0

A gdzie jest DE jonk?

0

@kuz pewnie telewizor w szatni i FaceTime

0

Pique głowa w dół…

0

@damiano996 był strzał Griziego

1

@kuz bardziej przypadek, nie miał złych intencji…

1

Rudy jeszcze kawusia ze starbucksa i będziesz piękny

2

Sracie się z tym Realem, jakby to była ostatnia kolejka

4

Nienawidzę oglądać meczy w taka pogodę, dół cień góra słońce

0

Oby Suarez miał dziś skuteczność jak w lidze mistrzów

0

@Klaudix taki sam problem miałem, teraz koszę w nich trawę, nawet wygodnie :P

0

@BarcaInfo xDDDDD ta cała akcja z nim

0

@avanes dziś? Neymarek podpisuje kontrakt

6

Oby i niech skończy się ta brazylijska telenowela

10

@Dembouz1899 Kevin De Bruyne

0

@RobiS polecam popatrzeć na olx :)

5

@Barca1992 utylizacja, odpady biodegradowalne

1

@hardmind spać i jeść co ma, co więcej potrzeba takiemu wariatowi

0

@michaleu Alisson wyciągał wszystko co się dało…

2

Wyszedł z aresztu i brutalnie pobił matkę.
Kobietę śmigłowcem LPR przetransportowano do szpitala w Legnicy. Jest w stanie krytycznym. Krzysztofowi S. prokuratur postawił zarzut usiłowania zabójstwa matki.

I na takie coś trzeba jeszcze płacić, żeby wygodnie w celi sobie żył… chory świat, niektóre dzieci nie maja co zjeść, a taka gnida jeszcze będzie karmiona codziennie

1

@Kurkmen kormorany i Dębice polecam zależy jaki rozmiar

1

@l0Messini kiedyś to kiedy? Skoro z niej taka chemiczka to czemu w szkole uczy? A wypowiada się o guzach mózgu

badania były wykonywane na szczurach laboratoryjnych, które jak wiadomo - mają nieco odmienne układy enzymatyczne niż człowiek. Co więcej – w badaniach użyte zostały znacznie większe dawki niż te stosowane w przemyśle.
Współcześni eksperci wykazali, że nie ma powiązania aspartamu z występowaniem nowotworów. Ponadto naukowcy wyrazili pozytywną opinię co do tego słodziku i został on dopuszczony do sprzedaży w krajach UE

5

@Volcano Agencja Żywności i Leków (FDA) uznają aspartam za bezpieczny. Również Europejski Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności potwierdza, że ten powszechnie stosowany słodzik można spożywać bez obaw o zdrowie.
Cukier tez jest szkodliwy, a jest w 90% produktach

7

@GeneralXavi pachołki to na Bernabeu przestawiał

7

ale Messi musi mieć wielki parking xD

74

Ostatnia Wieczerza #D10S

18

@lukas10 czyli plan jak wydupcyc Koemana

0

Dawać Komara na 9

0

@dorkizos z główki za dwa, a 3 rzuty różne to karny może takie podejście maja

3

Przecież te dośrodkowania Alby to już są tak przeorane, że kino…

0

Maja wszystko na nagraniu i coś nie było jasne i nie czytelne? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?