0

@AlexDark00 dolicz, że do PS5 musi dokupić dobry telewizor/monitor + tak samo do komputera będziesz musiał doliczyć dobry monitor

1

@Jakchcesz i oby tak było... bo narazie to tylko Granada, a już za rogiem czai się PSG

1

Messi zmartwychwstał

4

Podobno na 20.00 Umtiti ma pokaz mody

0

Umtiti to jest życiowa porażka

0

@pluszek śnieg spadł

0

@Michael24 rudy to się nie dostanie do LM

2

Koeman był z góry spisany na porażkę w Barcelonie... czy widzieliście kiedyś żeby jakiś rudy coś wygrał?

0

Łoniaki Łiliams...

0

Czemu nikt u nas do sejmu się nie wbił jak PiS wygrał xD

20

Małpkę Coca Coli i 0.7 na popite

0

@Barca1992 czyli za 30 dni znowu musi się zaszczepić 50 000 ludzi bo trzeba przyjąć dwie dawki

3

ehhh ten Suarez xDDDD

0

@ChampionLW hahahahahahaha

0

@ChampionLW dają nam szanse :P

0

@leomessi1710 żadnego Zielińskiego w Barcelonie :) za te wpisy dożywotni siurak w 4 litery

1

@ksobi ciuchy 4f, buty puma

0

Strasznie dużo straciło Nike, Neymar, Lewy, Sterling

5

@kodi77 od lat klub jest źle zarządzany + wysokie pensje piłkarzy, których już dawno nie powinno być w Barcelonie, przepłacone transfery

6

żadna tam strata, ostatnio bardzo słabe występy, no i nie trzeba wypłacać kasy dla Liverpoolu

11

@AmigoBlancos rok dopiero się zaczął

0

@barcadreed też mam problem i się męczę pół godziny bo nawet hasła się nie da zresetować

2

@Michvl Kurski niezłe tam ją puka

0

Borek czasami wygląda jak po dobrym staffie

1

A Jerzy Janowicz się nie cacka, cały bagażnik wyrzutni

0

@draxidox pw byczq

24

już mam dość, koniec z narkotykami i alkoholem do końca roku

2

@Bartunek osobiście wolę nietoperze z makaronem

0

No ciekawe znajomy wrzucił na IG filmik jak policja jeździ i ogłasza zakaz przemieszczania się od godziny 19 :D

8

ahh te dzisiejsze psy :P


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?