Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Drużynę buduje się od tylu, a wy tu jakieś 9 chcecie
1
@Bykunn przestań :D mając Messiego, Gryzonia i Dembele i żeby nie potrafić wykorzystać ich potencjału?
0
@joloskyy No wczoraj było widać
1
Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana.
0
@Ghotti nie znaju ani nie paniemaju, polski bitte
0
@pele1282 narazie Ci galaktyczni rządzą na swoim podwórku :)
0
@Ghotti co to za podejście xD każdy żyje jak chce i jak mu wygodnie, skoro mu to pasuje
4
Stanie taki bambus przed piłka i nawet żółtej kartki nie otrzyma
3
Puta tranqilo xD
0
Znowu Busi! Co za łeb
0
Nie chce tej bramki, później będzie UEFAlona...
0
Jaki karny? Hahahahah
0
Sam się wyjeba*
1
Brawo Pedri! Głowa wysoko i lecisz dalej
3
A De JON to jak się wymawia xd
4
Przecież to faul...
0
Wie ktoś jaki bilans Koeman vs Pochettino ?
1
United wraca na odpowiednie tory :)
0
@SelloutCrowd zacznij temat przy wigilijnym stole o polityce to też będziesz miał gorącą dyskusje, a nie świąteczny klimat
0
Upamecano w Bayernie jakby ktoś nie wiedział... xD
0
@Filip1212 19 lat ma Iga, jej czas jeszcze przyjdzie, musi zbierać doświadczenie na kortach i później z każdym turniejem będzie coraz lepiej, byleby się nie załamała dziewczyna bo dzisiaj było widać jej złość po przegranym meczu
0
@panczo nie przesadzaj :)
3
@Rielan Marciniak za pchanie Legii nie został ukarany
3
@BarcaInfo No to nadchodzą złote czasy dla Bayernu...
1
Co za Żyd!!! Masakra
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
gdzie tam kurła spalony
6
Busi tym podaniem wykupił karnet na dalsze 10 lat w pierwszym składzie
0
@Azi zupełnie inny typ zawodnika, ale obecnie oglądasz go na tej samej pozycji co Javiera także nic nie można wykluczyć
0
Sytuacja De Jonga przypomina sytuacje Mascherano z pomocnika na środek obrony, może historia zatoczy koło