Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonMatteo901 podtrzymuje wypowiedź Krzysia Michalskiego
1
@MarcelNJ11 co z tego ekipa Simeone dalej sobie punktuje i z każdym krokiem są bliżej mistrza
0
@sebasek99 pomysł ogólnie spoko, ale z tego co pamiętam to 90% dziewczyn miało lewe zwolnienie lekarskie, żeby nie ćwiczyć bo im się nie chciało, albo tapeta się rozmaże, ciekawe jak jest teraz czy coś się poprawiło czy jest gorzej
1
@NaFazieHitman gdyby życie było jak fifa :P
0
Dla mnie kandydat na prezydenta Barcelony, który jeszcze nie został prezydentem, a obiecuję jakieś transfery już jest skreślony, bo wiadomo najlepiej zmydlić oczy gwiazdami, które można sprowadzić, ale... Barcelona nie ma nawet paru milionów euro, żeby sprowadzić jakiegokolwiek zawodnika
1
Czerwona to lekka przesada :P
21
Krzysztof Stanowski:
„Pewnie już o tym słyszeliście, bo sprawa zrobiła się dość głośna. Postanowiłem zakończyć tę sagę i zrobić - albo przynajmniej próbować zrobić, bo nigdy nie zabraknie ludzi, którzy widzą to inaczej - coś dobrego. Z Marcinem Najmanem „przeszliśmy na Ty”, nie chce mi się w 2021 roku dalej ciągnąć tematu, trzeba iść do przodu i zająć się swoimi sprawami. Oczywiście nie myślcie, że nie zrecenzuję książki naszego wojownika - oczywiście to zrobię z miłą chęcią:)
Za udział w sesji zainkasowałem 30 000 złotych, z czego 15 000 pójdzie na WOŚP. Niecałe 6 000 to podatek, resztę wydam na głupoty. Dodatkowo wcześniej wpłaciłem na WOŚP 4000, a kurtka idzie uczniów, którzy założyli kilkanaście skarbonek i uzbierali prawie 14 000 złotych. Łącznie - wraz ze zbiórką - cała drama wygenerowała około 50 000 złotych.
Nie brakuje ludzi, którzy pytają, dlaczego na WOŚP przeznaczyłem „tylko” 50 procent swojej gaży. Otóż odpowiadam: bo miałem ochotę przeznaczyć 50 procent, a nie 60, 70, 80, 90 czy 100. Jak mnie najdzie kiedyś ochota przeznaczyć więcej to przeznaczę więcej, a jak mnie najdzie ochota nie przeznaczać nic, to nie przeznaczę nic.”
Pozdrawiam:)
1
Siemanko Byczki, sprawa jest! Nosi ktoś z was soczewki kontaktowe? Jesteście w stanie polecić jakieś? Przez 9 lat używałem acuvue oasys i air optix aqua i chyba pora zmienić na inne.
0
@draxidox No i w końcu, koniec tego cyrku, szacunek dla Najmana i Stanowskiego
0
@regatta52 ja tam nigdy nie rozumiałem jego fenomenu, jak dla mnie przeciętny bramkarz, który miał pare dobrych interwencji, a wykreowali go na Bóg wie kogo
0
Messi Odkupienie cześć 1
10
@msmsms City na mistrza!!! Oleee
4
Niech Podbeskidzie trzyma tą Legie do końca :D
39
Najlepiej niech Messi zrezygnuje z brania pieniędzy za swoją prace xD ogarnijcie te swoje łby, gdyby nie Messi to Barcelona dopiero by wielkie G miała, a nie zarobki...
Wina leży w zarządzie, gdzie klub był źle zarządzany przez tyle lat.
2
@Colon GBS dobrze jest
0
@Katalonbar ja tylko 4 liga i koniec wielkiej kariery
1
@Mns21 postawie dom i nie będzie remisu
0
@LeoMessi1994 pytasz dzika czy sra w lesie?
6
Przyjdzie El Clasico i dostaniemy oklep od Realu...
1
@NaFazieHitman No i chyba tak trzeba będzie zrobić, pozdro
0
Niech dadzą jeszcze La Ligę na EuroSport to dodatkowy pakiet będzie trzeba kupić xD nic trzeba rezygnować z tych pakietów i poszukać czegoś na zagranicznym rynku
3
@DLFCB Brawo Sheffield!! City na mistrza :))
8
@NaFazieHitman te lektury były potrzebne, jak wzór skróconego mnożenia xD
0
@Kwiatek67 wiesz to co my tutaj wiemy to jest nic co ile i czego maja
0
@Kwiatek67 akurat Perez ma smykałkę do interesów i moim zdaniem jest to bardzo dobry prezes, który potrafi zarządzać
0
@klopx to już trzeba jakiegoś z San Marino xD
0
Jak tak dalej będzie to Barcelona będzie miała komornika, a nie Depaya czy Garcie
0
@ksobi źródło informacji: Internet
39
@tbas ale chłopie weź zluzuj pośladki :D miłego dnia i smacznej kawusi życzę
60
@tbas ale czy ja tutaj bronię kogoś? Jest ciekawostka o Tusku i tyle, może będą następne o innych politykach, przecież nie napisałem, że PiS też jest święty i nic nie wydaje