0

myślicie, że Nitro dostał od fame mma ok 800 tys - 1 mln zł? czy mniej?

3

@Yoshimitsu22 dembele i kałtinio też

0

@pt9 trochę szkoda bo szansy nie dostał w Barcelonie, a szrot brazylijski i francuski dalej siedzi w klubie i dostają kolejne szanse

18

@Puyolex vidal rakieta busi? zgadzam sie xD

0

@VamosRakieta nie oglądał meczu dlatego easy win był

0

@Transu96 w oktagonie wyjdzie

3

władca piekieł ale krindz xd

1

0

Sarius wystąpi na fame mma 13

0

Dobra czas na Demira i Araujo

0

@GeraltzKatalonii chyba przed Atletico

0

ale spokojnie to tylko Levante, które ma 4 punkty po 7 meczach, bez podjarki tutaj

1

Wielki LUUUUK DE JONG!!!

0

Araujo czyta SMSy od Koemana xD

9

@Kamiloza91 dla hejeterow z La bambli

0

Co wy gadacie, że karny z dupy

7

@Pilka_jest_okragla ileż można czekać bez przesady, mam nadzieje, że to jego ostatni sezon w Barcelonie

0

@Slazzy podobno żelazko rozgrzane do iluś tam stopni niby pomaga, u mojego kolegi jak się odkleiła to kupił na Allegro druga używana i zamontował, wiadomo cena zależna od auta

1

Losy Galerii Malta w Poznaniu są niepewne. Kiedyś było to jedno z najbardziej uczęszczanych i atrakcyjnych ze względu na swoje położenie centrów handlowych. Jego świetność przeminęła. Z dniem 22 września Malta zmieniła właściciela. Przeszła w ręce europejskiego funduszu inwestycyjnego, którego nazwa jak na razie nie jest jawna. Wiadomo jednak, że prowadzone są rozmowy zmierzające do zmiany przeznaczenia obiektu, co może oznaczać przebudowę lub nawet wyburzenie.

0

@barcelonaLM po przegranym klasyku Koeman leci z posady trenera

0

@bixmix dlatego kocham teorie spiskowe, a co jeśli za 10 lat wyjdzie jakaś teczka, albo informacje kto za tym stoi? albo kto za tym wszystkim stoi i steruje wszystkim? Świat jest przepotężny

22

Włochy. Od 15 października kary za brak szczepienia.

1500€ kary dla pracownika za brak szczepienia przeciw COVID-19. 1000€ dla pracodawcy, jeżeli pracownika nie sprawdzi. Prawo będzie obowiązywać wszystkich pracodawców państwowych i prywatnych.

Świat stanął na ch*** i tańczy sobie breka

0

@Lionel_Messi10 ale twoje wyrażenie zdania to jest coś takiego: syf, zero przekazu, słuchają tego gimbusy xD

1

@Grzbiet twój kolega twierdzi inaczej, że nie ma tam przekazu

0

@lukas10 mam to gdzieś, a ty wytrzyj to mleko spod nosa

1

Komentarz usunięty

4

@Dundersztyc nie ma przekazu to nie można słuchać, daj sobie spokój małolat :D

12

@Lionel_Messi10 hahahah lecz się człowieku xD muzyka to nie znaczy, że musi być przekaz, otwórz głowę na świat

2

@AllBundy @Lionel_Messi10 no i co z tego? liczby mówią same za siebie, że nie trafia tylko do dzieci z gimnazjum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?