Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomo_95 kurde dziwne to :/
0
@Gwyn no właśnie u mnie masakra... a jaką sieć Ci łapie? o2?
0
Dwa szybkie pytanka
1. Polecacie jakąś kostkę (ładowarkę) do telefonu albo na co zwrócić uwagę?
2. Jakiego operatora sieci komórkowej posiadacie? (oprócz PLAY) I jaki polecacie może ktoś się orientuje? i jak się sprawuję w Niemczech? (mam Play, ale w DE łączy mnie tylko z o2.de a tam net jest kiepski nawet 3G nie ma...
pozdrawiam
2
@FC1899Barca te stare trepy się nadają do polityki jak ####
0
@Bykunn może to też jest jakieś wyjście i niektórzy piłkarze by się trochę hamowali
1
@IronSanHybrid ja o tym wiem, ale tak pisali ludzie i media… Arthur miał być drugim Xavim itd itp chodzi mi, że takie pompowanie balonika może mu zaszkodzić
4
@eckov albo będzie na odwrót, każdy na niego siądzie, że z jego gra to on na 10 nie zasługuje coś podobnego jak miał zastąpić Inieste i balonik pękł
0
@Bykunn ale ja nie pisze czy to z ich winy czy nie, kontuzja = wypłata pensji 50-70%
0
@Ingiel to co tacy lekarze dalej robią a tym klubie
2
Filipek z 10 na plecach… ciężko żeby to udźwignął
1
Piłkarze na kontuzji powinni dostawać 50-70% pensji
0
Ronaldo może być jedyna gwiazda w La Liga i w końcu nie będzie w cieniu Messiego, powrót uważam za możliwy
2
@Encore właśnie wstałem na rankę…
6
Islamizacja Europy trwa w najlepsze...
Istnieją znaki, że Allah udzieli wielkiego zwycięstwa islamowi w Europie. Bez mieczy, bez karabinów, bez podbojów. Niepotrzebni są nam terroryści, nie potrzebni samobójcy. 50 milionów muzułmanów (w Europie) przekształci ją w muzułmański kontynent w ciągu kilku dziesięcioleci – powiedział w 2006 roku w wywiadzie dla telewizji Al-Jazeera, nieżyjący już przywódca Libii Muammar al-Kaddafi. Jego słowa wydają się być dziś prorocze.
0
@tbas Rosja jakoś nie ucieka :)
0
Jeśli talibowie zaczną zabijać mieszkańców to USA będzie miała krew na rękach
0
@AdrianBarca kaszana Max…
2
Koeman dawaj Demira
0
Nie wiem czy to nowa technologia czy co, ale te zamazanie drugiego planu to porażka
18
Jakich czasów człowiek dożył, że po bramce Martinka wywala serwery…
1
Mam nadzieje, że Piquenbauer zostanie prezydentem Barcelony zaraz po zakończeniu kariery
6
@FCBKasza :* ;* zw / kc / wakacje / sql / (sex)
3
@NaFazieHitman USA - czyli jak wyrzucić setki miliardów dolarów w błoto
0
@Ghotti nike
1
@Moderacja prosze przypiąć, na LR że nie żyje Gerd Muller
0
Pogba wrzucił zdjęcie z Bruno, jeden po meczu pali crack drugi będzie dawał w żyłę
https://www.instagram.com/p/CSmIc-QL1uX/?utm_medium=copy_link
0
@barcelonaLM porażka i wysłanie żołnierzy na smierć
0
@gwozdz24 ok, a kwote pokazuje na telefonie?
0
Szybkie pytanko do posiadaczy Apple Pay
w sklepie po zbliżeniu do terminala iphone/apple watch pokazuje wam kwotę na ekranie jaka będzie odciążona z konta czy po prostu tylko akceptujecie transakcje i po wszystkim? i czy jest jakiś limit gotówkowy?
3
@Kosteq73 ansu to nie jest żadna gwarancja po takiej przerwie i kontuzji równie dobrze może teraz nic nie grać