Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@marcin62 wy nie oddaliście i wy nie sprzedacie, ani nie zostawicie
0
@FafitFCB tam powinien być Bartomeu i cała ekipa…
7
@MesQueUnClub96 oddaj za darmo Messiego i Suareza, nie sprzedawaj Pedriego za 250 jurków, gdzie Ci ludzie żyją xD
1
@qbuteq pozdro i z fartem byczku!
0
@LeoMessiah Alenia, Moriba, Puig już też to słyszałem, że to będą pomocnicy na lata
2
@Fenelon pogchampy na czacie
3
@LeoMessiah może się będę cieszył może i nie, ale 100 mln drogą nie chodzi, ale lepiej oddawać piłkarzy do rywala za darmo i to nie byle jakich piłkarzy, genialnie rozgrywa i ma pierwiastek magii? chyba przebłyski...
2
@LeoMessiah ostatnie mecze to gra na Alibi, niczego szczególnego nie pokazał, a to, że dużo biega i rozgrywa duża ilość meczów też mnie nie przekonuje, Koeman nie potrafi wykorzystać jego potencjału, który posiada, tak tak wiem ma 18 lat i zaraz będzie gadka, że jest młody ma czas itp, ale nie pod skrzydłami Ludwiczka
2
@LeoMessiah ale daj jakieś argumenty, a nie wylatujesz z kiszki stolcowej z Fatim itp kolega się zapytał to odpowiedziałem co myślę
0
@skubi99 nie troll, a czysta prawda
5
@Survier tak z pocałowaniem rączki, chyba że znajdzie się trener co go ogarnie i wykorzysta jego potencjał
1
@kosiarz92 jest tu paru użytkowników co makowca z moderacją jedzą
3
@MesQueUnClub96 Sąsiedzi w prime > ronaldo i messi w prime
5
@zadafcb problemy XXI wieku xD Świat stanął na ***** i tańczy sobie breka
2
@Whudi a żonka fajna chociaż?
7
Może i tak miało być odejście Messiego, Antka, Pjanic, Laporta ratuje tonący statek, od czegoś trzeba było zacząć rewolucje, a jak tak dalej pójdzie to zobaczymy co będzie za 2-3 lata, mam nadzieje, że to będzie powrót na szczyt, ale małymi kroczkami
0
@Kamiloza91 0
0
@kulek22 Barcelona coś na tym zarobiła? za współprace z Lego?
0
starczy taki pakiet światełka 250Mb/s i wysyłanie 50Mb/s do podstawowych rzeczy jak pobieranie gier z konsoli, granie online itp?
0
@Przemek2323 a czy za PO było 500+ no nie, dziękuje dobranoc
1
to niech powie prawdę, a nie gada 3 po 3
1
@Emhyr Raiola=problem, mam nadzieję, że żadnych dealów z nim nie będzie
0
@NorbiTBOB napisze tylko tyle.... xD
1
@barcelonaLM brzmi jak jakiś zajebisty serial
8
@KORTIS Moriba ja do Ciebie też nic nie mam, nawet szacunku
0
czyli Mbappe woli superlige :)
0
@sergio5 nie dotykaj narkotyków bo cię ….. zmiotą z planszy, trzymaj się tam zlatan
2
@Mow_mi_Douglas chcesz to oglądaj następnych piłkarzy pokroju Douglasa, Boatenga czy Martinka Aka szalony Duńczyk
0
@ElTomas a gdzie martinek
0
To nie dało się od razu wypożyczyć Antka i zostawić Messiego?