Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GuerillaAthletic jak chcesz się sprawdzić to zapisz się na jakiś bieg albo maraton
1
Ciekawe co myśli sobie teraz Valverde pijąc drinka na plaży
4
I co z deszczu pod rynnę, chyba w żadnym klubie nie było takiego szamba
0
@Chakalaka napisał tygodnik NIE...
0
@jeonek moim zdaniem na 90% Aguero rozwiąże umowę z Barceloną
0
Tłumaczenie Kumana na koniec sezonu: nic nie wygraliśmy, 9 dni przed meczem straciliśmy najważniejszego piłkarza, który sam potrafił wygrać mecz i mi uratować dupę
7
co to za myślenie, że ktoś się odpali po odejściu Messiego... xD czyli co Griezmann mógłby załadować 40 bramek na sezon, ale nie może bo gra z Messim, obudźcie się
6
a to wszystko przez wasze tęczowe herbiki..
6
Mam nadzieje, że numer 10 będzie zastrzeżony do końca świata i jeden dzień dłużej
1
Ciekawe jaką decyzje podjąłby Depay i Aguero jakby wiedzieli, że tak się to skończy, można powiedzieć wydymani bez mydełka FA
0
XAVI MUSISZ RATOWAĆ KLUB!
1
@tbas a te patałachy od piłki kopanej powinni się uczyć
1
ciekawe ile lat zajmie odbudowa zespołu, budżetu i renomy klubu... szykują się chude lata
6
@_catalan niee, on sam na to pracował całe życie
4
500 milionów euro na minusie przecież to się kura w pale nie mieści...
0
Rok temu dawali sto baniek
1
@Jakchcesz albo Tusk tez obiecał zielona wyspę ;)
0
@senso zaraz ci napiszą, że Ty kibic szrot xD
2
Bartomeu dalej jest w socios, a na dodatek nawet puchy nie grzeje
0
@Bobo25 ale po kiego uja są te limity, skoro jakiś klub ma miliard euro na pensje to co obchodzi LL ile kto komu płaci
5
@mariosss20 w tym życiu wszystko jest możliwe
2
Z Argentyny tez odchodził
0
@BarcaInfo pisz na twt nie ma na co czekać cały kurwa świat czeka
1
@mextexperu co to za porównanie...
0
dajcie spokój @LuisSalvano szukacie tylko sensacji i żebrania herbików
0
@pele1282 michał wstawaj zesrałeś się
0
@Mns21 kim jest verobrunati
2
@Worny tebas to od zawsze był chÓj
0
przecież to jest pewne, kiedy wszystko zaczyna się układać i wychodzić to zaraz coś pierdolnie...
5
historia zatoczyła koło