Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
United szybko wraca na swoje tory xD
10
Kochani kochani, Messi nie musi nic udowadniać chłop w 2012 roku nastukał 91 bramek, dajcie drugiego co chociaż się do niego zbliżył
0
Ronaldo jak dalej będzie w takim gazie to ZP jak nic się szykuje za rok
0
@LecimyPoMajstra oby jak najdłużej
12
@LecimyPoMajstra 13 dni w serwisie xD
1
@kuz przecież to zwykły mecz w grupie, a nie półfinał czy finał
5
Hope Lee została urodzona tylko po to, żeby stała się dawcą organów.
W 2015 roku w 13 tygodniu ciąży Emma Lee dowiedziała się, że jeden z bliźniaków które w sobie nosi urodzi się bez mózgu (bezmózgowie).
Zainspirowana podobną historią postanowiła urodzić dziecko by jego organy mogły posłużyć innemu dziecku.
„Kiedy dowiedzieliśmy się, ze Hope nie przeżyje (…) byłam pewna, że lekarze mogą to powtórzyć”
Matka zdecydowała się urodzić, przeżyć narodziny swojego dziecka by zaraz doświadczyć jego śmierci.
Hope zmarła 74 minuty po swoich narodzinach i w ten sposób została okrzyknięta najmłodszym dawcą w historii Wielkiej Brytanii.
„Dziś ona wciąż żyje wewnątrz kogoś innego i pomaga mi to w żałobie, zabrało trochę bólu. W ciągu tych 74 minut nikt się nie odzywał, po prostu ja tuliliśmy”
Powiedziała matka.
źródło: historia w 5 minut
0
@barcafan1789 Warto to jest przeskok technologiczny, ja mam i nie narzekam
6
@sergio5 już niedługo pojedynek braci na fame mma
0
Całe szczęście, że w wypadku nikt nie ucierpiał, patrząc na zdjęcie to Hamilton oszukał przeznaczenie
1
@Comentateiro od trampkarzy uczyli, że gra się do gwizdka
4
Juventus 16 miejsce w tabeli po 3 spotkaniach maja tylko jeden punkt, to kara za Pjanicia
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
@Mordzia97 tak, to normalne
12
Szczęsny to chyba mecze ustawia
1
@patry295 będą pudrować noski
1
@amanter no wiem dla mnie to też zabawne
0
@amanter to teraz popatrz na Xaviego albo Inieste jak byli w sztosie... ale wiadomo tron okupuje dwóch tyranów od ponad dekady
1
farmerska bundesliga...
0
@Janiama i jak z kondycja po takim przejściu?
1
@Deviler nicht gut
0
@D10SLEO grejlisz sanczo porażka
1
@Cvzx A ile Messi ma złotych piłek, a ile Ronaldo hehehe
0
@ShowMe najlepiej w takim z Bankowym Funduszem Gwarancyjnym
0
@Firestone @Rastafarnianin chociaż kiedyś pamietam, że była latarnia morska mieliście może inne grafiki?
4
@Rewolucja123 przy badaniu wzroku u okulisty
0
@Rastafarnianin team soczewki
2
Już to widzę, Ronaldo zdobywa dziś bramkę z karnego, a wszystkie pismaki
„KRÓL POWRÓCIŁ, PIERWSZY MECZ Z BRAMKA”
0
jaką pensje ma teraz Olmo? a jaką w Barcelonie może mieć?
0
Jutro rano zostajecie aresztowani za morderstwo, które was wrobiono, dostajecie dożywocie, co robicie? i jaka jest wasza pierwsza myśl jak sąd ogłasza dożywocie