0

@sawyer00 a o nic mi nie chodzi, taka tam akcja solidarność z głodem

8

Nie jedzmy i nie pijmy nic przez miesiąc bądźmy solidarni z głodem na całym świecie, awatarow zmieniać nie musicie

2

@Ojciecpijo ja tam nie wiem piszą, że kościół to tamto a siadają 24 grudnia przy wigilijnym stole

27

@JohnBarça nazwiskiem

1

@l0Messini słodzik

1

@kakusus tylko Guardioli i Enrique udało się wykorzystać Messiego w 100% na tego faceta trzeba mieć pomysł

1

@Janiama teraz warto zadać sobie pytanie czy Koeman to ogarnie…

2

@takisobiektos krotka przerwa techniczna, a niektórzy już się wczoraj powiesili bo się załamali gdzie mecze będą oglądać

1

@FC1899Barca a ja mam nadzieję, że ktoś w końcu weźmie się za to UEFA/FIFA sami parę lat temu mieli korupcje u siebie, a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze

2

Koeman to chyba przez całe wakacje będzie oglądał kasety z treningami i meczami Barcelony od 2009 roku

0

@chavez ale Suarez chciał się dogadać z klubem i zmniejszyć swoją pensje, to Koeman do niego zadzwonił i powiedział, że nie będzie na niego liczył w następnym sezonie

10

@DonMatteo901 najgorzej jak staną takie dwie, trzy baby albo chłopy przy pasach i sobie plotkują, ja się zatrzymuje, a oni machają łapami żebym jechał, za tych niech się wezmą

21

@Conradxc ale krindż

0

@Rewolucja123 niee, wylew tyle kontuzji nie łapie

0

@Messibestplayerintheworld może się nabierze, zawsze miał łeb do interesów

1

@Messibestplayerintheworld Mahrez i Sterling za Dembele, Roberto, Coutinho i gratis Firpo albo Umtiti

1

@Rust_Cohle @FanKFC


18

@FanKFC ten cały Modrić i jego ZP to jest żart dekady

4

@kuz masz racje Duda to świetny prezydent

0

0

@puyol_presidend5 już od paru lat jest

4

@Kgorecki2500 i dodatkowo loteria szczepionkowa, ja muszę dać swoje pieniądze, żeby Pan Kowalski wygrał 500 tys

0

szejk powinien wieprzowinkę zjeść teraz

1

Co przyaktorzył jebaniutki…

0

Ederson ciasteczko

0

Tego brakowało tych kibiców fantastycznie to wyglada

9

Chciałbym dziś zobaczyć City Show, pełna dominacja na boisku i piękne 3:0
#PepMusisz

1

@Uukasz_93 Raiola to cwaniak, jemu na pewno ufać nie można, gość dba o swoje interesy i żeby żyło mu się dobrze

0

@Coutinho007 Ter Stegen niby tez świetnie gra nogami, a czasami walił takie podania po których była tracona bramka czasami na siłę jest szukanie podania, zamiast wybić piłkę przed siebie

2

Pytanie po co Barcelonie bramkarz, który dobrze gra nogami? Jak dla mnie to bramkarz ma spełniać swoje obowiązki związane z jego pozycja, a dobra gra nogami to uzupełnienie, a dla niektórych na tej stronie to tylko gra nogami się liczy, a nie interwencje na wagę wygranego meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?