0

@Encore dokładnie raz się przegrywa raz się przegrywa

0

Fifa 22 jest tak słaba jak jej ambasador

0

Uber farmers League

5

@ChampionLW a No tak Messi tylko gra na boisku, ale to że wykreował 3-4 sytuacje bramkowe, których nie wykorzystali to nie widzisz

0

A już w grudniu: Messi nie czuje się dobrze w PSG, powrót do Barcelony nie jest wykluczony

3

Sheriff czy Rennes potrafi puknąć mocny zespół, a Rudy tylko szuka wymówek

0

Dobra to komu od jutra kibicujemy? PSG zrobiło się nudne jak Barcelona i United

4

Ymbappe kasztani wszystko od Messiego

1

@ArterkHD masakra, ile goli z wolnych by miał…

0

@TheNekro94 poczetino nie potrafi tego poukładać

0

Neymar pięknie to zrobił… czary mary

0

@Garbatyy nie wytłumaczysz

3

@MarioVeB! Nie potrafię

0

@VegetaPolska Życie moj drogi życie, nie wiemy co się przydarzy komuś z nas za godzinę, to jest właśnie piękno świata

4

Gerard Piqué powiedział, że piłkarze Barcelony "cierpią" i dodał, że nie strzeliliby gola, nawet gdyby grali przeciwko Atlético Madryt przez trzy godziny.

Skrrt

4

@kamiVeB dokładnie tak! Zacznijmy klaskać, zidane klaskał i efekty były

0

@ShawnC sam sobie winny

8

Koeman nie widział Suareza w swoim projekcie, ale za to Luuka De Jonga juz tak xD

6

@Kgorecki2500 i co ma myśleć młody chłopak? Takie słowa od trenera jeszcze na konferencji… masakra

7

1

@Kurkmen zgadzam się

0

4 dni przed operacją iść na walkę, no mógł się wycofać

0

@John_Doe bardzo dobry :P

3

Suarez: Halo Koeman Ty ***** ******

0

@Neutral chłop naobiecywał, że zje filipka w 1 rundzie władca piekieł, a typ nie miał siły zejść z oktagonu

0

@DIPENNN koniec, ale gościu odloty niezłe miał

0

@hayek medialnie gość wyskoczy to najważniejsze

0

Ferrari upadek człowieka

0

Jak dla mnie filipek wygrał ta walkę, Ferrari wielki wstyd miał zniszczyć a tu proszę…

0

@Encore Ferrari nie załatwił
Filipka w 1 rundzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?