Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mieli farta jak Real w LM
0
muffinka LION z LIDLA kozak whey!! polecam
0
Kto jak nie ON? Kto jak nie ten Geniusz! Chłop ma piłkę rozpracowaną do perfekcji!
Mój kandydat na trenera Barcelony! VAMOS XAVI!
0
@Chakalaka Moriba lubi to
4
@Kvothe07 no i to są te wolne media xD
0
@blaugrana1980 nikt, priorytetem Barcelony powinien być transfer bardzo dobrego środkowego obrońcy
17
@Mathew86 ludzie pracują za 2500-3000 zł i żyją z kredytem i dziećmi
0
@blaugrana1980 żaden zwolennik, oprócz Araujo nikt się nie nadaje ze stoperów
0
@KapiFCB wszystko zależy od niego, jak będzie chciał grać dla Barcelony to będzie, ale widzę, że jego agent już się proponuje w innych klubach
1
@blaugrana1980 (lepa na banie) obudź się człowieku xD
1
Z tym przedłużeniem umowy z Fatim, Barcelona powinna się wstrzymać, chłopak po kontuzji nie wrócił jeszcze na boisko...
0
Poczetino to ten sam poziom co Koeman
1
>to tylko sparing xD
3
@clyde i to jest człowiek, a także Pan Trener z jajami, którego brakuje Barcelonie, nie podoba się to wyjazd, obijasz się na treningu no to wyjazd, facet z jajami! SZACUNEK
2
@deyna2018 wrzesnia*
12
Kiedy w robocie jest kaszana to się wtedy rzuca L4, brawo Pedri i Alba
0
@Encore to niezły prank, ale co nie zmienia faktu, że to szit
0
@Encore dlatego ***** fife i te całe ea tylko kasa kasa kasa co rok ma być coś nowego, a nic nie ma, a o twarzach niektórych piłkarzy nie wspomnę xD
1
@BarcaInfo to już nie te czasy, że można brać kota w worku…
19
Od paru lat głównymi aktorami porażek są Busi, Pique, Alba, Roberto i dalej jest to samo…
1
Kiedy ostatni raz Barcelona wygrała mecz z drużyna z TOPu od kiedy Koeman jest trenerem?
Nie licząc Juventusu w pucharze Gampera
3
Wina Griezmanna
3
Brama z dupy a komentator wali konia pod Mullera jakby to był strzał 200iq
2
No i o bramka z dupy…
0
Pedri masakra przejęcie piłki na środku boiska zamiast dać gazu to spowalnia i do najbliższego…
2
Według mnie środek Barcelony lepiej gra niż Bayernu, komentatorka poziom null
0
Bajern munsien w taparatach
2
VAMOS BARCA!!! Jadymy dur!!
0
Jak ten Roberto się zbiera… hahahah
0
Ale gwizdy heheh