0

@Tomo_95 kurde dziwne to :/

0

@Gwyn no właśnie u mnie masakra... a jaką sieć Ci łapie? o2?

0

Dwa szybkie pytanka
1. Polecacie jakąś kostkę (ładowarkę) do telefonu albo na co zwrócić uwagę?
2. Jakiego operatora sieci komórkowej posiadacie? (oprócz PLAY) I jaki polecacie może ktoś się orientuje? i jak się sprawuję w Niemczech? (mam Play, ale w DE łączy mnie tylko z o2.de a tam net jest kiepski nawet 3G nie ma...

pozdrawiam

2

@FC1899Barca te stare trepy się nadają do polityki jak ####

0

@Bykunn może to też jest jakieś wyjście i niektórzy piłkarze by się trochę hamowali

1

@IronSanHybrid ja o tym wiem, ale tak pisali ludzie i media… Arthur miał być drugim Xavim itd itp chodzi mi, że takie pompowanie balonika może mu zaszkodzić

4

@eckov albo będzie na odwrót, każdy na niego siądzie, że z jego gra to on na 10 nie zasługuje coś podobnego jak miał zastąpić Inieste i balonik pękł

0

@Bykunn ale ja nie pisze czy to z ich winy czy nie, kontuzja = wypłata pensji 50-70%

0

@Ingiel to co tacy lekarze dalej robią a tym klubie

2

Filipek z 10 na plecach… ciężko żeby to udźwignął

1

Piłkarze na kontuzji powinni dostawać 50-70% pensji

0

Ronaldo może być jedyna gwiazda w La Liga i w końcu nie będzie w cieniu Messiego, powrót uważam za możliwy

2

@Encore właśnie wstałem na rankę…

6

Islamizacja Europy trwa w najlepsze...

Istnieją znaki, że Allah udzieli wielkiego zwycięstwa islamowi w Europie. Bez mieczy, bez karabinów, bez podbojów. Niepotrzebni są nam terroryści, nie potrzebni samobójcy. 50 milionów muzułmanów (w Europie) przekształci ją w muzułmański kontynent w ciągu kilku dziesięcioleci – powiedział w 2006 roku w wywiadzie dla telewizji Al-Jazeera, nieżyjący już przywódca Libii Muammar al-Kaddafi. Jego słowa wydają się być dziś prorocze.

0

@tbas Rosja jakoś nie ucieka :)

0

Jeśli talibowie zaczną zabijać mieszkańców to USA będzie miała krew na rękach

0

@AdrianBarca kaszana Max…

2

Koeman dawaj Demira

0

Nie wiem czy to nowa technologia czy co, ale te zamazanie drugiego planu to porażka

18

Jakich czasów człowiek dożył, że po bramce Martinka wywala serwery…

1

Mam nadzieje, że Piquenbauer zostanie prezydentem Barcelony zaraz po zakończeniu kariery

6

@FCBKasza :* ;* zw / kc / wakacje / sql / (sex)

3

@NaFazieHitman USA - czyli jak wyrzucić setki miliardów dolarów w błoto

0

@Ghotti nike

1

@Moderacja prosze przypiąć, na LR że nie żyje Gerd Muller

0

Pogba wrzucił zdjęcie z Bruno, jeden po meczu pali crack drugi będzie dawał w żyłę
https://www.instagram.com/p/CSmIc-QL1uX/?utm_medium=copy_link

0

@barcelonaLM porażka i wysłanie żołnierzy na smierć

0

@gwozdz24 ok, a kwote pokazuje na telefonie?

0

Szybkie pytanko do posiadaczy Apple Pay
w sklepie po zbliżeniu do terminala iphone/apple watch pokazuje wam kwotę na ekranie jaka będzie odciążona z konta czy po prostu tylko akceptujecie transakcje i po wszystkim? i czy jest jakiś limit gotówkowy?

3

@Kosteq73 ansu to nie jest żadna gwarancja po takiej przerwie i kontuzji równie dobrze może teraz nic nie grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?