Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Martwy nie ma się czym chwalić, ale polecam Absoluta Arbuzowego xD
2
@Martwy @4drian0 no witam, dobrze się czuje szkoda, że moderacja usunęła moj wpis xD śpiewane nie było niestety :(
Rano do pracy No i co czekam na oklep od ekipy z Madrytu i po fajerwerkach
2
@LeoMessiah @VamosRakieta powiedz, że to nieprawda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Brawo Granada tak się gra w piłkę, taktyczny kunszt Koemana zjedzony
1
dobra niech on utka ten łeb Messi Messi Messi a co Messi sam tam gra?
2
człowiek kupował pralkę, lodówkę z beko żeby ich wesprzeć jakoś i co z tego
0
no hejka co się z wami dzieje? skąd to zwątpienie?
3
Busi dziś taki profesor, że kino, a ten pajac go ściąga?
1
co ten rudzielec widzi w tym roberto xD
1
jo cie dupia xD a miało być tak pięknie
1
Roberto siedzi w klubie chyba za przebłyski z PSG i Realem
0
Niech Sewilla zdobędzie mistrza bo widać każdego parzy
1
Ludwiczku dawaj tego Firpo za Roberto może odpali jak z PSG
5
@eXi ścina Ci streama xd
3
@messi564 to była motywacja dla Hiszpana dobrze wiemy, że on to czyta
4
Ale sztanga co daje ostatnio piły, chłop nie do poznania BUSI TOP!
0
@PatrychoO w czym problem? XD
0
@l0Messini no on fajny taki właśnie, wpada w ucho jego gadka czasami
2
Jak Messi będzie chciał odejść to odejdzie, ale jak wszyscy kibicie wrócą na stadion, on nie może wyjść tylnymi drzwiami
0
@Cvzx borka sie fajnie słucha
1
Benzyna to Pan Piłkarz
0
Halo Panie Sędzio czerwona kartka!!!!
2
Dembele mam nadzieje, że siedzisz i oglądasz wielkiego Pulisika, który Cię zjada
0
Werner to jest taki łeb, że kino xD
0
Perez dzisiaj zapłaci rachunek za superlige
0
@4drian0 wygrana Czelsi i gol Tymka Wernerka
1
@Chakalaka ten sam Romero mówił, że Neymar w Barcelonie kwestia godzin xd
0
@AmigoBlancos to oficjalne?
0
@Conradxc jeżeli dla Ciebie wyznacznikiem są dni w serwisie to nie mamy o czym rozmawiać xD czyli ponad 40 trofeów Alvesa jest niczym