1

@Martwy nie ma się czym chwalić, ale polecam Absoluta Arbuzowego xD

2

@Martwy @4drian0 no witam, dobrze się czuje szkoda, że moderacja usunęła moj wpis xD śpiewane nie było niestety :(
Rano do pracy No i co czekam na oklep od ekipy z Madrytu i po fajerwerkach

2

@LeoMessiah @VamosRakieta powiedz, że to nieprawda

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Brawo Granada tak się gra w piłkę, taktyczny kunszt Koemana zjedzony

1

dobra niech on utka ten łeb Messi Messi Messi a co Messi sam tam gra?

2

człowiek kupował pralkę, lodówkę z beko żeby ich wesprzeć jakoś i co z tego

0

no hejka co się z wami dzieje? skąd to zwątpienie?

3

Busi dziś taki profesor, że kino, a ten pajac go ściąga?

1

co ten rudzielec widzi w tym roberto xD

1

jo cie dupia xD a miało być tak pięknie

1

Roberto siedzi w klubie chyba za przebłyski z PSG i Realem

0

Niech Sewilla zdobędzie mistrza bo widać każdego parzy

1

Ludwiczku dawaj tego Firpo za Roberto może odpali jak z PSG

5

@eXi ścina Ci streama xd

3

@messi564 to była motywacja dla Hiszpana dobrze wiemy, że on to czyta

4

Ale sztanga co daje ostatnio piły, chłop nie do poznania BUSI TOP!

0

@PatrychoO w czym problem? XD

0

@l0Messini no on fajny taki właśnie, wpada w ucho jego gadka czasami

2

Jak Messi będzie chciał odejść to odejdzie, ale jak wszyscy kibicie wrócą na stadion, on nie może wyjść tylnymi drzwiami

0

@Cvzx borka sie fajnie słucha

1

Benzyna to Pan Piłkarz

0

Halo Panie Sędzio czerwona kartka!!!!

2

Dembele mam nadzieje, że siedzisz i oglądasz wielkiego Pulisika, który Cię zjada

0

Werner to jest taki łeb, że kino xD

0

Perez dzisiaj zapłaci rachunek za superlige

0

@4drian0 wygrana Czelsi i gol Tymka Wernerka

1

@Chakalaka ten sam Romero mówił, że Neymar w Barcelonie kwestia godzin xd

0

@AmigoBlancos to oficjalne?

0

@Conradxc jeżeli dla Ciebie wyznacznikiem są dni w serwisie to nie mamy o czym rozmawiać xD czyli ponad 40 trofeów Alvesa jest niczym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?