Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
historia zatoczyła koło
3
To tylko SPARING xD
0
La Liga straci miliardy, kto teraz będzie chciał oglądać taka ligę
2
@Unf bo w tym klubie nic się nie zmienia to co się dziwisz, sami obiecali mu złote góry
2
Brawo Messi! nie oszukujmy się, ale z taką kadrą i trenerem to mu się nie dziwie
0
Używa z was ktoś maty do akupresury? Polecacie? I jakieś efekty są?
1
@amanter 16-0 niepoważne, na sparingu wstyd xd
1
po tej bramce kontrakt przedłużył się automatycznie xd
2
a chciałbym zobaczyć sparing z drużyną Xaviego :))
0
martinek zamiast skoczyć do piłki coś powalczyć to podnosi nogę na wysokość prącia
6
Spokojnie Koeman testuje różne warianty, wariant Roberto za bramke z PSG
3
Chiesa jak weźmie albe i lenglę na obroty to dopiero będą jajca
0
@mokrychlopiec no ja nie wiem sparing, a oni biegają xD
1
Puig nowa twarzą red bulla
1
@Rewolucja123 tzw. okres przejściowy
1
@BarcaInfo nie no co Ty wszystko jest git co Ty się spinasz, to tylko sparing, muszą oszczędzać się na mecze o stawkę ( o ile takie będą xD)
2
@NaFazieHitman +1 byczq
0
w poprzednim spotkaniu też powinien być karny na Depayu...
0
@tomek8756 Donald Fotze Tusk
1
@Survier @SteuerFreiMoney jakieś rady dla kolegi?
0
@Kamilos84 taki mamy teraz świat byczku faceci wala teścia, kobiety botoks jedni i drudzy chcą pięknie wyglądać
0
@LS ale te zdjęcie w artykule to żenada xD
0
@RobiS RvP to była bestia
0
Wjeżdża hardkorowy puig a lamusy dupa cicho
0
wrzuć ta tutaj linka występ Gaviego jak będziecie mieli
1
@neeed wyłacz ten telefon... kurwa xD
2
szczerze? koeman daj tym młodym chłopakom minut na boisku, a nie będziemy potrzebować takiego dembele, pjanicia czy koutinio
14
Moriba pakuj walize, betis albo osasuna pampeluna wita
0
@FCBparasiempre chyba kazdy presezon gralismy bez nazwisk
3
Ciekawe jaka fote Pique doda jak przyjdzie liga mistrzów i Bayern wciśnie 4 brameczki