Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lekarze go nienawidzą, zobaczcie jak pokonał koronawirusa w 24h brawo Krychowiak
2
I cyk Lewy na hydraulików z Andory xD
0
@Cule1234 beka xD
1
Chyba City ma największe szanse na pozyskanie Haalanda no i raczej Pep o to już zadba żeby tam trafił
0
@panczo potwierdzone info? bo narazie widnieje wiadomość o kierowcach zawodowych i tych co są zaszczepieni
0
@patrykzmc2000 detale? mam nadzieję, że to nie 45 mln jurków za sezon
0
@marcin000019 przez to, że dziś wracając z pracy mogę mieć kontrole, następnie trafiam na kwarantannę, bo sobie wielki PiS wprowadza z dnia na dzień nowe zasady
8
@marcin000019 ja? przekraczając codziennie granice musze co dwa dni wykonywać test i z dnia na dzień trzeba szukać kogoś kto wykona test, a Ty mi mówisz, że ja przesadzam
0
https://x.com/PremierRP/status/1376527136933167105
co za chory kraj, niedługo to godzinę przed będą sobie ogłaszać co chcą
25
Niedługo drużyna streamerow Grizi, Roberto, Aguero
2
@Kosteq73 czyli dalej szrot piłkarski za kosmiczną pensje xD
0
@TheNekro94 czyli można powiedzieć, że kościół jest stawiany na równi z jedzeniem xD
7
0
@Hosh schraube kaput und meczyk opóźniony
0
Niczym Jordi Alba xD
1
Ania mogła narobić ciasteczek mocy na ten mecz...
0
@Muszynianka dla Andory? D:
0
@BarcaInfo dlatego zgrupowania podczas sezonu są bez sensu...
0
@Gosciuu i znowu Szczęsny xD
7
@Image ale byczku nikt Ci nie każe tego oglądać
15
@vangoor 94 minuta nie uznają Ci gola na wagę zwycięstwa to co się dziwić
0
Można powiedzieć, że Ronaldo i Portugalia zostały wczoraj cimcirimcim bez mydełka FA
Brak VARu to skandal...
3
@PatrykBarca koniec z francuską kolonizacja w Barcelonie
0
@Pawel13sz przecież pisze, że na marginesie xD
2
@Pawel13sz ale tak na marginesie Fekir to bardzo dobry gracz moim zdaniem, więcej by wniósł niż Pjanić
0
Turcja wygląda obiecująco, smrodu mogą narobić
6
@CatalanDream wklejałem to kiedyś i wkleję jeszcze raz!!!!
Ktoś kto ma taka sytuacje niech puści to swojej żonie, dziewczynie
2
@Mathew86 nie zamkną kościołów bo stracą poparcie u moherów
13
@DonMatteo901 no, a przyjdzie później jeden z drugim na La Ramble i prawią morały xD i traktuj tutaj coś na poważnie, jak sami dają taki przykład
0
@Deeespacito bo pić to trzeba umić xD