0

#Gorącedyskusje

0

@BarcaInfo kurwa nie wierze xD

1

Życie to kilka momentów na krzyż
Żeby miesiąc dobrze żyć zapierdalasz trzy, bywa
Zapalniczką stopię kry, jeśli chcę wygodnie pływać

Dawno nie słyszałem tak dobrego numeru


5

@Chakalaka w Barcelonie mógł osiągnąć wszystko, brakowało go w meczach z Liverpoolem czy Bayernem, ale całe szczęście to już nie jest problem Barcelony

0

@cat_r37 swojego czasu City męczyły kontuzje obrońców, ale z drugiej strony, który piłkarz nie jest teraz przeszacowany? Coutinho, Dembele też ogromne kwoty, a transfery nie wypaliły

0

@Cvzx ale kto im broni? xD wy zawsze tylko ta kasa i kasa, mają to wydają proste

0

@cat_r37 może nie tyle nosa, co szczęścia, zawsze łapali jakieś kontuzje

1

@cat_r37 efekt Guardioli

0

Za te sanki to czerwona, a nie żółta

6

@FCB24 jaką legenda chłopie co Ty gadasz, za dużo jajek się chyba najadłeś

1

@kaamil1910 chyba na bramce pod speluno

1

Szczesny to ręcznik od czasów Arsenalu

5

@dmcteam tak zostałem wychowany ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany

20

Całe szczęście, że ten klaun nie wrócił do Barcelony

0

Ehh siatka na tyrtytki

0

Neuer to jest świr xD

1

@tomek8756 tylko keczup stary tortex najlepszy

0

Dzisiaj Lipsk mógłby wygrać, byłoby ciekawiej w następnych meczach

1

Wszędzie powtórki o przewrotce Ronaldo... szkoda, że zapomnieli o znakomitym rajdzie Messiego, który mijał jak pachołki graczy Realu i jak do tej pory nie rozumiem, dlaczego Messi nie dostał wtedy nagrody Puskasa


1

@BarcaInfo dawać tego Harrego w pakiecie z Sonem

2

@Damiano27psk Shrek jest kozacki

41

„Ze wszystkich rzeczy nieważnych, piłka nożna jest najważniejsza!” - Jan Paweł II

02.04.2005

2

@swiechu97 250-350 myśle, że tyle wyjdzie

0

@czółkovsky nie, ale mam pewnego czółkovskyiego do odstrzelenia

0

Z tym Haalandem to prima aprilis uspokójcie się

1

@DonMatteo901 nic nowego

3

Może jakiś szejk chętny na reklamę na koszulce to dałoby się więcej wyciągnąć

0

@Bobo25 @Rust_Cohle po prostu jestem ciekaw czy poprawiłoby to budżet w jakimś stopniu

1

wiadomo w przybliżeniu ile Barcelona dostanie nagrody za wygarnie La Ligi?

4

@Homeopata8989 Boniek się zapije na smierć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?