3

Mieli farta jak Real w LM

0

muffinka LION z LIDLA kozak whey!! polecam

0

Kto jak nie ON? Kto jak nie ten Geniusz! Chłop ma piłkę rozpracowaną do perfekcji!
Mój kandydat na trenera Barcelony! VAMOS XAVI!


0

@Chakalaka Moriba lubi to

4

@Kvothe07 no i to są te wolne media xD

0

@blaugrana1980 nikt, priorytetem Barcelony powinien być transfer bardzo dobrego środkowego obrońcy

17

@Mathew86 ludzie pracują za 2500-3000 zł i żyją z kredytem i dziećmi

0

@blaugrana1980 żaden zwolennik, oprócz Araujo nikt się nie nadaje ze stoperów

0

@KapiFCB wszystko zależy od niego, jak będzie chciał grać dla Barcelony to będzie, ale widzę, że jego agent już się proponuje w innych klubach

1

@blaugrana1980 (lepa na banie) obudź się człowieku xD

1

Z tym przedłużeniem umowy z Fatim, Barcelona powinna się wstrzymać, chłopak po kontuzji nie wrócił jeszcze na boisko...

0

Poczetino to ten sam poziom co Koeman

1

>to tylko sparing xD

3

@clyde i to jest człowiek, a także Pan Trener z jajami, którego brakuje Barcelonie, nie podoba się to wyjazd, obijasz się na treningu no to wyjazd, facet z jajami! SZACUNEK

2

@deyna2018 wrzesnia*

12

Kiedy w robocie jest kaszana to się wtedy rzuca L4, brawo Pedri i Alba

0

@Encore to niezły prank, ale co nie zmienia faktu, że to szit

0

@Encore dlatego ***** fife i te całe ea tylko kasa kasa kasa co rok ma być coś nowego, a nic nie ma, a o twarzach niektórych piłkarzy nie wspomnę xD

1

@BarcaInfo to już nie te czasy, że można brać kota w worku…

19

Od paru lat głównymi aktorami porażek są Busi, Pique, Alba, Roberto i dalej jest to samo…

1

Kiedy ostatni raz Barcelona wygrała mecz z drużyna z TOPu od kiedy Koeman jest trenerem?
Nie licząc Juventusu w pucharze Gampera

3

Wina Griezmanna

3

Brama z dupy a komentator wali konia pod Mullera jakby to był strzał 200iq

2

No i o bramka z dupy…

0

Pedri masakra przejęcie piłki na środku boiska zamiast dać gazu to spowalnia i do najbliższego…

2

Według mnie środek Barcelony lepiej gra niż Bayernu, komentatorka poziom null

0

Bajern munsien w taparatach

2

VAMOS BARCA!!! Jadymy dur!!

0

Jak ten Roberto się zbiera… hahahah

0

Ale gwizdy heheh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?