5

@MarioVeB! brzoskwinka mojej luby

0

@MarioVeB! ja mam piec na wszystko :)

0

@CZAJUN_119 ale dyskryminacja rasowa... masakra

2



gdzie Pep albo Tuchel? o Koemanie już nie wspomnę :P

68

@Nihas i na tym się skończy na pisaniu w internecie xD

2

@marcin62 cs 1.6 zjada wszystko

1

@Hosh każdy ma inne odczucia ja po 2h odinstalowałem BF 1, podobnie mam z PES (po prostu nie da się w to grać)

4

@zadafcb BF to straszna kaszanka, do poziomu COD chyba nigdy się nie dobije

3

@Kgorecki2500 kurde całe szczęście, dzięki jego motywacji zremisowaliśmy ten mecz :P

61

2-2 z Islandia jak oni maja więcej wulkanów niż piłkarzy xD - Paris Platynov

1

Szkoda, że przez cały mecz tak nie cisneli jak w tych ostatnich 15 minutach

0

@Tarins a ty zazdrosny

0

Boniek posmarował :P

0

@rafalonso1 ni ma

8

Porównanie miłości z graniem, szpaku bezbłędny xD

1

@Striker Niemcy - Turcja finał

3

Mecz otwarcia:
Polska - Słowacja
Mecz o wszystko:
Hiszpania - Polska
Mecz o honor:
Szwecja - Polska

2

@AlicjaFCB i niektórym użytkownikom La Rambli xD

4

Co Macron wyłapał lepe xD

3

@erix10 f20

0

@HarveySpecter a jak dla mnie zaliczył straszny spadek, kontuzje, może jakby przeszedł od razu z Juve to byłby poziom wyżej

0

@clyde ja za pierwszym razem pykłem, aż sam się zdziwiłem

0

@Lisek byłbym chętny, ale bez tematów foliarzy, tuska i lgbt

0

@deyna2018 piłka ręczna, futsal, siatkówka no byłoby ciekawie :P

0

@Bykunn no to może w końcu warto się zastanowić co stwarza zagrożenie brak wody czy pandemia skoro ludzie są tak zaślepieni COVIDEM, ale idąc takim tokiem myślenia, chodź na golasa, nie korzystaj z telefonu ani komputera bo zrobiły to małe chińskie rączki za miskę ryżu

0

@Bykunn no, ale co ma woda i coca cola do szczepionki? bo dalej nie wiem, skoro śmiercionośny wirus sieje takie spustoszenie to dla czego wielki gigant farmaceutyczny nie wyciągnie ręki do biednych krajów, w których nie radzą sobie z pandemią? Nawet nie napisałem, że mają dać im te szczepionki za darmo :)

0

@Bykunn porównanie coca coli do szczepionki, która podobno ma ratować życie xD lepiej nie mogłeś trafić, czy napisałem, że mają ją dać za darmo? no nie, ale dogadać się mogą, a poza tym sam fakt, że oni to chcą opatentować mówi samo za siebie

2

@barcelonaLM dokładnie gdyby chcieli dobra i spokoju to dogadaliby się nawet z biednymi państwami, które nie mają jak szczepić swoich obywateli

7

@Bykunn tak samo kretyńskie jest te całe pride month bo zmiana awatara coś da, tak samo było z spalona katedra notre dame jak ludzie na FB ustawiali jakiś filtr na awatar xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?