2

Kiedy wszyscy mieli sezon przejściowy to Liverpool zdobywał trofea xD

0

Klopp się zesrał

2

Ktoś tu numer do dilera chciał jak Vini strzeli xD

0

Rudy jak ja Cię uwielbiam :) piękne duo z Messim by było

0

@eckov tez bez szału xd

0

Wariant 1: Real zdobywa LM, a Barcelona La Liga i Puchar Króla
Wariant 2: obie drużyny bez pucharów

Co wybieracie?

0

@eckov ogólnie te ich wywyższanie jakby zdobyli wszystkie możliwe puchary w rok, porównywanie do Barcelony, komentatorka też wielcy fani Liverpoolu

0

@eckov bardziej do kibiców i ich pajacowania po jednym sezonie

4

Chciałbym zobaczyć miny fanów z Madrytu w 90 minucie xD

2

I tak będą pisać UEFAlona, ale nikt już nie napisze jak Barca jest ruchana przez sędziów

0

@masq na minusie maja

3

Serio, piłkarze powinni zejść do szatni, przecież to są jaja xD

2

Najważniejsze żeby piłkarze nie dali się sprowokować

0

I gdzie ten VAR? Naszym piłkarzom by już 4 analizy robili

4

Lenglę i Messi za takie coś miał czerwo

1

Kurwa co ten sędzia ćwiczy? XD

9

Kiedy sędziowie zostaną rozliczani ze swoich błędów?

0

@10SzymonBarca10 rodzinka.es xD

4

@sebasek99 już myślałem, że na końcu napisał PiS

1

@BarcaaVEB u mnie dziś 4 pory roku, aktualnie śnieg xD

0

@Tomek54321 czy ja gdzieś obrażam LG? xD

1

@Pawel13sz raczej menago nie wypisywałaby takich głupot

0

@GuerillaAthletic to oni mieli smartfony? xD

1

@VamosDeJong niech siedzi dalej w szejkowej krainie i niech dalej strimuje wjazdy z Arturkiem na bombsajda

1

@FC1899Barca plus kasa, która poszła na ich pensje...

13

@Kettger oby się udało wygrać ligę i puchar króla

2

no i co jak dla mnie karny powinien być

8

no i co teraz wielka afera, szkoda, że tak głośno nie było o Mbappe jak gadał do Alby, że go zabije

0

Szkoda, że Firmino zaliczył straszny spadek formy, swojego czasu widziałem go w koszulce Barcelony

1

Już był w Barcelonie jeden taki co z ojcem biznesy robił, oby historia się nie powtórzyła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?