0

Pedriego powinien przejąć trener co da mu jakieś konkretne zadania do wykonania podczas meczu, ja osobiście widział bym Pedriego o takim profilu jak Kante (nie mówię, że ma to być drugi Kante) ale on idealnie by się nadawał do takiej gry, a wy w jakiej roli byście go widzieli?

0

@Yoshi94 i mrożone frytki mają

8

@Encore i to jest powód dlaczego mają grać więcej meczy? xD

0

Topowy bramkarz o lidze narodów Thibaut Courtois

Sobotni mecz z Włochami nie ma sensu. Tak samo jak zajęcie 3. miejsca w Lidze Narodów. Nie wiem, dlaczego go rozgrywamy - mówił w wywiadzie po przegranym półfinale, w którym Belgowie ulegli Francuzom.

Już po starciu z Włochami bramkarz nie gryzł się w język. - To było spotkanie tylko dla pieniędzy. To dodatkowe pieniądze UEFA, ponieważ mecz był transmitowany w telewizji - powiedział.

Krytykują pomysł dotyczący Superligi, a sami nie dbają o graczy, troszczą się tylko o swoje kieszenie. To zła rzecz, o której się nie mówi. Słyszymy o corocznych mistrzostwach Europy i mistrzostwach świata. Kiedy odpoczniemy? Nigdy. Nie jesteśmy robotami. Mamy coraz więcej spotkań i coraz mniej odpoczynku. Nikogo to nie obchodzi

0

@deyna2018 messenger

0

@deyna2018 pomysł nad złotem

0

Już to widzę jak Newcastle kupuje słabego i zaraz 30 letniego Coutinho xD

0

@Breakdrowser a Messi to co?

20

Zaraz się okaże, że Ericzek to TOP tylko Koeman go nie ogarnia

0

@Ojciec5tkidzieci a czy czasem hiszpański hymn jest bez słów?

1

0

@Mr8lack nigdy nie jadłem

0

@Nazio87 hmm... tego Ci nie powiem, ale zwróć uwagę żeby telewizor miał odświeżanie obrazu 120hz i hdmi 2.1

7

@Nazio87 kup rolete zaciemniającą

1

@Jakchcesz mogłeś o tym nie pisać

0

@Mns21 widać, że piłka nie daje mu już tyle radości co kiedyś

1

@Malpi_Musk wtedy włączasz harrego Pottera

4

@BART97 jest i on niszczyciel dobrej zabawy

5

Hej, jesteś dzisiejszą datą?
Bo jesteś 10/10

6

Bogini gypsy queen!!!

0

@Rust_Cohle a Ty o której zmianę zaczynasz?

0

Maczek z rana wchodzi jak złoto

0

Czy San Marino miało dzisiaj jakieś dobre sytuacje?
patrze na flashscore a tam tylko jedna żółta kartka to chyba dobry wynik jak na taką drużynę

8

@Woland10 a niech gra, lewy w takich meczach musi stukać bramki

0

@Rust_Cohle męczenie buły takiej, niejeden miał kontrakt na 5 lat i się szybciej z klubu zawijali, zawsze można jakieś dodatkowe zapisy w umowie zrobić

0

Zaczyna się z agentami znowu

1

@DawidekFCB właśnie pogrywam nawet nawet spoko

0

@Nazio87 kawa i pączuś

4

@NismoFCB zaraz będzie rok od kiedy posiadam series x i jestem bardzo zadowolony

2

Posiada ktoś z was telewizor 55/60 cali z odświeżaniem 120hz? Coś godnego polecania w miarę rozsądnej kwocie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?