0

Drużynę buduje się od tylu, a wy tu jakieś 9 chcecie

1

@Bykunn przestań :D mając Messiego, Gryzonia i Dembele i żeby nie potrafić wykorzystać ich potencjału?

0

@joloskyy No wczoraj było widać

1

Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana.

0

@Ghotti nie znaju ani nie paniemaju, polski bitte

0

@pele1282 narazie Ci galaktyczni rządzą na swoim podwórku :)

0

@Ghotti co to za podejście xD każdy żyje jak chce i jak mu wygodnie, skoro mu to pasuje

4

Stanie taki bambus przed piłka i nawet żółtej kartki nie otrzyma

3

Puta tranqilo xD

0

Znowu Busi! Co za łeb

0

Nie chce tej bramki, później będzie UEFAlona...

0

Jaki karny? Hahahahah

0

Sam się wyjeba*

1

Brawo Pedri! Głowa wysoko i lecisz dalej

3

A De JON to jak się wymawia xd

4

Przecież to faul...

0

Wie ktoś jaki bilans Koeman vs Pochettino ?

1

United wraca na odpowiednie tory :)

0

@SelloutCrowd zacznij temat przy wigilijnym stole o polityce to też będziesz miał gorącą dyskusje, a nie świąteczny klimat

0

Upamecano w Bayernie jakby ktoś nie wiedział... xD

0

@Filip1212 19 lat ma Iga, jej czas jeszcze przyjdzie, musi zbierać doświadczenie na kortach i później z każdym turniejem będzie coraz lepiej, byleby się nie załamała dziewczyna bo dzisiaj było widać jej złość po przegranym meczu

0

@panczo nie przesadzaj :)

3

@Rielan Marciniak za pchanie Legii nie został ukarany

3

@BarcaInfo No to nadchodzą złote czasy dla Bayernu...

1

Co za Żyd!!! Masakra

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

gdzie tam kurła spalony

6

Busi tym podaniem wykupił karnet na dalsze 10 lat w pierwszym składzie

0

@Azi zupełnie inny typ zawodnika, ale obecnie oglądasz go na tej samej pozycji co Javiera także nic nie można wykluczyć

0

Sytuacja De Jonga przypomina sytuacje Mascherano z pomocnika na środek obrony, może historia zatoczy koło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?