1

@Cwaniak4 Z kibicami, maksymalna ilość to 16 500

1

Niektórzy chyba za bardzo wierzą w informacje niektórych dziennikarzy czy mediów, pamiętajcie, że ok 90% tych informacji to zwyczajne plotki i clickbaity, ostatnie lata bardzo dobrze to pokazały, Neymar czy Verratti w Barcelonie kwestia godzin itp itd. Teraz jest sezon na wysyp fake newsów czy to z Messim, Koemanem albo Ter Stegenem, a nie od dziś wiadomo, że Barcelona to bardzo gorący temat w ostatnim czasie i odpowiedni moment, żeby niektórzy sobie zyskali na krzywdzie klubu

1

@haryveb944 jak trener ma dobry pomysł na drużynę i taktykę to i można wygrać LM, ale co z tego będzie to chyba każdy wie…

3

@Yosemite Ehh pierwszy sezon Suareza w Barcelonie to było coś pięknego, a najlepiej wspominam gol z PSG siatkę założona Luizowi po czym piękny strzał w okienko

2

@Herato Chyba City - Villarreal

0

Zidane do Interu

0

@Grubson06 barca wita

3

@Ojciecpijo wole oglądać ostatnie 2 lata Messiego w Barcelonie, później niech przychodzi Guardiola i żeby narodził nowego Boga piłki nożnej

0

@Jakchcesz nie wiem czy poszedł siedzieć, nie śledziłem dalej historii tego chłopaka, ale jak twierdzi @Hosh , że za niecałe 2 gramy nie pójdzie siedzieć, to pewnie nie poszedł pierdzieć, zaufam opinii eksperta z La Rambli
pozdrawiam i stop pedofili w Polsce

1

6

@Jakchcesz ale co to zmienia? za lufkę masz trzepanie chaty, w której znaleziono 2g marihuany, a za nagie zdjęcia dziewczynki zawiasy

0

@BulaKG @Rust_Cohle
Do 3 lat pozbawienia wolności, grozi 17-letniemu mieszkańcowi powiatu brodnickiego, którego wczorajszego ranka zatrzymali brodniccy policjanci z Brodnicy. Młody chłopak miał przy sobie szklaną lufkę nabitą marihuaną.
https://brodnica.policja.gov.pl/kb6/informacje/wiadomosci/55394,Zatrzymany-17-latek-z-lufka-nabita-marihuana.html

19

@clyde a za lufkę można iść siedzieć, chory kraj

0

@Kwasiak98 żaden wstyd, dominacja genetyczna :P to za słowa o homofobii w Polsce xD

0

@masq bo teraz taki sezon, wysyp pseudo dziennikarzy i plotek

5

Z dniem 27 lipca 2021 serwis nasza klasa (nk.pl) zostanie zamknięty.

0

@Sulimo lody helena tez kozak (smak oranżady)

10

Paulinho to był zawodnik… niemal prawie każdy wieszał na nim psy, a gościu co odpalił w Barcelonie i pozamykał każdemu jadaczkę w tym także i mi…

0

@tomek8756 a będą tez w zdrapkach?

0

@Pawel13sz google>Kevin sam w domu>obsada

48

Wyszkolenie techniczne nie polega na tym, że potrafisz żonglować piłkę tysiąc razy. Każdy umie to zrobić poprzez ćwiczenie. Z czymś takim możesz iść do cyrku. Technika to podanie piłki za pomocą jednego kontaktu, z odpowiednią prędkością, w odpowiednim momencie, na lepszą nogę twojego kolegi.
~Johan Cruyff

1

@MesQueUnClub96 co nie zmienia faktu, że chyba większość osób co głosowała nie zna się na piłce

0

Lewy to jest ostro dymany bez mydełka fa, złota piłka zabrana, najlepszy piłkarz Bundesligi cyrk na kółkach

0

@RonaldoR9 Koeman

0

Suarez przynajmniej nie owija w bawełnę

18

@Rust_Cohle fajny sklep, szczególnie jak ktoś się wyprowadza na swoje, dużo dupereli i przydatnych rzeczy w dobrej cenie, polecam Joe Pesci

0

@daro22 Po co kolejna szklanka w zespole z taka duża pensja

1

@Encore Burak Yılmaz bardziej zasłużył

1

@BARCA_FOR_EVER ciekawe jakby Messiego podliczyć i jego 91 bramek na tamten czas

3

@jeyx77x wprowadził bo musiał pewnie gdyby dostał kasę na transfery to 2 wychowanków nawet by nie zaliczyło debiutu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?