1

Oni tym rzutem wolnym to sami siebie zaskoczyli xD

1

@AmigoBlancos na następny sezon Laporta zatrudnia rubika dopiero będzie granie

0

Żółtko się należało…

0

Cillessen nie zapomnij z kim wódkę piłeś w Barcelonie :P

0

@IronSanHybrid będzie dziś kapitalny występ, żeby w następnym meczu dać dupy… często tak bywało

14

@paweldunajecfcb o 21.00 komedia romantyczna na Eleven Sports 1

3

@barcelonaLM i cyk za dwa dni 5000 nowych zarażonych COVID xD

1

@Ghotti prawie żadnej wygranej z mocnym zespołem? ciekawe...

1

@Ghotti a może słaba taktyka i bezradność?

2

@avanes i jedna odpowiedź Koeman

2

@Ronaldinho10VB efekt Ronaldo

0

@IronSanHybrid amatorka... tylko ładunek wybuchowy na tylne drzwi

11

@Stagiryta się obudził xD hahaha

0

@FCB_dimiC @Geble może tak, przecież nie mówię, że to źle

78

@kamilos1214 nie wiem jak to robisz, ale chciałbym przeżyć cały miesiąc za 1000 zł xD tyle to płace za sam wynajem mieszkania

0

@Peszko07 Jak dla mnie to minister sportu powinien zadbać o takie sprawy i dogadać się z telewizją

15

nie oszukujmy się, ale Alves dałby teraz więcej niż jakiś Roberto czy Semedo...

1

@Nano22 Dzięki, herbik dla Ciebie

0

@Pawel13sz zabłysnąłeś jak neon nad burdelem

0

Wie ktoś co znaczy wpis Messiego na insta?

0

@BarcaInfo a gdzie nagrody pocieszenia :(

0

@paweldunajecfcb zakoli i tak nie oszukasz

3

@HighestInTheRoom ulubiony raper samotnych kobiet? Paluch

17

@itmustbejoke psycha level 0

12

Wszystkiego Najlepszego! Życzę lepszych obrońców na następny sezon

0

@Coutinho007 każdy trener ma jakiś pomysł na drużynę, ale jedynym argumentem jaki jest używany to liga arabska i nic więcej może się mylę może nie, czas pokażę, ale nie uważam, że Xavi jest aż taki głupi i raczej wie na co się piszę

0

@Coutinho007 Może być jak Pirlo w Juve, może być jak Guardiola, nie spróbują to się nie dowiedzą

1

Komentarz usunięty

2

Ile Koeman dostał czerwonych kartek jako piłkarz? Może on sobie jakieś wyzwania robi w trybie menedżera

0

@trolownik a co to Leo, może warto patrzeć na grę innych osób, akurat do niego i Busiego nie mam pretensji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?