Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kiedy wszyscy mieli sezon przejściowy to Liverpool zdobywał trofea xD
0
Klopp się zesrał
2
Ktoś tu numer do dilera chciał jak Vini strzeli xD
0
Rudy jak ja Cię uwielbiam :) piękne duo z Messim by było
0
@eckov tez bez szału xd
0
Wariant 1: Real zdobywa LM, a Barcelona La Liga i Puchar Króla
Wariant 2: obie drużyny bez pucharów
Co wybieracie?
0
@eckov ogólnie te ich wywyższanie jakby zdobyli wszystkie możliwe puchary w rok, porównywanie do Barcelony, komentatorka też wielcy fani Liverpoolu
0
@eckov bardziej do kibiców i ich pajacowania po jednym sezonie
4
Chciałbym zobaczyć miny fanów z Madrytu w 90 minucie xD
2
I tak będą pisać UEFAlona, ale nikt już nie napisze jak Barca jest ruchana przez sędziów
0
@masq na minusie maja
3
Serio, piłkarze powinni zejść do szatni, przecież to są jaja xD
2
Najważniejsze żeby piłkarze nie dali się sprowokować
0
I gdzie ten VAR? Naszym piłkarzom by już 4 analizy robili
4
Lenglę i Messi za takie coś miał czerwo
1
Kurwa co ten sędzia ćwiczy? XD
9
Kiedy sędziowie zostaną rozliczani ze swoich błędów?
0
@10SzymonBarca10 rodzinka.es xD
4
@sebasek99 już myślałem, że na końcu napisał PiS
1
@BarcaaVEB u mnie dziś 4 pory roku, aktualnie śnieg xD
0
@Tomek54321 czy ja gdzieś obrażam LG? xD
1
@Pawel13sz raczej menago nie wypisywałaby takich głupot
0
@GuerillaAthletic to oni mieli smartfony? xD
1
@VamosDeJong niech siedzi dalej w szejkowej krainie i niech dalej strimuje wjazdy z Arturkiem na bombsajda
1
@FC1899Barca plus kasa, która poszła na ich pensje...
13
@Kettger oby się udało wygrać ligę i puchar króla
2
no i co jak dla mnie karny powinien być
8
no i co teraz wielka afera, szkoda, że tak głośno nie było o Mbappe jak gadał do Alby, że go zabije
0
Szkoda, że Firmino zaliczył straszny spadek formy, swojego czasu widziałem go w koszulce Barcelony
1
Już był w Barcelonie jeden taki co z ojcem biznesy robił, oby historia się nie powtórzyła