Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@marcin000019 w modzie dalej blm
2
Ciekawe dla kogo będą dzisiaj klękać w Angielskiej, jak myślicie dla murzynów czy dla ofiar na bliskim wschodzie?
20
@Criss18Barca tyle samo co chłop, równe uprawnienia są
16
@Messibestplayerintheworld jak dla mnie to może być i nawet koniec kariery w Barcelonie
1
Bitwa niczym w La Liga
VAMOS Mateo i Endrju!
0
@Jakchcesz sam potwierdziłeś, że Tusk to ten sam kaliber co Hitler xD
55
„Korwin-Mikkego można zauważyć wręcz patologiczną fascynację osobą Hitlera” napisał to użytkownik, który ma patologiczną fascynację osobą Tuska
0
@cat_r37 Roberto od 3 lat gra piach, Pique, Lenglet, Dembele wychodzą na mecz i nie wiedzą jak mają na imię i nie prezentują żadnego poziomu, więc dlaczego Konrad nie dostanie szansy?
0
Firpo po meczu z PSG cisza choć zagrał bardzo dobrze, Konrad de la Fuente tutaj też nie wiadomo dlaczego Koeman go nie wystawia i ten Puig w 85 minucie...
0
@adasko1998 Real? Jak dla mnie oni sobie dobrze radzą nawet gdy mają mega kryzys, ten sezon to pokazał bardzo dobrze w porównaniu z Barceloną
0
@KORTIS nie
3
Koeman to kolejny trener, który nie ma jaj i pomysłu jak ustawić Leo Messiego, narazie to tylko Guardiola, Enrique i Valverde mieli na niego konkretny plan
0
Aauuuu dawać fajerwerki właśnie się pożegnaliśmy z walka o mistrzostwo
1
Mnie to już nawet zaczyna bawić xD
0
Może sędzia przedłuży o 20 minut xD
6
Ale ta pomoc z Puigiem bangla
1
Dlatego nie ma co patrzeć na ten Real czy Atletico skoro sami gówno grają
1
Nie wierze w to xD
2
Co za żałosna gra XD Nie zasługujemy na mistrzostwo
4
@Uukasz_93 event mają jak w Warzone
0
@Piorun może w 2009/2010 by tak było, teraz żeby wrzucili 3 gole to by potrzebowali 120 minut
2
@aezakmi123 +10 do defa
7
Pedro to był wirtuoz i magik przy Dembele
1
I co komentatorzy? Dupa cicho :)
1
Dembele
Options
Quick sell
0
@ptrx @nazwauzytkownika* i wchodzisz
1
@ptrx trochę żenada nie dać tam trenera
0
@Encore nie widzę tam Guardioli
12
My dziś sobie meczyk obejrzymy, a parę tysięcy kilometrów stąd strzelają do siebie rakietami xD
5
Zaraz na działeczkę, piwerko, grill i koszenie trawki, obym do 22 wytrzymał xD