych dealów z nim nie będzie

0

@NorbiTBOB napisze tylko tyle.... xD

1

@barcelonaLM brzmi jak jakiś zajebisty serial

8

@KORTIS Moriba ja do Ciebie też nic nie mam, nawet szacunku

0

czyli Mbappe woli superlige :)

0

@sergio5 nie dotykaj narkotyków bo cię ….. zmiotą z planszy, trzymaj się tam zlatan

2

@Mow_mi_Douglas chcesz to oglądaj następnych piłkarzy pokroju Douglasa, Boatenga czy Martinka Aka szalony Duńczyk

0

@ElTomas a gdzie martinek

0

To nie dało się od razu wypożyczyć Antka i zostawić Messiego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?