7

@meteo100 dobrze, że PiS i PO spełniają swoje obietnice i realizują program wyborczy... ohh wait

0

@Explode zapomnij, to ciekawe gdzie PiS wtedy znajdzie poparcie

10

Rok 2011: PiS sugeruje, że paliwo mogłoby być tańsze, gdyby nie wysokie podatki, utrzymywane przez PO.
Rok 2021: PO sugeruje, że paliwo mogłoby być tańsze, gdyby nie wysokie podatki, utrzymywane przez PiS.
Co ich łączy? Gdy dochodzą do tak zacnych wniosków, są akurat w opozycji.
Gdy PO była u władzy podwyższała podatki na paliwo (tzw. opłata zapasowa), a ceny na stacjach szybowały w górę. Gdy PiS doszedł do władzy również podwyższyli podatki na paliwo (opłata emisyjna i podwyżka opłaty paliwowej), a ceny na stacjach szybowały w górę.
Lata mijają i wciąż nic się w tej kwestii nie zmienia, wciąż udział podatków w cenie paliwa wynosi ponad połowę!
Mamy DOŚĆ takiej anty-obywatelskiej polityki, dlatego proponujemy obniżyć ogromne podatki nakładane na paliwo, aby Polacy płacili na stacjach zdecydowanie mniej. Benzyna Pb95 kosztuje dziś średnio 5,89/l, a w tym aż 2,86 zł to same podatki!

- obniżmy VAT na paliwo do 15%
- obniżmy akcyzę do 10%
- obniżmy opłatę paliwowej do 1,7% (dwukrotnie podwyższoną przez PiS)
-zlikwidujmy opłatę emisyjną (wprowadzoną przez PiS)

Efekt? Cena będzie niższa o 1,89 zł i wyniesie 4 ZŁOTE ZA LITR!
Dziś mamy najwyższe ceny benzyny i diesla od ponad dekady, autogaz jest najdroższy w historii. Wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze gorzej, dlatego zamiast godnych politowania tłumaczeń premiera Morawieckiego, że "za czasów PO było gorzej", trzeba pilnie pomóc Polakom, zdobyć się na odwagę i odpowiedzialność i OBNIŻYĆ PODATKI!

NIE dla hipokryzji POPiS-u!

źródło: Konfederacja FB

4

@Kgorecki2500 mam nadzieję, że Paluch ma się cały i zdrowy!

4

Znając życie 91 minuta Ronaldo na 3-3 xD

1

Policja poinformowała, że zabójstwo brytyjskiego posła zostało uznane za akt terroryzmu, wstępne ustalenia wskazują na motywację związaną z "islamistycznym ekstremizmem".

Zatrzymano 25-latka, obywatela Wielkiej Brytanii pochodzenia somalijskiego.

I pomyśleć, że niektórzy chcą takich rzeczy w Polsce

0

@Aureczek to uważaj bo ja nawet HBOGO nie mogłem odpalić w NL

2

@RR nasikaj może pomoże

4

No i co zrobisz


0

Ramos to chyba korzysta ile może, pensja jest, fajny klubik, lepsze to niż siedzieć w Chinach

0

@Survier Rower to akurat spoko opcja, ale rok w rok jedno i to samo?

3

@Kgorecki2500 wrócą napastnicy ludwiczek będzie miał wymówkę, że obrońców nie ma

1

Kiedyś dla nauczyciela jak pamietam przynosiło się kwiatka albo bombonierkę, dzisiaj widzę jak rada rodziców zbiera pieniądze na biżuterię z aprart albo yes to aż mi się rzygać chce, ciekawe co wymyśla za rok vouchery na weekend do spa, albo Bóg wie co jeszcze

14

@Janas11224 A jeśli kiedyś myślałeś, że nie masz szans wyrwać fajnej laski to pomyśl o tym, że osioł wydupcył smoczycę

38

@pax ale co ma do tego Korwin? xD

1

@eydeem witam, posiadam 44mm i jest kozak chociaż 7 ma chyba 47mm

5

@tobiasson92 może i dobrze, Sasin i spółka + 36 miliardów euro nie brzmi to dobrze :)

0

@ArterkHD haaland

0

@cules100pro poczekać, widziałem gdzieś filmik, że FPS w grach spadają ostro

0

@Jonyx Droga krajowa numer 19 na odcinku podlaskim w okolicach miejscowości Sochonie

1

-Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką na krajowej 19-tce
-Samochód osobowy uciekał przed policją
-Jedna osoba zginęła. To pasażer i prawdopodobnie uchodźca z granicy
-Droga jest zablokowana. Policja zorganizowała objazdy.
-W wyniku tego zderzenia samochodów trzy osoby trafiły do szpitala. Jedna osoba zginęła.

- Wstępne ustalenia wskazują, że osoby podróżujące volkswagenem mogą nielegalnie przebywać w Polsce - poinformowała mł. asp. Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Samochód osobowy nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci ścigali kierowcę do momentu zderzenia się z ciężarówką i zaporami drogowymi.

4

@Kajman10 jakbyśmy mieli tutaj wymieniać trofea to raczej Barcelona podium, chodzi mi o to co robili na boisku dla nich niebyło rzeczy niemożliwych

15

@Pawel13sz MSN i nikt inny nie ma do nich podjazdu, czy ktoś pamięta trio BBC? chyba już nikt... szkoda, że tak szybko się to skończyło

4

@Ojciec5tkidzieci kulturystyka

1

0

@-barca4ever- podłącz pod komputer jakie błędy sypie

5

@RR pij i daj znać czy pomogło będziesz naszym dzisiejszym króliczkiem doświadczalnym

0

@Ibarbo69 to już bym wolał kupić nówkę Xbox Series S

4

Messi Solo Goal vs Real Madrid / Best Goal Ever Scored in El Clasico



dobranoc wszystkim!

0

@Encore jest młody i cała kariera przed nim, musi iść do przodu w jakimś kierunku i żeby trafił na trenera co wykorzysta jego potencjał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?