Joe_Pesci
Dołączył/a: grudzień 2019
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 dolicz, że do PS5 musi dokupić dobry telewizor/monitor + tak samo do komputera będziesz musiał doliczyć dobry monitor
1
@Jakchcesz i oby tak było... bo narazie to tylko Granada, a już za rogiem czai się PSG
1
Messi zmartwychwstał
4
Podobno na 20.00 Umtiti ma pokaz mody
0
Umtiti to jest życiowa porażka
0
@pluszek śnieg spadł
0
@Michael24 rudy to się nie dostanie do LM
2
Koeman był z góry spisany na porażkę w Barcelonie... czy widzieliście kiedyś żeby jakiś rudy coś wygrał?
0
Łoniaki Łiliams...
0
Czemu nikt u nas do sejmu się nie wbił jak PiS wygrał xD
20
Małpkę Coca Coli i 0.7 na popite
0
@Barca1992 czyli za 30 dni znowu musi się zaszczepić 50 000 ludzi bo trzeba przyjąć dwie dawki
3
ehhh ten Suarez xDDDD
0
@ChampionLW hahahahahahaha
0
@ChampionLW dają nam szanse :P
0
@leomessi1710 żadnego Zielińskiego w Barcelonie :) za te wpisy dożywotni siurak w 4 litery
1
@ksobi ciuchy 4f, buty puma
0
Strasznie dużo straciło Nike, Neymar, Lewy, Sterling
5
@kodi77 od lat klub jest źle zarządzany + wysokie pensje piłkarzy, których już dawno nie powinno być w Barcelonie, przepłacone transfery
6
żadna tam strata, ostatnio bardzo słabe występy, no i nie trzeba wypłacać kasy dla Liverpoolu
11
@AmigoBlancos rok dopiero się zaczął
0
@barcadreed też mam problem i się męczę pół godziny bo nawet hasła się nie da zresetować
2
@Michvl Kurski niezłe tam ją puka
0
Borek czasami wygląda jak po dobrym staffie
1
A Jerzy Janowicz się nie cacka, cały bagażnik wyrzutni
0
@draxidox pw byczq
24
już mam dość, koniec z narkotykami i alkoholem do końca roku
2
@Bartunek osobiście wolę nietoperze z makaronem
0
No ciekawe znajomy wrzucił na IG filmik jak policja jeździ i ogłasza zakaz przemieszczania się od godziny 19 :D
8
ahh te dzisiejsze psy :P