1

Już dzisiaj przed finałem powtórka karnych z Portugalia

6

@Yanek kolejny dzień w biurze…

1

@Roobo Argentyna tez znalazła się w finale

3

@VenoM wiadomo got

29

Trzeba się cieszyć każdym rozegranym meczem i sukcesem Messiego i podziwiać ten geniusz piłkarski bo jak wiemy jeszcze dwa lata i wszystko może się zakończyć...

0

@KapiFCB może gdyby to nie był Neymar to byłoby czerwo, a jak wiemy Brazylijczyk lubi od siebie dużo dodawać i sędziowie patrzą na niego z przymrużeniem oka

32

@Rewolucja123 zerwał się jak stary z wersalki jak zaspał do roboty

28

Kurde tak mało brakowało, żeby Messi miał też MŚ w swojej gablocie...

13

Argentyna to wspaniały kraj, wszyscy są tam jak jedna wielka rodzina, brawo dla Argentyny! a Messi? Jak to Messi prawdziwy bóg piłki nożnej

5

@Ghotti skóra z węża strażackiego lepiej już wygląda xD

1

@SteuerFreiMoney

187 ***** :P

2

@Ghotti najpierw trzeba udowodnić swoją wartość, dopiero potem można rozmawiać o wyższych zarobkach

0

@Cvzx oglądałem parę razy jego strumyk i faktycznie gościu czasami dobrze jest odklejony

9

@Cvzx gościu nie ma psychy nawet na warzone :P

4

@SteuerFreiMoney polska powinna się uczyć, niemiecki rap jest 100 lat do przodu, GZUZ autentyk idzie siedzieć i nie żali się na FB jak pewien polski raper...

9

Piękna wiadomość taki duet na finał mi się marzył! BOREK TOP!

3

@adambądkowski93 trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny, szpaku się niestety trochę zagalopował i teraz zbiera żniwa w postaci hejtu, jak dla mnie zmiana na plus

0

hejt park z Łukaszem Gikiewiczem jak dla mnie TOP!

0

@gumaz tak i czasami cola z cytrynką, @LeoMessi1994 żadnej hawajskiej :P

1

@LeoMessi1994 u mnie jagerek :D i pizza salami

1

@dafik85 borek top

1

Ronaldo 5 bramek 1 asysta
Schick 5 bramek 0 asyst
Na ten moment kto by dostał króla strzelców?

0

@D10SLEO Przed każdym meczem na pewno maja odprawę taktyczna, tak samo jak bramkarze są przygotowani, który zawodnik jak podchodzi do 11nastki i gdzie często strzela, na to wpływa dużo czynników, ale lepiej być przygotowanym

0

@D10SLEO skoro doszedł do ćwierćfinału to chyba wie co robi i na czym polega jego praca

0

@betonito a co to Busi ma tylko grać? xD

0

Verratti prawdziwy lider drużyny

3

@Kgorecki2500 nikt, raczej w końcu może postawić na coś nowego i innego? na kogoś kto ma dobry plan na polskę, bo jak wiemy tusk już był i obiecał zieloną wyspę

2

@FC1899Barca co jak co, ale Węgry pokazały klasę

0

Kane był na spalonym?

0

@Lordzi to Barcelona może napisać co za szpital xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?