Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Komentarz usunięty
4
@Messibestplayerintheworld już się nie da tego słuchać, opieranie wszystkiego na Messim, 2-3 transfery? No ciekawe w jaki sposób i jakich zawodników ściągną, a wprowadzenie młodzieży musiało dojść do skutku poprzez braki funduszy na nowych zawodników, Zidane zjadł wczoraj Koemana w pierwszej połowie, a dobry rewanż z PSG to był chyba wypadek przy pracy
4
Trener jak i cała drużyna dalej zawodzą w ważnych meczach, nie ma co się oszukiwać, ale dużo się nie zmieniło w klubie
4
Zidane To jest najwieksza zmora Barcelony ostatnich lat
0
No i uj XAVI proszę przyjdź
1
sedzia drukarz niezły ciekawe z jaka zrywką dziś wyjdzie
4
dlaczego nie ma VARU? co to ma byc xD
0
ale fart masakra
0
MORIBA NA NASTEPNA POŁOWE TO ON MUSI DZIS ZROBIC ROBOTE!!!!
1
ten rewanż z psg wam klapki na oczy założyła
0
kurwa nie wierze brama z dupy, a wcześniej faul
2
@Nazio87 do naszej LA RAMBLI nikt nie ma podjazdu w europie
2
@Rompul cANAL + :)
0
dylemat harry potter czy el clasico ciężki wybór
1
@FanRealM real gra w 12 tu jest problem
0
@patrykppp17 jest artykuł na stronie
20
Real myśli ze in vitro to pizzeria
0
@pauletaa lwa zabił
0
@nicola1341 to raczej nigdzie
0
@nicola1341 w PL nawet 1080p 60 fps nie nadają a co dopiero 4k (tylko wybrane mecze w Canal Plus, ale musisz mieć specjalny dekoder chyba)
6
@BarcaInfo nie odrobią strat, czeka ich LE
3
@Wilczeq ale gdzie oni doszli do finału w LM? xD
0
@TheNekro94 pewnie Ty xD
0
@lucas/catalan jagerek
6
@BarcaInfo już z Valladolid kombinowali, żeby Barcelona straciła punkty
0
@ddanioofcb daj ktoś linka kolega prosi
0
@RomanHoffer zbada pewnie wadę wzroku, dno oka, pewnie czy wszystko dobrze z oczami (siatkówka itp) mi dawała jeszcze takie krople co mocno źrenice rozszerzały jakbym był naćpany i miałem światłowstręt, będziesz u okulisty pytaj o wszystko co Cię interesuje i martwi
0
@sonek ale dlaczego nie?
0
@WisniaKala tak dwa streamki przeoczyłem :D
3
@juliacicha zróbcie artykuł o współpracach i jakich macie partnerów