Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
#Gorącedyskusje
0
@BarcaInfo kurwa nie wierze xD
1
Życie to kilka momentów na krzyż
Żeby miesiąc dobrze żyć zapierdalasz trzy, bywa
Zapalniczką stopię kry, jeśli chcę wygodnie pływać
Dawno nie słyszałem tak dobrego numeru
5
@Chakalaka w Barcelonie mógł osiągnąć wszystko, brakowało go w meczach z Liverpoolem czy Bayernem, ale całe szczęście to już nie jest problem Barcelony
0
@cat_r37 swojego czasu City męczyły kontuzje obrońców, ale z drugiej strony, który piłkarz nie jest teraz przeszacowany? Coutinho, Dembele też ogromne kwoty, a transfery nie wypaliły
0
@Cvzx ale kto im broni? xD wy zawsze tylko ta kasa i kasa, mają to wydają proste
0
@cat_r37 może nie tyle nosa, co szczęścia, zawsze łapali jakieś kontuzje
1
@cat_r37 efekt Guardioli
0
Za te sanki to czerwona, a nie żółta
6
@FCB24 jaką legenda chłopie co Ty gadasz, za dużo jajek się chyba najadłeś
1
@kaamil1910 chyba na bramce pod speluno
1
Szczesny to ręcznik od czasów Arsenalu
5
@dmcteam tak zostałem wychowany ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany
20
Całe szczęście, że ten klaun nie wrócił do Barcelony
0
Ehh siatka na tyrtytki
0
Neuer to jest świr xD
1
@tomek8756 tylko keczup stary tortex najlepszy
0
Dzisiaj Lipsk mógłby wygrać, byłoby ciekawiej w następnych meczach
1
Wszędzie powtórki o przewrotce Ronaldo... szkoda, że zapomnieli o znakomitym rajdzie Messiego, który mijał jak pachołki graczy Realu i jak do tej pory nie rozumiem, dlaczego Messi nie dostał wtedy nagrody Puskasa
1
@BarcaInfo dawać tego Harrego w pakiecie z Sonem
2
@Damiano27psk Shrek jest kozacki
41
„Ze wszystkich rzeczy nieważnych, piłka nożna jest najważniejsza!” - Jan Paweł II
02.04.2005
2
@swiechu97 250-350 myśle, że tyle wyjdzie
0
@czółkovsky nie, ale mam pewnego czółkovskyiego do odstrzelenia
0
Z tym Haalandem to prima aprilis uspokójcie się
1
@DonMatteo901 nic nowego
3
Może jakiś szejk chętny na reklamę na koszulce to dałoby się więcej wyciągnąć
0
@Bobo25 @Rust_Cohle po prostu jestem ciekaw czy poprawiłoby to budżet w jakimś stopniu
1
wiadomo w przybliżeniu ile Barcelona dostanie nagrody za wygarnie La Ligi?
4
@Homeopata8989 Boniek się zapije na smierć