Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A gdzie jest DE jonk?
0
@kuz pewnie telewizor w szatni i FaceTime
0
Pique głowa w dół…
0
@damiano996 był strzał Griziego
1
@kuz bardziej przypadek, nie miał złych intencji…
1
Rudy jeszcze kawusia ze starbucksa i będziesz piękny
2
Sracie się z tym Realem, jakby to była ostatnia kolejka
4
Nienawidzę oglądać meczy w taka pogodę, dół cień góra słońce
0
Oby Suarez miał dziś skuteczność jak w lidze mistrzów
0
@Klaudix taki sam problem miałem, teraz koszę w nich trawę, nawet wygodnie :P
0
@BarcaInfo xDDDDD ta cała akcja z nim
0
@avanes dziś? Neymarek podpisuje kontrakt
6
Oby i niech skończy się ta brazylijska telenowela
10
@Dembouz1899 Kevin De Bruyne
0
@RobiS polecam popatrzeć na olx :)
5
@Barca1992 utylizacja, odpady biodegradowalne
1
@hardmind spać i jeść co ma, co więcej potrzeba takiemu wariatowi
0
@michaleu Alisson wyciągał wszystko co się dało…
2
Wyszedł z aresztu i brutalnie pobił matkę.
Kobietę śmigłowcem LPR przetransportowano do szpitala w Legnicy. Jest w stanie krytycznym. Krzysztofowi S. prokuratur postawił zarzut usiłowania zabójstwa matki.
I na takie coś trzeba jeszcze płacić, żeby wygodnie w celi sobie żył… chory świat, niektóre dzieci nie maja co zjeść, a taka gnida jeszcze będzie karmiona codziennie
1
@Kurkmen kormorany i Dębice polecam zależy jaki rozmiar
1
@l0Messini kiedyś to kiedy? Skoro z niej taka chemiczka to czemu w szkole uczy? A wypowiada się o guzach mózgu
badania były wykonywane na szczurach laboratoryjnych, które jak wiadomo - mają nieco odmienne układy enzymatyczne niż człowiek. Co więcej – w badaniach użyte zostały znacznie większe dawki niż te stosowane w przemyśle.
Współcześni eksperci wykazali, że nie ma powiązania aspartamu z występowaniem nowotworów. Ponadto naukowcy wyrazili pozytywną opinię co do tego słodziku i został on dopuszczony do sprzedaży w krajach UE
5
@Volcano Agencja Żywności i Leków (FDA) uznają aspartam za bezpieczny. Również Europejski Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności potwierdza, że ten powszechnie stosowany słodzik można spożywać bez obaw o zdrowie.
Cukier tez jest szkodliwy, a jest w 90% produktach
7
@GeneralXavi pachołki to na Bernabeu przestawiał
7
ale Messi musi mieć wielki parking xD
74
Ostatnia Wieczerza #D10S
18
@lukas10 czyli plan jak wydupcyc Koemana
0
Dawać Komara na 9
0
@dorkizos z główki za dwa, a 3 rzuty różne to karny może takie podejście maja
3
Przecież te dośrodkowania Alby to już są tak przeorane, że kino…
0
Maja wszystko na nagraniu i coś nie było jasne i nie czytelne? XD