2

@Colon rvp

0

@agaFCB podziękujcie tej mafii zwanej UEFA

7

@Worny szkoda, że nie widać tego na boisku

2

@Ciule123 w tym roku? kurwa chce to na gwiazdkę!!

4

@FC1899Barca to byłoby za piękne

0

@Herato Roberto Carlos

1

@Vebrol za czasów Inzaghiego nie bylo VARu

2

Dlaczego w Barcelonie musi być wiecznie jakiś cyrk… klub mem

0

Obostrzenia znowu wejdą i będzie 55 tysięcy xD

2

@Bobo25 tak tak sprzedał się jak figo niestety…

8

Newcastle to bardzo fajny klub, kibicowałem im od czasów Santiago Muneza, piękna historia klubu

0

@marcin62 nie pozdrawiam…

3

@FC1899Barca nie taki dobry jak widać…

0

@Bobo25 na sky italia będzie najpierw

6

@-barca4ever- moja rada jest taka, lepiej zadzwonić do weterynarza, który udzieli pomocy nawet przez telefon i coś podpowie niż słuchać kogoś tutaj, już jeden nauczyciel był

1

@DaPidejpi aloe vera mango i mogu mogu najlepsze napoje

3

Ważne, że TikTok działa

1

@czosnekfcb zawsze jest jeszcze roksa...

4

A wystarczy jedna burza słoneczna i nic nie pozostanie

9

ale czasy, żeby to Barcelona nie miała 15 milionów euro, szejk za tyle papier toaletowy ma

15

@Junngeas lenglet umtiti dembele

0

@MesQueUnClub_87 a myślisz, że płynność gry i grafika będzie na zadowalającym poziomie?

3

za parę dni premiera far cry 6, kupujecie?


2

@RobiS opowiedzcie kawał bo nie mam humoru

2

@DaPidejpi tak samo wyborcy po pisu lewicy nie widza błędów w swojej partii, to działa w obie strony, a jak ktoś jest z konfy to jest tutaj wytykany palcami

0

@Encore Haaland

0

rapmateush123 Wysiadł macie jakaś inna podobna stronkę?

0

@Encore to, że on nic nie musi nikomu udowadniać

4

Gole zdobyte w 2012 roku
PSG - 86 goli
Chelsea - 87 goli
BVB - 88 goli
Lionel Messi - 91 goli

a koleś mówi, że chłop nie dźwignął zmiany otoczenia xD

0

@KrystianR @Comfortable_ herbik dla tego użytkownika też sie należy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?