3

@marcin000019 w modzie dalej blm

2

Ciekawe dla kogo będą dzisiaj klękać w Angielskiej, jak myślicie dla murzynów czy dla ofiar na bliskim wschodzie?

20

@Criss18Barca tyle samo co chłop, równe uprawnienia są

16

@Messibestplayerintheworld jak dla mnie to może być i nawet koniec kariery w Barcelonie

1


Bitwa niczym w La Liga
VAMOS Mateo i Endrju!

0

@Jakchcesz sam potwierdziłeś, że Tusk to ten sam kaliber co Hitler xD

55

„Korwin-Mikkego można zauważyć wręcz patologiczną fascynację osobą Hitlera” napisał to użytkownik, który ma patologiczną fascynację osobą Tuska

0

@cat_r37 Roberto od 3 lat gra piach, Pique, Lenglet, Dembele wychodzą na mecz i nie wiedzą jak mają na imię i nie prezentują żadnego poziomu, więc dlaczego Konrad nie dostanie szansy?

0

Firpo po meczu z PSG cisza choć zagrał bardzo dobrze, Konrad de la Fuente tutaj też nie wiadomo dlaczego Koeman go nie wystawia i ten Puig w 85 minucie...

0

@adasko1998 Real? Jak dla mnie oni sobie dobrze radzą nawet gdy mają mega kryzys, ten sezon to pokazał bardzo dobrze w porównaniu z Barceloną

0

@KORTIS nie

3

Koeman to kolejny trener, który nie ma jaj i pomysłu jak ustawić Leo Messiego, narazie to tylko Guardiola, Enrique i Valverde mieli na niego konkretny plan

0

Aauuuu dawać fajerwerki właśnie się pożegnaliśmy z walka o mistrzostwo

1

Mnie to już nawet zaczyna bawić xD

0

Może sędzia przedłuży o 20 minut xD

6

Ale ta pomoc z Puigiem bangla

1

Dlatego nie ma co patrzeć na ten Real czy Atletico skoro sami gówno grają

1

Nie wierze w to xD

2

Co za żałosna gra XD Nie zasługujemy na mistrzostwo

4

@Uukasz_93 event mają jak w Warzone

0

@Piorun może w 2009/2010 by tak było, teraz żeby wrzucili 3 gole to by potrzebowali 120 minut

2

@aezakmi123 +10 do defa

7

Pedro to był wirtuoz i magik przy Dembele

1

I co komentatorzy? Dupa cicho :)

1

Dembele
Options
Quick sell

0

@ptrx @nazwauzytkownika* i wchodzisz

1

@ptrx trochę żenada nie dać tam trenera

0

@Encore nie widzę tam Guardioli

12

My dziś sobie meczyk obejrzymy, a parę tysięcy kilometrów stąd strzelają do siebie rakietami xD

5

Zaraz na działeczkę, piwerko, grill i koszenie trawki, obym do 22 wytrzymał xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?