Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Shroud zawsze tak jest xD
2
@Lionel_Messi10 co mówiłeś? Boli Cię wielki czupo Moting
1
Patrząc na grę PSG można powiedzieć, że poczetino zdobędzie tyle samo pucharów co z totkami
8
Takie podanie było na 6-1 xD
0
@sintesox z impetem to się podchodzi i bomba na banie kończymy balet, a nie takie coś
0
@sintesox ale Messi gdzie pajacował? Tam powinien być faul na Messim jeszcze i nie powinno być czerwonej kartki, a co innego jak gościu perfidnie podchodzi i Cię popycha
0
@sintesox nie, porównujesz pajacowanie do Messiego
1
@sintesox ale jakie czerwo? Chłopie co Ty porównujesz xD
0
@DonMatteo901 ostatnio pokazał jak dźwiga presję xD
0
@LuisSalvano znamy twój nikczemny plan porażka PSG i wypad z LM zwiększa szanse na transfer Neymara
1
Zabił nojera...
2
@AmigoBlancos jedyne nazwisko, które poprawnie wymawiał
2
Nie polecam allegrowicza Liverpool FC, sprzedali Brazylijczyka z ukryta wada fabryczna, sprzedawca nie odpowiada na emaile i telefony, twierdzi że towar był w 100% sprawny i owinięty folia bąbelkową gdy został wysyłany do Kataloni
1
@DonMatteo901 pan piłkarz
1
@MontelQ alles klar, wiadomo o co chodzi bruder
0
@FC1899Barca ficken P$G
0
@Ghotti najlepiej jak się pół roku nie je, a potem przez miesiąc codziennie xD
0
@Rust_Cohle tosty
7
@MesQueUnClub_87 wiesz o co chodzi koledzy na meczu, a ten puka żonki w Paryżu
2
@xVENUMx ciasteczka mocy by ann
0
@PatrykBarcelona Wojtuś jest słaby
2
dominacja genetyczna, piękne czasy
4
@kubix05 takie tam z oknem
3
Komentarz usunięty
0
@msmsms opium, acqua di gio, gucci pour homme, because of you armani
0
@itmustbejoke musisz się zaszczepić to zobaczysz
0
@obiektywny12 sorry rodzice kazali mi nie odpowiadać ludziom z Ronaldo na awatarze nie pogadamy dziś
0
Spokojnie na Anfield 4:0 i Real papa
0
@draxidox siema robisz w budowlance, jak oceniasz czarnego Knauffa z Dortmundu?
0
@BarcaInfo klasyczny Real, ale w sobotę trzeba skrócić im smycz