Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@MarioVeB! brzoskwinka mojej luby
0
@MarioVeB! ja mam piec na wszystko :)
0
@CZAJUN_119 ale dyskryminacja rasowa... masakra
2
gdzie Pep albo Tuchel? o Koemanie już nie wspomnę :P
68
@Nihas i na tym się skończy na pisaniu w internecie xD
2
@marcin62 cs 1.6 zjada wszystko
1
@Hosh każdy ma inne odczucia ja po 2h odinstalowałem BF 1, podobnie mam z PES (po prostu nie da się w to grać)
4
@zadafcb BF to straszna kaszanka, do poziomu COD chyba nigdy się nie dobije
3
@Kgorecki2500 kurde całe szczęście, dzięki jego motywacji zremisowaliśmy ten mecz :P
61
2-2 z Islandia jak oni maja więcej wulkanów niż piłkarzy xD - Paris Platynov
1
Szkoda, że przez cały mecz tak nie cisneli jak w tych ostatnich 15 minutach
0
@Tarins a ty zazdrosny
0
Boniek posmarował :P
0
@rafalonso1 ni ma
8
Porównanie miłości z graniem, szpaku bezbłędny xD
1
@Striker Niemcy - Turcja finał
3
Mecz otwarcia:
Polska - Słowacja
Mecz o wszystko:
Hiszpania - Polska
Mecz o honor:
Szwecja - Polska
2
@AlicjaFCB i niektórym użytkownikom La Rambli xD
4
Co Macron wyłapał lepe xD
3
@erix10 f20
1
@barcelonista80 https://www.flashscore.pl/koszykowka/
0
@HarveySpecter a jak dla mnie zaliczył straszny spadek, kontuzje, może jakby przeszedł od razu z Juve to byłby poziom wyżej
0
@clyde ja za pierwszym razem pykłem, aż sam się zdziwiłem
0
@Lisek byłbym chętny, ale bez tematów foliarzy, tuska i lgbt
0
@deyna2018 piłka ręczna, futsal, siatkówka no byłoby ciekawie :P
0
@Bykunn no to może w końcu warto się zastanowić co stwarza zagrożenie brak wody czy pandemia skoro ludzie są tak zaślepieni COVIDEM, ale idąc takim tokiem myślenia, chodź na golasa, nie korzystaj z telefonu ani komputera bo zrobiły to małe chińskie rączki za miskę ryżu
0
@Bykunn no, ale co ma woda i coca cola do szczepionki? bo dalej nie wiem, skoro śmiercionośny wirus sieje takie spustoszenie to dla czego wielki gigant farmaceutyczny nie wyciągnie ręki do biednych krajów, w których nie radzą sobie z pandemią? Nawet nie napisałem, że mają dać im te szczepionki za darmo :)
0
@Bykunn porównanie coca coli do szczepionki, która podobno ma ratować życie xD lepiej nie mogłeś trafić, czy napisałem, że mają ją dać za darmo? no nie, ale dogadać się mogą, a poza tym sam fakt, że oni to chcą opatentować mówi samo za siebie
2
@barcelonaLM dokładnie gdyby chcieli dobra i spokoju to dogadaliby się nawet z biednymi państwami, które nie mają jak szczepić swoich obywateli
7
@Bykunn tak samo kretyńskie jest te całe pride month bo zmiana awatara coś da, tak samo było z spalona katedra notre dame jak ludzie na FB ustawiali jakiś filtr na awatar xD