Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@meteo100 dobrze, że PiS i PO spełniają swoje obietnice i realizują program wyborczy... ohh wait
0
@Explode zapomnij, to ciekawe gdzie PiS wtedy znajdzie poparcie
10
Rok 2011: PiS sugeruje, że paliwo mogłoby być tańsze, gdyby nie wysokie podatki, utrzymywane przez PO.
Rok 2021: PO sugeruje, że paliwo mogłoby być tańsze, gdyby nie wysokie podatki, utrzymywane przez PiS.
Co ich łączy? Gdy dochodzą do tak zacnych wniosków, są akurat w opozycji.
Gdy PO była u władzy podwyższała podatki na paliwo (tzw. opłata zapasowa), a ceny na stacjach szybowały w górę. Gdy PiS doszedł do władzy również podwyższyli podatki na paliwo (opłata emisyjna i podwyżka opłaty paliwowej), a ceny na stacjach szybowały w górę.
Lata mijają i wciąż nic się w tej kwestii nie zmienia, wciąż udział podatków w cenie paliwa wynosi ponad połowę!
Mamy DOŚĆ takiej anty-obywatelskiej polityki, dlatego proponujemy obniżyć ogromne podatki nakładane na paliwo, aby Polacy płacili na stacjach zdecydowanie mniej. Benzyna Pb95 kosztuje dziś średnio 5,89/l, a w tym aż 2,86 zł to same podatki!
- obniżmy VAT na paliwo do 15%
- obniżmy akcyzę do 10%
- obniżmy opłatę paliwowej do 1,7% (dwukrotnie podwyższoną przez PiS)
-zlikwidujmy opłatę emisyjną (wprowadzoną przez PiS)
Efekt? Cena będzie niższa o 1,89 zł i wyniesie 4 ZŁOTE ZA LITR!
Dziś mamy najwyższe ceny benzyny i diesla od ponad dekady, autogaz jest najdroższy w historii. Wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze gorzej, dlatego zamiast godnych politowania tłumaczeń premiera Morawieckiego, że "za czasów PO było gorzej", trzeba pilnie pomóc Polakom, zdobyć się na odwagę i odpowiedzialność i OBNIŻYĆ PODATKI!
NIE dla hipokryzji POPiS-u!
źródło: Konfederacja FB
4
@Kgorecki2500 mam nadzieję, że Paluch ma się cały i zdrowy!
4
Znając życie 91 minuta Ronaldo na 3-3 xD
1
Policja poinformowała, że zabójstwo brytyjskiego posła zostało uznane za akt terroryzmu, wstępne ustalenia wskazują na motywację związaną z "islamistycznym ekstremizmem".
Zatrzymano 25-latka, obywatela Wielkiej Brytanii pochodzenia somalijskiego.
I pomyśleć, że niektórzy chcą takich rzeczy w Polsce
0
@Aureczek to uważaj bo ja nawet HBOGO nie mogłem odpalić w NL
2
@RR nasikaj może pomoże
4
No i co zrobisz
0
Ramos to chyba korzysta ile może, pensja jest, fajny klubik, lepsze to niż siedzieć w Chinach
0
@Survier Rower to akurat spoko opcja, ale rok w rok jedno i to samo?
3
@Kgorecki2500 wrócą napastnicy ludwiczek będzie miał wymówkę, że obrońców nie ma
1
Kiedyś dla nauczyciela jak pamietam przynosiło się kwiatka albo bombonierkę, dzisiaj widzę jak rada rodziców zbiera pieniądze na biżuterię z aprart albo yes to aż mi się rzygać chce, ciekawe co wymyśla za rok vouchery na weekend do spa, albo Bóg wie co jeszcze
14
@Janas11224 A jeśli kiedyś myślałeś, że nie masz szans wyrwać fajnej laski to pomyśl o tym, że osioł wydupcył smoczycę
38
@pax ale co ma do tego Korwin? xD
1
@eydeem witam, posiadam 44mm i jest kozak chociaż 7 ma chyba 47mm
5
@tobiasson92 może i dobrze, Sasin i spółka + 36 miliardów euro nie brzmi to dobrze :)
0
@ArterkHD haaland
0
@cules100pro poczekać, widziałem gdzieś filmik, że FPS w grach spadają ostro
0
@Jonyx Droga krajowa numer 19 na odcinku podlaskim w okolicach miejscowości Sochonie
1
-Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką na krajowej 19-tce
-Samochód osobowy uciekał przed policją
-Jedna osoba zginęła. To pasażer i prawdopodobnie uchodźca z granicy
-Droga jest zablokowana. Policja zorganizowała objazdy.
-W wyniku tego zderzenia samochodów trzy osoby trafiły do szpitala. Jedna osoba zginęła.
- Wstępne ustalenia wskazują, że osoby podróżujące volkswagenem mogą nielegalnie przebywać w Polsce - poinformowała mł. asp. Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.
Samochód osobowy nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci ścigali kierowcę do momentu zderzenia się z ciężarówką i zaporami drogowymi.
4
@Kajman10 jakbyśmy mieli tutaj wymieniać trofea to raczej Barcelona podium, chodzi mi o to co robili na boisku dla nich niebyło rzeczy niemożliwych
15
@Pawel13sz MSN i nikt inny nie ma do nich podjazdu, czy ktoś pamięta trio BBC? chyba już nikt... szkoda, że tak szybko się to skończyło
4
@Ojciec5tkidzieci kulturystyka
1
@krawczykPSG kfd
0
@-barca4ever- podłącz pod komputer jakie błędy sypie
5
@RR pij i daj znać czy pomogło będziesz naszym dzisiejszym króliczkiem doświadczalnym
0
@Ibarbo69 to już bym wolał kupić nówkę Xbox Series S
4
Messi Solo Goal vs Real Madrid / Best Goal Ever Scored in El Clasico
dobranoc wszystkim!
0
@Encore jest młody i cała kariera przed nim, musi iść do przodu w jakimś kierunku i żeby trafił na trenera co wykorzysta jego potencjał