Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oni tym rzutem wolnym to sami siebie zaskoczyli xD
1
@AmigoBlancos na następny sezon Laporta zatrudnia rubika dopiero będzie granie
0
Żółtko się należało…
0
Cillessen nie zapomnij z kim wódkę piłeś w Barcelonie :P
0
@IronSanHybrid będzie dziś kapitalny występ, żeby w następnym meczu dać dupy… często tak bywało
14
@paweldunajecfcb o 21.00 komedia romantyczna na Eleven Sports 1
3
@barcelonaLM i cyk za dwa dni 5000 nowych zarażonych COVID xD
1
@Ghotti prawie żadnej wygranej z mocnym zespołem? ciekawe...
1
@Ghotti a może słaba taktyka i bezradność?
2
@avanes i jedna odpowiedź Koeman
2
@Ronaldinho10VB efekt Ronaldo
0
@IronSanHybrid amatorka... tylko ładunek wybuchowy na tylne drzwi
11
@Stagiryta się obudził xD hahaha
0
@FCB_dimiC @Geble może tak, przecież nie mówię, że to źle
78
@kamilos1214 nie wiem jak to robisz, ale chciałbym przeżyć cały miesiąc za 1000 zł xD tyle to płace za sam wynajem mieszkania
0
@Peszko07 Jak dla mnie to minister sportu powinien zadbać o takie sprawy i dogadać się z telewizją
15
nie oszukujmy się, ale Alves dałby teraz więcej niż jakiś Roberto czy Semedo...
1
@Nano22 Dzięki, herbik dla Ciebie
0
@Pawel13sz zabłysnąłeś jak neon nad burdelem
0
Wie ktoś co znaczy wpis Messiego na insta?
0
@BarcaInfo a gdzie nagrody pocieszenia :(
0
@paweldunajecfcb zakoli i tak nie oszukasz
3
@HighestInTheRoom ulubiony raper samotnych kobiet? Paluch
17
@itmustbejoke psycha level 0
12
Wszystkiego Najlepszego! Życzę lepszych obrońców na następny sezon
0
@Coutinho007 każdy trener ma jakiś pomysł na drużynę, ale jedynym argumentem jaki jest używany to liga arabska i nic więcej może się mylę może nie, czas pokażę, ale nie uważam, że Xavi jest aż taki głupi i raczej wie na co się piszę
0
@Coutinho007 Może być jak Pirlo w Juve, może być jak Guardiola, nie spróbują to się nie dowiedzą
1
Komentarz usunięty
2
Ile Koeman dostał czerwonych kartek jako piłkarz? Może on sobie jakieś wyzwania robi w trybie menedżera
0
@trolownik a co to Leo, może warto patrzeć na grę innych osób, akurat do niego i Busiego nie mam pretensji