Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
myślicie, że Nitro dostał od fame mma ok 800 tys - 1 mln zł? czy mniej?
3
@Yoshimitsu22 dembele i kałtinio też
0
@pt9 trochę szkoda bo szansy nie dostał w Barcelonie, a szrot brazylijski i francuski dalej siedzi w klubie i dostają kolejne szanse
18
@Puyolex vidal rakieta busi? zgadzam sie xD
0
@VamosRakieta nie oglądał meczu dlatego easy win był
0
@Transu96 w oktagonie wyjdzie
3
władca piekieł ale krindz xd
1
@trolownik
0
Sarius wystąpi na fame mma 13
0
Dobra czas na Demira i Araujo
0
@GeraltzKatalonii chyba przed Atletico
0
ale spokojnie to tylko Levante, które ma 4 punkty po 7 meczach, bez podjarki tutaj
1
Wielki LUUUUK DE JONG!!!
0
Araujo czyta SMSy od Koemana xD
9
@Kamiloza91 dla hejeterow z La bambli
0
Co wy gadacie, że karny z dupy
7
@Pilka_jest_okragla ileż można czekać bez przesady, mam nadzieje, że to jego ostatni sezon w Barcelonie
0
@Slazzy podobno żelazko rozgrzane do iluś tam stopni niby pomaga, u mojego kolegi jak się odkleiła to kupił na Allegro druga używana i zamontował, wiadomo cena zależna od auta
1
Losy Galerii Malta w Poznaniu są niepewne. Kiedyś było to jedno z najbardziej uczęszczanych i atrakcyjnych ze względu na swoje położenie centrów handlowych. Jego świetność przeminęła. Z dniem 22 września Malta zmieniła właściciela. Przeszła w ręce europejskiego funduszu inwestycyjnego, którego nazwa jak na razie nie jest jawna. Wiadomo jednak, że prowadzone są rozmowy zmierzające do zmiany przeznaczenia obiektu, co może oznaczać przebudowę lub nawet wyburzenie.
0
@barcelonaLM po przegranym klasyku Koeman leci z posady trenera
0
@bixmix dlatego kocham teorie spiskowe, a co jeśli za 10 lat wyjdzie jakaś teczka, albo informacje kto za tym stoi? albo kto za tym wszystkim stoi i steruje wszystkim? Świat jest przepotężny
22
Włochy. Od 15 października kary za brak szczepienia.
1500€ kary dla pracownika za brak szczepienia przeciw COVID-19. 1000€ dla pracodawcy, jeżeli pracownika nie sprawdzi. Prawo będzie obowiązywać wszystkich pracodawców państwowych i prywatnych.
Świat stanął na ch*** i tańczy sobie breka
2
@Szakalaka12369 https://techlipton.pl/polecane-zestawy-komputerowe/
0
@Lionel_Messi10 ale twoje wyrażenie zdania to jest coś takiego: syf, zero przekazu, słuchają tego gimbusy xD
1
@Grzbiet twój kolega twierdzi inaczej, że nie ma tam przekazu
0
@lukas10 mam to gdzieś, a ty wytrzyj to mleko spod nosa
1
Komentarz usunięty
4
@Dundersztyc nie ma przekazu to nie można słuchać, daj sobie spokój małolat :D
12
@Lionel_Messi10 hahahah lecz się człowieku xD muzyka to nie znaczy, że musi być przekaz, otwórz głowę na świat
2
@AllBundy @Lionel_Messi10 no i co z tego? liczby mówią same za siebie, że nie trafia tylko do dzieci z gimnazjum