Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sawyer00 a o nic mi nie chodzi, taka tam akcja solidarność z głodem
8
Nie jedzmy i nie pijmy nic przez miesiąc bądźmy solidarni z głodem na całym świecie, awatarow zmieniać nie musicie
2
@Ojciecpijo ja tam nie wiem piszą, że kościół to tamto a siadają 24 grudnia przy wigilijnym stole
27
@JohnBarça nazwiskiem
1
@l0Messini słodzik
1
@kakusus tylko Guardioli i Enrique udało się wykorzystać Messiego w 100% na tego faceta trzeba mieć pomysł
1
@Janiama teraz warto zadać sobie pytanie czy Koeman to ogarnie…
2
@takisobiektos krotka przerwa techniczna, a niektórzy już się wczoraj powiesili bo się załamali gdzie mecze będą oglądać
1
@FC1899Barca a ja mam nadzieję, że ktoś w końcu weźmie się za to UEFA/FIFA sami parę lat temu mieli korupcje u siebie, a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze
2
Koeman to chyba przez całe wakacje będzie oglądał kasety z treningami i meczami Barcelony od 2009 roku
0
@chavez ale Suarez chciał się dogadać z klubem i zmniejszyć swoją pensje, to Koeman do niego zadzwonił i powiedział, że nie będzie na niego liczył w następnym sezonie
10
@DonMatteo901 najgorzej jak staną takie dwie, trzy baby albo chłopy przy pasach i sobie plotkują, ja się zatrzymuje, a oni machają łapami żebym jechał, za tych niech się wezmą
21
@Conradxc ale krindż
0
@Rewolucja123 niee, wylew tyle kontuzji nie łapie
0
@Messibestplayerintheworld może się nabierze, zawsze miał łeb do interesów
1
@Messibestplayerintheworld Mahrez i Sterling za Dembele, Roberto, Coutinho i gratis Firpo albo Umtiti
1
@Rust_Cohle @FanKFC
18
@FanKFC ten cały Modrić i jego ZP to jest żart dekady
4
@kuz masz racje Duda to świetny prezydent
0
@Messibestplayerintheworld CONTE #musisz
0
@puyol_presidend5 już od paru lat jest
4
@Kgorecki2500 i dodatkowo loteria szczepionkowa, ja muszę dać swoje pieniądze, żeby Pan Kowalski wygrał 500 tys
0
szejk powinien wieprzowinkę zjeść teraz
1
Co przyaktorzył jebaniutki…
0
Ederson ciasteczko
0
Tego brakowało tych kibiców fantastycznie to wyglada
9
Chciałbym dziś zobaczyć City Show, pełna dominacja na boisku i piękne 3:0
#PepMusisz
1
@Uukasz_93 Raiola to cwaniak, jemu na pewno ufać nie można, gość dba o swoje interesy i żeby żyło mu się dobrze
0
@Coutinho007 Ter Stegen niby tez świetnie gra nogami, a czasami walił takie podania po których była tracona bramka czasami na siłę jest szukanie podania, zamiast wybić piłkę przed siebie
2
Pytanie po co Barcelonie bramkarz, który dobrze gra nogami? Jak dla mnie to bramkarz ma spełniać swoje obowiązki związane z jego pozycja, a dobra gra nogami to uzupełnienie, a dla niektórych na tej stronie to tylko gra nogami się liczy, a nie interwencje na wagę wygranego meczu