Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pedriego powinien przejąć trener co da mu jakieś konkretne zadania do wykonania podczas meczu, ja osobiście widział bym Pedriego o takim profilu jak Kante (nie mówię, że ma to być drugi Kante) ale on idealnie by się nadawał do takiej gry, a wy w jakiej roli byście go widzieli?
0
@Yoshi94 i mrożone frytki mają
8
@Encore i to jest powód dlaczego mają grać więcej meczy? xD
0
Topowy bramkarz o lidze narodów Thibaut Courtois
Sobotni mecz z Włochami nie ma sensu. Tak samo jak zajęcie 3. miejsca w Lidze Narodów. Nie wiem, dlaczego go rozgrywamy - mówił w wywiadzie po przegranym półfinale, w którym Belgowie ulegli Francuzom.
Już po starciu z Włochami bramkarz nie gryzł się w język. - To było spotkanie tylko dla pieniędzy. To dodatkowe pieniądze UEFA, ponieważ mecz był transmitowany w telewizji - powiedział.
Krytykują pomysł dotyczący Superligi, a sami nie dbają o graczy, troszczą się tylko o swoje kieszenie. To zła rzecz, o której się nie mówi. Słyszymy o corocznych mistrzostwach Europy i mistrzostwach świata. Kiedy odpoczniemy? Nigdy. Nie jesteśmy robotami. Mamy coraz więcej spotkań i coraz mniej odpoczynku. Nikogo to nie obchodzi
0
@deyna2018 messenger
0
@deyna2018 pomysł nad złotem
0
Już to widzę jak Newcastle kupuje słabego i zaraz 30 letniego Coutinho xD
0
@Breakdrowser a Messi to co?
20
Zaraz się okaże, że Ericzek to TOP tylko Koeman go nie ogarnia
0
@Ojciec5tkidzieci a czy czasem hiszpański hymn jest bez słów?
1
@paweldunajecfcb polecam https://www.filmweb.pl/film/Siedem-1995-702
0
@Mr8lack nigdy nie jadłem
0
@Nazio87 hmm... tego Ci nie powiem, ale zwróć uwagę żeby telewizor miał odświeżanie obrazu 120hz i hdmi 2.1
7
@Nazio87 kup rolete zaciemniającą
1
@Jakchcesz mogłeś o tym nie pisać
0
@Mns21 widać, że piłka nie daje mu już tyle radości co kiedyś
1
@Malpi_Musk wtedy włączasz harrego Pottera
4
@BART97 jest i on niszczyciel dobrej zabawy
5
Hej, jesteś dzisiejszą datą?
Bo jesteś 10/10
6
Bogini gypsy queen!!!
0
@Rust_Cohle a Ty o której zmianę zaczynasz?
0
Maczek z rana wchodzi jak złoto
0
Czy San Marino miało dzisiaj jakieś dobre sytuacje?
patrze na flashscore a tam tylko jedna żółta kartka to chyba dobry wynik jak na taką drużynę
8
@Woland10 a niech gra, lewy w takich meczach musi stukać bramki
0
@Rust_Cohle męczenie buły takiej, niejeden miał kontrakt na 5 lat i się szybciej z klubu zawijali, zawsze można jakieś dodatkowe zapisy w umowie zrobić
0
Zaczyna się z agentami znowu
1
@DawidekFCB właśnie pogrywam nawet nawet spoko
0
@Nazio87 kawa i pączuś
4
@NismoFCB zaraz będzie rok od kiedy posiadam series x i jestem bardzo zadowolony
2
Posiada ktoś z was telewizor 55/60 cali z odświeżaniem 120hz? Coś godnego polecania w miarę rozsądnej kwocie?