Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Już dzisiaj przed finałem powtórka karnych z Portugalia
6
@Yanek kolejny dzień w biurze…
1
@Roobo Argentyna tez znalazła się w finale
3
@VenoM wiadomo got
29
Trzeba się cieszyć każdym rozegranym meczem i sukcesem Messiego i podziwiać ten geniusz piłkarski bo jak wiemy jeszcze dwa lata i wszystko może się zakończyć...
0
@KapiFCB może gdyby to nie był Neymar to byłoby czerwo, a jak wiemy Brazylijczyk lubi od siebie dużo dodawać i sędziowie patrzą na niego z przymrużeniem oka
32
@Rewolucja123 zerwał się jak stary z wersalki jak zaspał do roboty
28
Kurde tak mało brakowało, żeby Messi miał też MŚ w swojej gablocie...
13
Argentyna to wspaniały kraj, wszyscy są tam jak jedna wielka rodzina, brawo dla Argentyny! a Messi? Jak to Messi prawdziwy bóg piłki nożnej
5
@Ghotti skóra z węża strażackiego lepiej już wygląda xD
1
@SteuerFreiMoney
2
@Ghotti najpierw trzeba udowodnić swoją wartość, dopiero potem można rozmawiać o wyższych zarobkach
0
@Cvzx oglądałem parę razy jego strumyk i faktycznie gościu czasami dobrze jest odklejony
9
@Cvzx gościu nie ma psychy nawet na warzone :P
4
@SteuerFreiMoney polska powinna się uczyć, niemiecki rap jest 100 lat do przodu, GZUZ autentyk idzie siedzieć i nie żali się na FB jak pewien polski raper...
9
Piękna wiadomość taki duet na finał mi się marzył! BOREK TOP!
3
@adambądkowski93 trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny, szpaku się niestety trochę zagalopował i teraz zbiera żniwa w postaci hejtu, jak dla mnie zmiana na plus
0
hejt park z Łukaszem Gikiewiczem jak dla mnie TOP!
0
@gumaz tak i czasami cola z cytrynką, @LeoMessi1994 żadnej hawajskiej :P
1
@LeoMessi1994 u mnie jagerek :D i pizza salami
1
@dafik85 borek top
1
Ronaldo 5 bramek 1 asysta
Schick 5 bramek 0 asyst
Na ten moment kto by dostał króla strzelców?
0
@D10SLEO Przed każdym meczem na pewno maja odprawę taktyczna, tak samo jak bramkarze są przygotowani, który zawodnik jak podchodzi do 11nastki i gdzie często strzela, na to wpływa dużo czynników, ale lepiej być przygotowanym
0
@D10SLEO skoro doszedł do ćwierćfinału to chyba wie co robi i na czym polega jego praca
0
@betonito a co to Busi ma tylko grać? xD
0
Verratti prawdziwy lider drużyny
3
@Kgorecki2500 nikt, raczej w końcu może postawić na coś nowego i innego? na kogoś kto ma dobry plan na polskę, bo jak wiemy tusk już był i obiecał zieloną wyspę
2
@FC1899Barca co jak co, ale Węgry pokazały klasę
0
Kane był na spalonym?
0
@Lordzi to Barcelona może napisać co za szpital xD